Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Ne güzel atlatmışsın canım kavuşmuşsun miniklerine.. Ben de öğretmen adayıyım, bakalım ne olacak halimiz. Bingöl yazmışsın nasıl alışabildin mi canım, yoksa oralı mısın?

teşekkür ederim canım. öğretmen adayısın demek. inş sende kavuşursun miniklerine. konyalıyım canım, evet işte en zor olan kısmıda bu, alışmak..... 7 aydır hala alışamadım. büyük şehirden küçük şehire gitmek zor oluyor malesef :umursamaz:

ben bugün içebilirsem 3. gün olacak ama dün içtikten sonra afedersiniz ama kustum((

hadi yaaa :çok üzgünüm: alışırsın diye düşünmüştüm ama senin durum bendende vahimmiş.. süt yerine ılık suya felan katsan olurmuki yaaa bilmiyorumkismile

ooooooooo baya kalabaliklasmis burasi hosgeldiniz arkadaslar mayaya devam diyorum cok faydali

ayrica kakaoyla karistirip icersenniz tadi belli bile olmuyo ben öyle iciyorum

kızlar nası içiyonuz onu ya..öğleden beri yanıyo midem..sanki kutu kutu kola içtim gibi..denemem bi daha..midesi hassas olanlar içmesin bence..ben kolayı bile az içerim.kahve filan da içmem...bi de ilaç kullanıyoru mzaten..en iyisi bu yöntem benden uzak olsun...

hımm ben de okuyunca hemen yarın deneyyim diyordum. gastritim var azdırmayalım sonra... başka metotler denerim ben de. sağol bilgi verdiğin için

uzun süredir yazılarınızı takip ediyorum arkadaşlar buraya yazmadan önce denemeye karar verdim ve yaklaşık 20 gündür deniyorum saçlarım da inanılmaz bi değişim başladı aşırı parlaklık uzama bi canlanma gürelme formülü paylaşan arkadaşa çok teşekkürediyorum harikasın diyorum kısaca ve sizlere benden bi öneri ben soguk sütle çok az şekerle eritmeden içiyorum mide sorunu yaşamıyorum daha önce sütü ılıtıp içmiştim şiştim ki anlatamam patlayacağımı falan düşündüm soğuk deneyince sorun kalmadı şekeri ise mayanın asitini kırdığı için öneriyorum çok az olsun sorununz kalmaz sağlıklı bi şekilde kullanabilirsiniz saygılarımla

çok sevindim canım senin adına:lepi:

hadi yaa üzüldüm. bilmiyorum bizde olmadı ama dikkatli olmak lazım demekki. özellikle midesi hassas olanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…