Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

yaa bugün 3.kez içicm ama psikolojikmi yoksa gerçek mi bilemiorum cildim daha bi güsel gelio bana..yanaklarım yumuşacık pürüzsüz duruoohaoldumsmile

kızlar ben dün içemedim ama bugün 1 kaşık mayayı ağzıma alıp arkasından süt içecem
çabuk uzasın istiyorum saçlarımın ((

cnm azcık bi sütün içinde erit iç üzerine de sütü iç..sonra su iç tad da kalmıo..hemde hemen dikersin kafaya

yaa bugün 3.kez içicm ama psikolojikmi yoksa gerçek mi bilemiorum cildim daha bi güsel gelio bana..yanaklarım yumuşacık pürüzsüz duruoohaoldumsmile

daha şimdiden... hayy maşşallah. 1 hafta sonra düşünemiyorum o zaman seni zemuszemus

kızlar bende burda okuduktan sonra başladım mayalı süte bir hafta düzenli olarak içtim ama yüzümde sivilce çıktı.normalde ergenlikte bile sivilcem olmadı hiç,mayalı sütle bi alakası olabilir mi sizce?? üç gündür ara verdim içmiorum korktummsenağlama

ooo son mesajimdan sonra baya giren olmus buraya devam kizlar mayaya iki-üc hafta sonra iyice farki farkedersiniz

valla canım bende olmadı olanıda duymadım hiç. hatta tam tersi sivilcelere iyi geliyor. başka bişeyden olmasın o :1no2:

tabi bacım tabi her daim annadın mı opuyorumnanaktan ama mayalanmaktan uzak duracam o kesin aklinialirimsmile

sedna canım senin bide benim gibi kilo alamama problemin vardı sanırım.. bende aynı durumdayım eyvahedigeldismile ne yapcaz biz böyle yaa zayıf zayıf

ilk defa az önce denedim mayalı sütü
çok midem bulandı
sütü pek sevmem zaten
soğuk süte atıp içtim burnumu tıkayarak :sinifsinif:
yine de devam edicem sempatiksalakcinni
birileri foto koysa da görsek iyi olcak aslında ne kdr uzatır merak ediyorum

icmekte zorlanan kizlar kakao ekleyin birazcik ben hep öyle iciyorum inanin hic belli bile olmuyo tadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…