Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

benim 15 gün oldu bu arada, 1 cm gibi bi uzama var gibi, normalde ayda 1 cm uzuyor 1 ay olsun bakıcam tam olarak

bende bugun başladım maya ve süte sacıma da sürüyorum her gün umarım işe yarar bakalım bende de reflü ve gastirit var umarım migdemi bozmaz migdeme dokunsa bile içmeye devam edicem saclarım icin herseyi yaparım bu formulu karsı komsumdan da duymustum ınsallah faydasını gorurum :2::2:

Bugun 22gun oldu öyle aman aman bi uzama olmadı ayrıca kilo aldm 1 kilo kadar yarım yağlı sütle içiorum o yüzdn olabilir 3 ay kadar dvam edicem bkalm ama öyle benim gbi büyük umutlarla bşlamayın hayal kırıklğı yasamayn die yazıorum

Ben 7 ay boyunca ictim bir gün bi aksatmadan ama normalin di$inda bir uzama olmadi malesef, uzatti diyenlere $a$iyorum valla

ben devam ediyorum 1 ayı geçti ama pek fark yok ıkı ay daha devam edip bırakıcam

Hmm.. herkezde etki etmiyor sanirim. ya da uzatti diyenler pskolojik olarak uzadi gibi geliyor..

uzatsa benim uzatacakti, uzatma etkisi olsa 7 ay ictim, gözle görünür bi uzama olmasi gerekirdi..
ama normalin disinda bir uzama olmadi.

Hmm.. herkezde etki etmiyor sanirim. ya da uzatti diyenler pskolojik olarak uzadi gibi geliyor..

uzatsa benim uzatacakti, uzatma etkisi olsa 7 ay ictim, gözle görünür bi uzama olmasi gerekirdi..
ama normalin disinda bir uzama olmadi.

ben dıştan sürülen uzattığı söylenen kürlere pek inanmam mayalı süt içten beslediği için faydalı olabılır dıye düşündüm ama bana pek bi yararı olmadı benim gibi kilo alan varmı bilmiyorum ama ben yaklaşık iki kilo aldım:KK43:

Bu topik ölmüs, artik kimse birsey paylasmiyor :26:
yok mu hic mayali süt icen artik ya :44:

tatlım ,ben mayalı süt değil de mayalı ılık su içiyorum içine 1 kaşık bal katıp..1 aydır içiyorum ve devam ediyorum..şimdilik bir değişiklik yok ..
inşallah olur..

ben de 2 kilo aldım canım ve şimdi vermek için uğraşıyorum..
bıraksam mı acaba ?
pek de bir faydası yok sanırım..:KK59:

tatlım ,ben mayalı süt değil de mayalı ılık su içiyorum içine 1 kaşık bal katıp..1 aydır içiyorum ve devam ediyorum..şimdilik bir değişiklik yok ..
inşallah olur..

Bitanem, 1 ayda normalin disinda uzama olmadiysa umutlanma bence. bende de ayni sey oldu..
1. ayda uzama olmadigi gibi 7. ayda da kipirdama yoktu..
kimse alinip darilmasin ama ben artik "mayali süt benim sacimi uzatti" diyene inanmiyorum!
uzadi diyenler pskolojik olarak uzadi gibi geliyor bence.
saclari güclendiriyor, dökülmeyi azaltiyor, cildimde lekeler vardi onlar kayboldu.. bunlari inkar edemem ama ben biotin, silica, b-vitamini felanda kullaniyorum, yani mayadan da oldugu belli degil belkide onlarida vitaminlerim yapti..
kiloya gelincede, ben zaten cok kiloluyum :KK1: mayaya baslayinca aldim mi hic fark etmedim :KK53:

ben dıştan sürülen uzattığı söylenen kürlere pek inanmam mayalı süt içten beslediği için faydalı olabılır dıye düşündüm ama bana pek bi yararı olmadı benim gibi kilo alan varmı bilmiyorum ama ben yaklaşık iki kilo aldım:KK43:

Canim, ben de distan uygulananlarin uzattigina inanmiyorum. bunu doktorumda söylemisti..

