Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bugün alisveriste mayayi unutmusum off ya salak kafam iyiki bugünlük var yarin alirim artik

nisandan temmuza kadar baya uzar heraldetemmuzun 14üne kadar devam edicem sonnra izin yolu göründü gelince yine devam ederim

burasi aydin topigine dönmüs yav bacilar saka bi yana bende usakliyim karahallidan dün icmedim anlatmistim hastayim biraz bugün devam etcem bi günden biseys olmaz herhal

asahcakir canim nasil aticam bilgisayardan fotomu benim telefonumda var yüzümün resmi onu bilgisayarda belgelerime atip mi basliycam sen nasil yaptin

canım 4 aya yakın zamandır düzenli içiyorum mayalı sütü çooookkk faydası oldu gerçekten bir karışa yakın uzama oldu kullanmadan önce saçlarımı yeni boyamıştım farkedilir derecede hızlı uzadı..:)))bu arada bende aydın atçalıyım canm hehe:))zemuszemus[/QUOTya çok sevindim canım ya biz bi ara toplanıp görüşelim bari hele seninle daha yakınız canım:eek:

asahcakir canim nasil aticam bilgisayardan fotomu benim telefonumda var yüzümün resmi onu bilgisayarda belgelerime atip mi basliycam sen nasil yaptin

canım kusura bakma daha yeni açabildim bilgisayarı üye oldun ya new photo bölümüne gel orada yanda browse tuşu var onu tıkla bilgisayarına yönlendiriyo seni sona oradan bi foto seçiyosun pcden aça tıklıyosun bu kadar canım

cok saol canim sükür daha gitmemissin ben mavi noktalari yapamadim sac bas karisti neye dikkat etmek lazim cevap bekliyorum

o mavi noktalari nasil dizcez ben yaptim ama sac dudak degisik oldu acaba biyerdemi yanlislik yaptim

o mavi noktalari nasil dizcez ben yaptim ama sac dudak degisik oldu acaba biyerdemi yanlislik yaptim

canım mavi noktaları aynı yandaki resimde gösterdiği gibi çizeceksin onun gösterdiği aynı şeyleri yapacaksın adım adım sonra başlıyacaksın canım

cok saol canim ben yaptim süper bi site tekrardan tessekkürler canim

bana her renk gitti kararsiz kaldim sari istiyorum ama kizil bile gittti

ayrica yazdigin siteyi kardesimede söyledim ama üyeligi yapamadi bebisi tazede fazla kalamadi bilgisayar basinda tesekkürler kardesimde resimlerimi cok begendi oda en kisa zamanda deniycek

ayrica yazdigin siteyi kardesimede söyledim ama üyeligi yapamadi bebisi tazede fazla kalamadi bilgisayar basinda tesekkürler kardesimde resimlerimi cok begendi oda en kisa zamanda deniycek

aaaaaaaaaaa bu arada sen esma64müşsün canım ya fisfisfis bende kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum nasıl yapacağım canım ya

aaaaaaaaaaa bu arada sen esma64müşsün canım ya fisfisfis bende kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum nasıl yapacağım canım ya

ana sayfada yukarda öneriler sorular sorunlar var onun alt basliklarindan sitede yasadiginiz sorunlari tikla orda kullanici adimi degistirmek istiyorum ne yapabilirim diyor onu tikla orda yaziyo canim yerimsenibenkaydirigubbakcemile3sempatiksalakcinni

X