Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ama nursallcım bunu yapan benim çok yakınım saygısızlık yapamadığımdan ses çıkaramıyorum hep içime atıyorum bi ara sol kolum uyuşmaya başlamıştı şimdi pek yok ama haklısın bunu yapmam lazım canım ama nasıl bir kere yapablsem gerisi gelecek ama işte

sağol canım ya yüzünüzü görmesemde sizlerle tanışıp arkadaş olduğum için anan bana o kadar mutluyum kivereliniortak

hayhay canım kendini ona odaklama tadının çirkin olduğunu hiç düşünme, gerçekten çok etkili oluyor. ben mesela hep tadı çok güzel diyorum. ya sanki bir bardak su içiyormuşsun gibi düşünerek eline al ve öyle iç. zaten bunu birkaç gün yaparsan sonra tadını hiç farketmiyorsun bile. inan ben bu küre başlamadan asla ama asla süt içemezdim, hele sıcak süt töbeee.... bu şekilde üstelik birde mayayla birleşiyor ama ilk birkaç gün sonrasında hiç zorlanmadım.

Kizlar bu mayali sütten gerçekten iyi sonuçlar alan var mi, öneren arkadas disinda..? su anda umut verici laflara o kadar ihtiyacim var ki. 2 senede 2 defa straight therapy yaptirdim, saçlarim kivircik kalici düzlestirmek adina mahvoldular.. ilk yapildiginda iyi güzeldi fakat kaynakta taktirinca birde ikincisi gelince kus kadar kaldi saçlarim.. simdi kisacik kestirdim, ama henüz bir ay önce yapildi islem yani benim en bastan baslamam gerekiyor

kivircik saçlarimi geri istiyorum.. sizce eski SIKLIKTAKI saçima kavusabilirmiyim bu mayali sütü içerek? Birde haftada bir iki defa sarimsakli zeytinyagi deniyim diyorum.. uzamanin yaninda gürlesmeye de yardimci olur mu acaba sonuçta dökülme kimyasal islem ve kaynak birazda stress yüzünden oldu irsi degil..

aynen nursalcım ya
sütü zaten sevmem
sıcak hiç içemem daha çok kokuyo diye
nasıl alışcam bilmiyorum her an vazgeçebilirim:)
acaba mayayı toz halinde yutup suyu üstüne içsek olurmu

evet tabi bu şekilde tek yapacağın içine atmak oluyor ve sende onu yapıyorsun. canım bak ilerde çok pişman olabilirsin. walla kusura bakma ama dost acı söylermiş.. bence kesinlikle bir yerden başlaman gerekiyor canım. lütfen bunu yap yoksa gerçekten bunuın sonu gelmez sen her seferinde bir sonraki sefere diye ertelersin... bence oturup bu konuyu iyice düşünmeli ve yapıcı bir karar almalısın çünkü bu çok önemli bir durum kuzenimden biliyorum. onu çok seviyorum ve öyle gördükçede üzülüyorum. kimseyi kıramıyor hayır demesini beceremiyor ve kendi harap oluyor. oda çok şikatetçi bu durumdan.. valla senin adına üzüldüm yaa bilmiyorumkismile

canım benn varım mesela. çokkkk memnunum uzama çok güzel oluyor saçlarım ışıl ışııl parlıyor yumuşacık. cildim güzelleşti...... saç gürleşmesine faydası oluyormu bilmem ama bende olmadı.. birazda gürleşsin isterdim. sanırım bende sarımsak deneyeceğim.. hiçdüşünme ve mayalı süte başla zaten 1 hafta sonra felan bırakmak istemeyeceksin, kendi isteğinle devam edeceksin.

aynen nursalcım ya
sütü zaten sevmem
sıcak hiç içemem daha çok kokuyo diye
nasıl alışcam bilmiyorum her an vazgeçebilirim:)
acaba mayayı toz halinde yutup suyu üstüne içsek olurmu

aman vazgeçme. başka yollar dene ama mayayı sade nasıl yutacaksınki damağına, boğazına yapışır kalır yaaa kaydirigubbakcemile3 walla belki oluyodur ama ben denemedim canım

estağfurullah canım benim istediğini söleyebilirsin bana çok iyi niyetli bir insansın ne olacak benim halim nursall bilmiyorum bazen erken ölürüm diyorum kendi kendime bi sana anlatsam yaşadıklarımı bi yandan bana çok kzıarsın belki kendimi bu kadar salka yerine koydurduğum için bi yandanda çok züzlürsün inan salak yerine enayi yerine koyulmak hele en yakınlarımdan bunu görmek bıktım inan

Benim saclarim uzun ama denemek istedim mayali sütü.
3 gün ictim ama sonu facia:sinifsinif:..Midem bulandi kustum,,,
Devam etmek istiyorum ama birkere tiksindim ya ne yapacagim bilmiyorummafoldumben

ay bende kuscam diye korktum çok midem bulandı
dün yarısını içmeyip döktüm
ama bugün bi seferde içtim burnumu tıkayıp

Benim saclarim uzun ama denemek istedim mayali sütü.
3 gün ictim ama sonu facia:sinifsinif:..Midem bulandi kustum,,,
Devam etmek istiyorum ama birkere tiksindim ya ne yapacagim bilmiyorummafoldumben

mayayı azlt o zman canım sonra zamanla çoğaltırsın miden alıştıkça

Hadi ya o kadar çabuk etki ediyormu ki? Peki cnm ne kadar sürede ne kadarlik bir uzaman oldu..

Bu arada saçlari gürlesen varmi bu mayali süt sayesinde, nolur bir Allahin kuluda evet gürlesiyor desin, direk baslicam :)

mayayı azlt o zman canım sonra zamanla çoğaltırsın miden alıştıkça

Demin yaptim ama ac gözlülük yapmadim bu sefer,yarim cay bardagi süte karistirdim ve fon dip yaptim...Harbiden tadi berbat ama yaa:sinifsinif:
Benim miydem cok hassas öyle seyleri kaldirmiyor huyum kurusun iste

cok üzüdüm canim inanki dün kardesimle ayni konuyu konustuk oda dolmus biraz eltisi asabidir onu daha cok seviyolar kardesimde efendi bi bayandir onun icin tepesine cikcaklar dün bu konudan baya konustuk aslinda gerekirse insanlar kirilsin diycem yeterki seni ezmesinler asahcakir canim bizi bu saygili olmak sessizlik bitiriyo bende aynen sen gibiyim sacim beyazlamaya basladi sinirden olan sana olur canim inanki benim cocuklarim bile terapi merkezine gidiyo hep kaynanama ses cikaramadim onun icin simdi pis´manim madem insanlar anlamiyo iyi niyetini saygida bi yere kadar yani sevgi olmayan yerde saygida olmaz hersey karsiliklidir aynisini uygula bence yada mesafeyi koy araya olan sana oluyo sonra üzme kendini canim inan degmez:teselli:

saol canim izinden dönüste is bulmam sart dedigin gibi salivermemek lazim bu yasta izine kadar sabir diyelim artik 2 ay kaldi nerdeyse bendede sabir coktur bekliycez yoksa sinir sistemlerim kafayi yicek

dedigin gibi cocuklar büyük etki yapiyo anemde diyo esinle araniz süper imkaniniz var fakat sizinde cocuklariniz hiperaktif ama büyüdülermi bol bol acisini cikartirsiniz diyo zaten annem izinde yatili alir yanina yemegim temizligim yapar hepsini bende gezerim askitomla bak icim kiprasti konusurken bile izinde olmak güzel bisey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…