"distan uygulanan uzamis olan saclari besler, bakim yapar ama uzatmaz, icten, yani yiyerek alinan vitaminler uzamayi hizlandirabilir" demisti..
ama gel görki her icten aldigimizda uzatmiyor iste :KK59:
7 ay ictik hani uzatmadi.. sacima sürsem diycektim icsem belki uzatirdi... :KK61:

Bitanem, 1 ayda normalin disinda uzama olmadiysa umutlanma bence. bende de ayni sey oldu..
1. ayda uzama olmadigi gibi 7. ayda da kipirdama yoktu..
kimse alinip darilmasin ama ben artik "mayali süt benim sacimi uzatti" diyene inanmiyorum!
uzadi diyenler pskolojik olarak uzadi gibi geliyor bence.
saclari güclendiriyor, dökülmeyi azaltiyor, cildimde lekeler vardi onlar kayboldu.. bunlari inkar edemem ama ben biotin, silica, b-vitamini felanda kullaniyorum, yani mayadan da oldugu belli degil belkide onlarida vitaminlerim yapti..
kiloya gelincede, ben zaten cok kiloluyum :KK1: mayaya baslayinca aldim mi hic fark etmedim :KK53:

haklısın tatlım..
bugün bıraktım bende..artık içmiyorum..mayayı da hamur işi yaparım diye buzdolabına koydum..
ben 55 kiloydum ..sonra bu işe başladım ve bugün bir tartıldım,58 olmuşum..
benim tansiyonum var ve kilo almamam lazım..bir de ayak bileği kırığım vardı,ona yük binmemesi için de kiloma dikkat etmem lazım..
şimdi rejime başladım..mayada ait olduğu yere ,buzdolabına gitti :KK75::KK75:

haklısın tatlım..
bugün bıraktım bende..artık içmiyorum..mayayı da hamur işi yaparım diye buzdolabına koydum..
ben 55 kiloydum ..sonra bu işe başladım ve bugün bir tartıldım,58 olmuşum..
benim tansiyonum var ve kilo almamam lazım..bir de ayak bileği kırığım vardı,ona yük binmemesi için de kiloma dikkat etmem lazım..
şimdi rejime başladım..mayada ait olduğu yere ,buzdolabına gitti :KK75::KK75:

ay canim benimm :KK43:( cok gecmis olsun.. o zaman cok dikkat et kendine. sac uzaticam diyip kilo alipta rahatsizliklarini deli etme..
kas yapcam derken göz cikarma, sac eninde sonunda mutlaka uzayacak Allah ömür verdikce.. varsin gec uzasin böyle uzayacaksa hic uzatmasin ki uzatmamis bile, bosuna kilo aldirmis :KK43: simdi bide kilo vermekle ugrasicaksin :KK43:
insallah biran önce aldigin o 3 kiloyuda verir daha saglikli yasama kavusursun.. ve tabikide up uzun saclara... :KK54::KK54:

bende başladım mayalı süte ama neskuikle içiyorum etkisi azalırmı?
1 ay sonra yada uzadığı zaman yazıcam mutlaka.ama 1 ayda etki etmezse bir daha etki etmez.
sırf uzadığını görmek için boyadım saçımı bakalım ne olcakk

bende başladım mayalı süte ama neskuikle içiyorum etkisi azalırmı?
1 ay sonra yada uzadığı zaman yazıcam mutlaka.ama 1 ayda etki etmezse bir daha etki etmez.
sırf uzadığını görmek için boyadım saçımı bakalım ne olcakk

tatlım,ben 1 ay kullandım..tık yok..ben de bıraktım valla.

ay canim benimm :KK43:( cok gecmis olsun.. o zaman cok dikkat et kendine. sac uzaticam diyip kilo alipta rahatsizliklarini deli etme..
kas yapcam derken göz cikarma, sac eninde sonunda mutlaka uzayacak Allah ömür verdikce.. varsin gec uzasin böyle uzayacaksa hic uzatmasin ki uzatmamis bile, bosuna kilo aldirmis :KK43: simdi bide kilo vermekle ugrasicaksin :KK43:
insallah biran önce aldigin o 3 kiloyuda verir daha saglikli yasama kavusursun.. ve tabikide up uzun saclara... :KK54::KK54:

merhaba Aliyecim :KK71::KK71:

bende 1 ay denicem.bütün yazdıklarınızı okuyorum 3 gündür.umarım bende fayda gören arkadaşlar gibi faydasını görürüm.ölçtüm valla saçımı:)fena taktım.birde sinamekili tarifi yapıcam ama bu seferde hangisinden dolayı uzadığını anlayamam dimi:26:

Son düzenleme:
bende 1 ay denicem.bütün yazdıklarınızı okuyorum 3 gündür.umarım bende fayda gören arkadaşlar gibi faydasını görürüm.ölçtüm valla saçımı:)fena taktım.birde sinamekili tarifi yapıcam ama bu seferde hangisinden dolayı uzadığını anlayamam dimi:26:

hadi hayırlısı olsun canım..
inşallah istediğin gibi uzarlar :KK16:

X