Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

oo nursallcim hosgeldin canim bende giremiyorum kusura bakma evde zaten bir haftaya yakindir internet yok evde tadilata basladik mobilyalarimi siparis ettim daha var gelmelerine fayanslarla ugrasiyoz yer fayanslari cok kalinmis onlari esimle beraber kirdik cok yoruldum
evlilik nasil gidiyo canim uzun zamandir görüsemedik

mayali sütü izinden önce ictim faydasini gördüm ama izinden sonra ramazan girdi ve icmeyi unutuyorum enerji veriyodu ne güzel isler bitsin baslarim yine

oo nursallcim hosgeldin canim bende giremiyorum kusura bakma evde zaten bir haftaya yakindir internet yok evde tadilata basladik mobilyalarimi siparis ettim daha var gelmelerine fayanslarla ugrasiyoz yer fayanslari cok kalinmis onlari esimle beraber kirdik cok yoruldum
evlilik nasil gidiyo canim uzun zamandir görüsemedik

hoşbulduk canım. iyiyim sağol evet yaa buranın eski neşesi kalmamış çok üzüldüm bende giremiyordum epeydir eve neti bağlatamamıştık birtürlü. neyseki netim var artık. evlilik şimdilik gayet güzel gidiyor canım, inş hep böyle gider. Allah yardımcın olsun tadilat çok zor cidden yaaa uzun süredir bizde taşınma işleri ile felan uğraştık çok yorucuydu tam işler bitti okullar açıldı :umursamaz:

ark. bu maya tarifini okudum ve sonçlar hoşuma gitti.ama ben daha 17 18 ime gircm.bnd e yapmak istiyorum bu kürü fakat şuan böyle doğal yntemler yapsam mı bilmioormm..yaşm itibariyle çok erken deil mi ?

zemuszemus
hoşbulduk canım. iyiyim sağol evet yaa buranın eski neşesi kalmamış çok üzüldüm bende giremiyordum epeydir eve neti bağlatamamıştık birtürlü. neyseki netim var artık. evlilik şimdilik gayet güzel gidiyor canım, inş hep böyle gider. Allah yardımcın olsun tadilat çok zor cidden yaaa uzun süredir bizde taşınma işleri ile felan uğraştık çok yorucuydu tam işler bitti okullar açıldı :umursamaz:

insallah canim bir ömür boyu mutlu bir yuvan olur
saol canim dedigin gibi yorucu ama inanki hic yorulmuyyorum evim cok eski görünümlüydü cok istedim tadilati simdi isteyerek yapiyorum bayram tatillerinde ve sömestirda dinlenirsin :KK3:

sağol canım benim.. evet güzel sonucu düşününce yorgunluk felan kalmıyordur. inş herşey dilediğince olur, cici evine kavuşursun biran önce zemuszemus

aliyecim ben 1 tatlı kaşığını biraz geçiriyorum ama ben bununlada alakalı olduğunu pek sanmıyorum bence gene bünye işi bu saçlarımı 1 ayda 15 kere boyadım yıpranma tabiki var ama yanık durmuyo saçlarım sanırım gene buda mayayla ilgili ve den hamileleikten yeni çıktın bizdeki etkiyi sende bu sebebple göstermemiş olabilir bence bırakma 1 ay kadar falan dene ben baya baydır kullanıyorum en son 6 ay demiştim düşün yani

saçlarını 1 ayda 15 kere mi boyadın:1shok:

bugün ben de başlıcam mayalı süte. hem saçım hem de cildim için. ama tadından korkuyorum. umarım içebilirim :sinifsinif:

dün çok sıcak yapmışım maya eridi ama bi dikişte içemedim. bugün de çok soğuk yapmışım maya erimedi. acaba böle faydası olmaz mı bilmiyorumkismile

kızlar merhaba nasılsınız nasıl gidiyo benim 1 haftadır internet yoktu daha öncede neden bilmiyorum kadınlar külübü sayfasını9 hiç açamadım nursallcım hoşgeldin aramıza netin bağlanmasına çok sevindim artık bol bol görüşürüz esmacım senin nasıl gidiyor işler sonunda kk ma kavuştum ohhhhhboshayallersmile

arkadaşım bende aynı dertten müzdariptim sana kesin yüzde yüzde tutacak bi yöntem vericem ilk önce bir adet kuru maya alıyorsun ve bunu hergün bir barfak süte karıştırıp içiyorsun inan benim saçlarım belime yaklaştı yanlız bıkmadan yapman lazım kesin çözüm umarım faydalı olabilirim sana

şimdi bu kuru mayayı ne kadar katıyorsun bardağın içine ? büyük ihtimal su bardağıdır demi ? sütte soğuk paket sütlerden olsa olur demi

X