Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bende burada çokkk sıkıldım kızlar yaa. bingölde yapacak hiçbirşey yokk. yaz tatilini iple çekiyorrum kızlar... şeyy bide aşşkımı ösledimm..

askinida öslemis amanda aman cabuk gecer zaman kavusursunuz canim tek derdin bu olur insallah

cnm kendine bi hobi bulup onu yapsan mesela??hihoyyyt

izine kadar artik dogaya vercem kendimi esimin tatillerinde doga yürüyüslerine cikiyoduk gecen yaz yine baslamali izinden sonrada ise gircem en iyisi canim dedigin gibi bos oturmamak lazim

ben varim canim cok iyi sonuclar aliyoruz inanki uzuyo saclarimiz cildede iyi geliyo

kizlar sicak süte katarsiniz icemezsiniz kusturur valla ilik olcak hafif ben bi ara sicaga yakin süte ekledim oda ne eksimis gibi icemedim

benimde yaşadıklarım kardeşininkiyle aynı canım biliyomusun işte hep ses çıkaramamam yüzünden tepeme biniyolAR tavuk gibi yolabilsiğince yolmak insanların amaçları bıktım artık inan

benimde yaşadıklarım kardeşininkiyle aynı canım biliyomusun işte hep ses çıkaramamam yüzünden tepeme biniyolAR tavuk gibi yolabilsiğince yolmak insanların amaçları bıktım artık inan

takmayın kızlar başkalarını yaaa :lepi:
bikulağınızdan girsin bi kulağınızdan çıksın hatta bi kulağınıza hiç girmesin vurdumduymaz olunyaaa kimse sizden kendinizden önemli değil lmaz:

günaydınlar kıslarr;

bugün 5. gunum saçlarımda değişmeler oluyor

anlatıyım;benim saçlar sabah kalkınca zor taranırdı peki şimdi??alıyorum elime tarağı kayıp gidiyor nerdeyse..çok az bi dolaşma olmuş ve yumuşacıklar maşallah... :))))

dün baktım annem de içiyo :)))

saçlarımı elliyorum şuan elime yumuşacık geliyo...nem kazanmış gibi..bide uzasın iyice tam olucak.şimdilik 10 santim kadar uzama istiorum..toplamdada max.15 santim bana yeter gari

takmayın kızlar başkalarını yaaa :lepi:
bikulağınızdan girsin bi kulağınızdan çıksın hatta bi kulağınıza hiç girmesin vurdumduymaz olunyaaa kimse sizden kendinizden önemli değil lmaz:

haklısın canım ya keşke annem babam bana saygıyı öğretmeseydi diyorum bazen hep ne geliyosa saygımdan geliyo başıma ama silkelenip bi toparlanmam lazım yoksa bana kötü şeyler olacak

neyse kızlar görüşürüz..ii haberlerinizi bekliorum..uzayanlar gürleşenler felan :)
biraz uzasın fotoğrafımı koyucam motive olur herkesde böylece daha çok...görüşmek üzeree

neyse kızlar görüşürüz..ii haberlerinizi bekliorum..uzayanlar gürleşenler felan :)
biraz uzasın fotoğrafımı koyucam motive olur herkesde böylece daha çok...görüşmek üzeree

inş.canım benim gürleşmede uzamnada var hiç merak etme sen bende saçımı boyayamadım daha hasta olum boğazlarım şişti geçsin hemn boyaya

Arkadaşlar merhaba,
Ilık sütün içine ne kadar kuru maya koyacağım? Denemeye başlayacağım bende.
Selamlar

Canım sağol, bugece yapalım bakalım...O kadar çok ürün aldım ki kendime saçla ilgili....Herşeyi deniyorum ama gaaliba abarttım iyice...:tomato:

Canım sağol, bugece yapalım bakalım...O kadar çok ürün aldım ki kendime saçla ilgili....Herşeyi deniyorum ama gaaliba abarttım iyice...:tomato:

canımcım inanki saçıyla ilgili ürün patlaması yaşayan bi tek sen değilsin ama inan bana en iyisi maya ben artık hiç bişey yapmıyorum saçıma maskeymiş baımmış zaten tembelim en kolay olanlar işime geliyo ve bunların içinde en çok hatta tek işime yarayan bu tarif

Haklısın cnm ya ve o kadar çok para harcanıyo ki offffff nasıl nasıl, bundan faydalısını mı bulacam, bu kış başında perma yaptırdım, her daim düz olan saçlarıma, şimdi de gittim hepsini kestirdim, mafolmuşlardı, şimdi artık bakıma çektim, gliss in sıvı kremlerini kullanıyorum avonun ürünlerinden aldım, inşallah onlarda dıştan işe yararlar, ama bu maya işi kiloyu nasıl etkiliyor? Kilo aldırıyodur tahminim...

yok canım en uzun süre kullanan benim benim kilom hep aynı kilo yapmıyor merak etme canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…