Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ana sayfada yukarda öneriler sorular sorunlar var onun alt basliklarindan sitede yasadiginiz sorunlari tikla orda kullanici adimi degistirmek istiyorum ne yapabilirim diyor onu tikla orda yaziyo canim yerimsenibenkaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni

çok sağol canım hemn bakıcam umarım olur

dün gittim 2 kutu aldim alti poset yapiyo minik minik ama dimi kizlar hemencecik bitiveriyo kiloluk olsada aylarca kullansak hehe

baktım canım benim yolladım mesajı ama bakalım ne olacak ilk sieteye üye olduğumda önemsememiştim kullanıcı ismini ama sonra plaka gibi olduğunu farkettimkaydirigubbakcemile3ondan değiştireyim dedim umarım olur keşke türkiyede olsaydın canım burda gene çoğu şeyi rahatlıkla bulabiliyoruz veya yakın olsan ben sana gönderirdim kilo kilo maya:sinifsinif:ama uzağız işte

baktım canım benim yolladım mesajı ama bakalım ne olacak ilk sieteye üye olduğumda önemsememiştim kullanıcı ismini ama sonra plaka gibi olduğunu farkettimkaydirigubbakcemile3ondan değiştireyim dedim umarım olur keşke türkiyede olsaydın canım burda gene çoğu şeyi rahatlıkla bulabiliyoruz veya yakın olsan ben sana gönderirdim kilo kilo maya:sinifsinif:ama uzağız işte

aynen canim acemilik iste bende degistirdim insan günden güne fikir degistiriyo bende öyleyim aslinda benimki tam plaka ya esma 64 sanki 64 esma 86 gibi hehe saol canim sen nasil maya kullaniyon ben droetker minicik 7 gr toplam bi pakette 3 poset var 71bucuk liraya aliyom 6 gün yetiyo 3 poseti

ayrica gece gec aklima geldi 11bucuk gibi ictim yatmadan normalde aksam 9da iciyorum devam mayaya

aynen canim acemilik iste bende degistirdim insan günden güne fikir degistiriyo bende öyleyim aslinda benimki tam plaka ya esma 64 sanki 64 esma 86 gibi hehe saol canim sen nasil maya kullaniyon ben droetker minicik 7 gr toplam bi pakette 3 poset var 71bucuk liraya aliyom 6 gün yetiyo 3 poseti

canım benim aldığım pakmaya veya yuva maya bana baya bi yetiyo poşeti büyük çünkü sanırım 1.5 lira falandı fiyatı canım ya aslında sen daha şanslısın bence tamam burada yiyecek içecek bulunur da yurtdışı sonuçta her aradığını bulursun eşya gibi keşke bende çıkabilsem şurdan eşimin atanmasını bekliyoz o da zor gözüküyor öf öf dertlendim :roflol:

senağlama
canım benim aldığım pakmaya veya yuva maya bana baya bi yetiyo poşeti büyük çünkü sanırım 1.5 lira falandı fiyatı canım ya aslında sen daha şanslısın bence tamam burada yiyecek içecek bulunur da yurtdışı sonuçta her aradığını bulursun eşya gibi keşke bende çıkabilsem şurdan eşimin atanmasını bekliyoz o da zor gözüküyor öf öf dertlendim :roflol:

canim sen aydin merkezdemi kaliyon yoksa ilcelerindemisin bende usgin karahalli ilcesinde kaliyyorum izinde gercekten bunalir insan kücük yerde insallah atama isi olur :teselli:

senağlama

canim sen aydin merkezdemi kaliyon yoksa ilcelerindemisin bende usgin karahalli ilcesinde kaliyyorum izinde gercekten bunalir insan kücük yerde insallah atama isi olur :teselli:

yok canım keşke merkez olsa aydının nazilli ilçesindeyim genede aydından sonra geliyor ama sıkılıyo insan canım ya bi kurtulsam göbek atıcam:dance:inanki sıkıldım yıllardır aynı şehirden bide bak istersen netten fotolara aydın nazilli diye ya tamm benm yaşadığım yer çirkin diyemem ama insan sıkılıyo bilirsin işte canım..

cancanlarım aranızda deri koltuk kullanan varmı ben 2 senelik evliyim ama koltuklarımın kumaşı mağazada beyendiğim kumaş gelmedi ve şimdi bende bu kumaşlardan memnun değilim dün deri buldum biyerde metresi7 lira sümerbank derisi dedi(sümerbank biliyomusunuz bilmom ama arkadaşlar hani atatürk kurmuştu nazilliye fabrika o)şimdi alıp koltuklarımı o deriyle kaplatsammı diyorum arkadaşlar kaplatacağım koltuklarımda salonda üzerine 2 yılda 2 defa anca oturmuşuzdur işçiliği derisiyel 450 tutuyo deri açık krem yardım canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

valla ben kullanmadim ama bi arkadasim krem deri kullaniyodu zamanla esnemededn dolayi catlaklar oluyomus kumasin üzerinde ama yinede kullanmadim icin bise y diyemem

valla ben kullanmadim ama bi arkadasim krem deri kullaniyodu zamanla esnemededn dolayi catlaklar oluyomus kumasin üzerinde ama yinede kullanmadim icin bise y diyemem

evet anladım canım ama ben bu koltukların üzerinde oturmuyorum salon koltuğu ondan kararsız kaldım yani CADIARZU

kendi annenmi canim yani kaynana degilse problem yok arada olur fikir ayriligi senin icine hangisi sinerse onu yaptir

bende kaplama alcam mobilyalara ve kapiya ama nerde bulurum bilmiyorum evdeki hersey atilip yenilencek mutfagim yenilencek fayans falan lazim bende kapilari mobilya kaplamsi ile rengini degistiriyim diyorum hangi magazalarda bulurum acaba

X