Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

oryal saça evet zarar veriyor .
benim kuaförüm saçımı oryal yerine silme işlemi uyguladı yıpranma olmadı onu deneyebilirzin cnm.:KK54:

kızlar benim saçım belimde ve allaha şükür çok da saglıklı 3 yıldır yaptgım formülle uzattım saçlarımı annem saolsun o söylemişti çok kolay vede basit bildgimiz pirincin suyu 1 bardak pirinci 1 bardak suda yıkıyosunuz süt gbi bi renk oluyo onu suyla seyrelterek saçınızı yıkadıktan sonra saç diplerine sürüyosunuz basit ama oldukça etkili kızlar denemenizi tavsiye ederim...

canim 3 yilda hic bisi yapmasan yine uzardi beline kadar.. 3 yil dile kolay.. ayda 1 cm uzasa 3 yilda 36 cm uzar sac. e nerde o zaman bu pirincin faydasi :44: biz söyle 6 ayda bilemedin 1 yilda sac uzatacak formül ariyoruz.. 3 yil beklesek zaten uzar, pirince gerek yok ki...:26:

çıtırlar pakmaya olması zorunlumu nasıl bişy ki bu yha

biri bana acil anlatsın bide nasıl uygulicamı anlatsın

Zorunlu değil aslında ama daha iyi olduğu için bu marka. Aktif kuru maya olacak. İnstant değil. Üzerinde aktif maya yazıyor. Ben 1 tatlı kaşığı mayaya çok az sütü ısıtıyorum (ılık olacak, sıcak olursa bozulur) Önce ılık sütle karıştırıyorum. Sonra üzerine soğuk süt ekliyorum. Su bardağına yapıyorum. :)

Bu arada benim 1 ay oldu. Saçımı boyatalı 5 hafta oldu. 1.3 cm. uzadı. Buda zaten normal, ama devam edeceğim. Ediyorum da zaten. Çünkü uzamaya yardımcı olmasada, başka yararları var.

arkadaşlar görüyorum ki mayalı süt kullanıyorsunuz. bir sorum olacak:bir ilaç var ekmek mayası etken maddesi,kardeşim bağışıklık sistemi için kullanıyor,acaba günde bir tableti de aynı etkiyi yapar mı?

canim 3 yilda hic bisi yapmasan yine uzardi beline kadar.. 3 yil dile kolay.. ayda 1 cm uzasa 3 yilda 36 cm uzar sac. e nerde o zaman bu pirincin faydasi :44: biz söyle 6 ayda bilemedin 1 yilda sac uzatacak formül ariyoruz.. 3 yil beklesek zaten uzar, pirince gerek yok ki...:26:
aynen katiliyorum...

bir kuaforun sakarligi sayesinde saclarimi 3 numara kestirmistim, 2008 yilinda, 3. senesi henuz dolmamasina ragmen saclarim belimden 5 cm yukaridadir belki, ustelikde saclarim cok zor uzar..

ayrica konu sahibi arkadas uzerine alinmasin , ama ne maya, ne vitamin sacin uzamasini hizlandirmaz, ancak guclendirir.
zaten yuzyillardir eminim kadinlar bunlari test etmistir :KK53: oyle onunla , bununla uzayacak olsaydi, coktan patenti alinir cok unlu bir ilac olarak eczanelerde yerini alirdi, :KK9:

aynen katiliyorum...

bir kuaforun sakarligi sayesinde saclarimi 3 numara kestirmistim, 2008 yilinda, 3. senesi henuz dolmamasina ragmen saclarim belimden 5 cm yukaridadir belki, ustelikde saclarim cok zor uzar..

ayrica konu sahibi arkadas uzerine alinmasin , ama ne maya, ne vitamin sacin uzamasini hizlandirmaz, ancak guclendirir.
zaten yuzyillardir eminim kadinlar bunlari test etmistir :KK53: oyle onunla , bununla uzayacak olsaydi, coktan patenti alinir cok unlu bir ilac olarak eczanelerde yerini alirdi, :KK9:

öncelikle gecmis olsun.. suan saclarinin uzun olmasina cok sevindim :nazar: benimde uzayacak ins.. :KK43:
bak senin bile 3 numaraya kadar kisa kesilmesine ragmen hic bisi yapmadan sacin beline gelmis 3 yilda.. aynen, bende öyle ay'da 4 cm uzadi 10 cm uzadi diyenlere sahsen inanmiyorum. belki biraz hizlandirir ama abartildigi gibi bir mucize yok.. tek care zaman ve saclari zararli olan seylerden uzak tutmak (boya, loryal, röfle, fön, masa, düzlestirici).. bunlardan uzak durup 2-3 sene sabrettimi zaten uzar :)

arkadaşlar görüyorum ki mayalı süt kullanıyorsunuz. bir sorum olacak:bir ilaç var ekmek mayası etken maddesi,kardeşim bağışıklık sistemi için kullanıyor,acaba günde bir tableti de aynı etkiyi yapar mı?

canim maya tabletleride faydali ama hic birsey dogal kadar etkili olmuyor. neden mayali süt icmiyor ki ?
tadindan korkuyorsa tam yagli sütle yapsin icsin.. tam yagli sütle yaptigim zaman ben mayanin tadini alamiyorum.

Menekşe yağını şampuanınıza katın hem mis gibi kokuyor hem de uzatıyor.Benim saçlarım 3 haftada 3 4 cm uzadı :)

aktarlardan saç bakım yağı alın. Ben Mecitefendi'yi kullandım ama Barcelino yağınıda çok ii diyorlar içine eczaneden pebhanten ve evigen birer ampul kırdım.Saçlarım hem beslendi hem çok çabuk uzadı. Şiddetle tavsiye ediyorum...

kızlar selam..benimde mayalı sütte 4.günüm.umarım faydasını görürüm.genelde kullandıktan ne kadar süre sonra uzamaya başladığını hissettiniz.herkese upuzun saçlar işallahh..

Ben iki hafta sonra farkına varmıştım. Sutyen çizgisi varya üstünden altına gelmişti uçları. 2 cm falandı galiba. Ara verdim yine, tekrar başlayacağım

Son düzenleme:
mrb kıssslar ben yenı katıldım aranıza bende sinameki ve barcelıno yagını yapıyorum bır haftadır bu sut maya olayı kafamı karıstırdı tuylerıde uzatırmı acaba kaş yapayım derken göz cıkarmayayım

X