Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ya bu arada nursall üyelik iptali yapmışssın canım sıkıldı keşke fotoları merak etmeseydim benim yüzmden olmuş gibi oldu çok üzüldüm

merhaba kızlar bu sayfayı yeni gördüm ben.aslında tam bana göre bir kür gibi çünkü benim saçlarım da röfleden yıprandı ve stresten çok dökülüyor aynı zaman da yaza kadar da uzamasını istiyorum.ancak aklıma takılan 2 şey var.1. si şuan diyete başlamalıyım acaba bu kür kilo aldırırmı yada iştah açarmı?2.si b5 vitamininden zengin olduğu için sürekli içersem vücuttaki tüyleride güçlendirirmi acaba kızlar?kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim

canım hemen ben cevaplıyim kilo aldırmıyor en uzun ben kullandım sanırım ve iştah açması mümkün değil çünkü içtiğin anda tokluk hissi duyuyorsun başka bi yerlerde tüylenme gibi bi sorunda yaşamadık şimdiye kadar hiç birimiz canım bi dene bakalım zaten iki üç güne kadar saçlarındaki değişikliği kendin farkedeceksin aramıza hoşgeldin sende

hoşbulduk canım madem öyle hemen bugün başlayayım bende:)yalnız 1 çay bardağı sütün içine koysam da olurmu acaba?yani alınan kalsiyumun miktarıda önemlimidir ki ?ben pek süt içmiyorumda sırf bu kür için içecem sütü canım.birde günün hangi saati içiyorsun farkedermi gece yatmadanmı yoksa sabah saatlerimi daha faydalı olur sence?şimdiden sağol tatlım

hoşbulduk canım madem öyle hemen bugün başlayayım bende:)yalnız 1 çay bardağı sütün içine koysam da olurmu acaba?yani alınan kalsiyumun miktarıda önemlimidir ki ?ben pek süt içmiyorumda sırf bu kür için içecem sütü canım.birde günün hangi saati içiyorsun farkedermi gece yatmadanmı yoksa sabah saatlerimi daha faydalı olur sence?şimdiden sağol tatlım
canım ben hep gece içtim hani hep derler ya cilt gece beslenir saç gece uzar diye ben hep gece içtim o yüzden sen bir çay batdağıyla içeceksen bence 1 tatlı kaşığından daha az kuru mayayla başla belki mideni bulandırabilir sit oranı az olunca zaten içmesi biraz zor sütü ılık yap çok sıcak yapma bende ara vermiştim yeniden başlıycam olmazsa bende seninle beraber başlıyim gene:)

aynı bende senin gibi düşündüm canım ve dün gece içmiştim.yo aslında tadı midemi bulandırmadı zaten az ve ılık olduğu için birkaç yudumda hemen bitti bile tatlım:))evet sende başla birlikte yapalım bakalım aynı etkiyi görecekmiyiz.benim saçlarım şuan omuzlarımın biraz altında yaza kadar kaç cm uzar acaba bir fikrin varmı?

sanırım beline yaklaşır canım benim şuan baya bi uzun herkes ölçüyor inanmayıp ve şok oluyolar benim beliminde altında hani şu ben altında bi oyukluk gibi bişey oluyor ya orda işte bende başlıyım canım çünkü saçlarımı boyadan yıprattım uçları baya inceldi kestrmeyede kıyamıyorum mayayla artık düzelticem inşallah

ay hadi inşallah seninki gibi uzar benimde:)bir fotoğraf yüklesen görsek saçlarını tatlım belki bizede gaz vermiş olursun biraz.))

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...ru-tercihfikirlerinizi-bekliyorum-kizlar.html bak bu linkteki son fotoğraf şuanki hali saçımın hatta 1-2 cm daha uzun diyebilirim.yaz kadar belime gelirse süper olur çünkü renginide değiştirecem hem uzun hemde sağlıklı olsa şöyle güzel bir renkte bulursam boyatacam valla süper olurdu.sana da çok dua ederim şekerim:)

canım maşallah pek güzelsin ben ilk resimdeki rengi çok yakıştırdım sana çok hoş olmuş ten renginle falan tam uymuş bence uzyaınca tekrar o renge dön emin ol uzayacak canım gene buradan haberleşiriz

teşekkürler canım benim:)evet bende öyle düşünüyorum tekrar zemini açtırıp üstüne röfle yaptıracam.zaten 2 işlem uygulanacağı için yaza kadar hem uzun hemde sağlıklı olması lazım.inşallah senin bu kürünle istediğimi elde edebilirim tatlım.2 gündür kullanıyorum birkaç hafta sonra gelişmeleri tekrar yazarım canım görüşürüz:))

teşekkürler canım benim:)evet bende öyle düşünüyorum tekrar zemini açtırıp üstüne röfle yaptıracam.zaten 2 işlem uygulanacağı için yaza kadar hem uzun hemde sağlıklı olması lazım.inşallah senin bu kürünle istediğimi elde edebilirim tatlım.2 gündür kullanıyorum birkaç hafta sonra gelişmeleri tekrar yazarım canım görüşürüz:))

tamm canım bekliyorum

asahcakır;

ya bugün işyerinden bi arkadaşım bi müşterisinin başına geleni anlattı.. fazla maya tüketiminin mantara yol açtığını söylemiş doktoru. kadının yüzünde ve bedeninde beyaz kabarcıklar olmuş doktor da fazla maya tüketme demiş sebebi buymuş.. :S ben içmeyi kestim korkudan ya.. sana bi sormak istiyorum sende farklı bişey var mı??

asahcakır;

ya bugün işyerinden bi arkadaşım bi müşterisinin başına geleni anlattı.. fazla maya tüketiminin mantara yol açtığını söylemiş doktoru. kadının yüzünde ve bedeninde beyaz kabarcıklar olmuş doktor da fazla maya tüketme demiş sebebi buymuş.. :S ben içmeyi kestim korkudan ya.. sana bi sormak istiyorum sende farklı bişey var mı??
bne baya bi uzun süre kullandım canım mesela hiç kesmeden altı ay hergün ama bende hiçbişey yapmadı ve cildimede tersine çok iyi geldi herkes cildime bayılıdu maya kullandığım dönemler canım bu sanırım bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor bende hiç bi yan etkisi olmadı canım ama mayada canım onun kullandığı nasıl acaba onuda merak ettim ben ama canım sen gene içine sinmiyorsa içme aklında hep soru işareti kalıcak çünkü için bi yerde rahat etmeyecek

arkadaşlar kuru mayanın metobolizma üzerinde kötü etkileri olduğunu söyledi tanıdığım. kanser riski bile söyledi yani bu yüzden bıraktım. gerçi midem hashas benim baya bir kötüde yapmıştı. iyi geliyordur eminim ama bunları duyunca birde bünye izin vermeyince vazgeçtim ben içmekten.

X