Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

17 gün olmuş mayalı süt içmeye başlayalı saçım uzamış gibi geliyo bana ölçmediğim için farkı bilemiyorum ama hergün bakıyorum saçlarıma gözüm yanılmıyodur herhalde üstüne cildime olan faydasını söylemiyorum bile. tadına rağmen baya kaynaştık biz sütle ya zemuszemus

kızlarnası içiyosunuz bu mayalı sütü tadı kötü değilmi?

Değerli hanımlar,sütle içiyorsanız bu mayayı kesinlikle tırnaklarınız daha çabuk uzamasını ve güzel görünmesini sağlar.Sütü düzenli içenlerde hep der bunu :)
Bende yakında başlamaya düşünüyorum,cildi pürüzsüzleştiriyor mu dediniz?

Değerli hanımlar,sütle içiyorsanız bu mayayı kesinlikle tırnaklarınız daha çabuk uzamasını ve güzel görünmesini sağlar.Sütü düzenli içenlerde hep der bunu :)
Bende yakında başlamaya düşünüyorum,cildi pürüzsüzleştiriyor mu dediniz?

benim 5.günümde kardeşim abla evde otururken yüzüne fondoten mi sürüyosun dedi :KK1: nasıl bi etkisi var sen düşün :teytey:

Hareketlendirin biraz bu topigi kizlarrrrr delikafadulden
Ne kadar uzadi saclariniz mayali sütleee CADIARZU

selam arkadaşlar yazdıklarınızı bir süre okudum ama çoook olduğu için yoruldum maya ve sütle ilgili bende sizlerle denediğim bir bilgiyi paylaşmak istedim ama daha önce yzan varmı bilmiyorum tabiki bir miktar yaşmayayı ılık sütle birlikte karıştır yani maya ezilene kadar bu karışımı yüzünüze maske yapın ve kuruyana kadar bekleyin yaklaşık 20-30 dk kadar zaten kuruyunca yüzünüz geriliyor ve mimikleriniz yok oluyor yani kendinize gülebilirsiniz bile ardından ılık suyla yüzünüzü arındırın bunu birkaç denemeden sonra farkı herkes görüyor yani bebek gibi ( kaymak gibi derizya)öyle oluyor ben haftada 1 kez yapıyordum bu maskeyi yazın memlekete gittiğimde herkes bana cildin süper gözüküyor ne yaptın dediler.Benden söylemesi......:dance::dance::dance:

ben düzensiz iciyorum kizlar saclarimin dibinden baya geldi ama kac gündür icmedim unutuyorum

selamm kıslarrrr ben geldimm :eek: bu sefer kesin geldim ama.. geçen seferde geldim demiştim ama ondan sonra bingöle tayin ve taşınmaşı işleri çıktı takip edemedim neler yazdığınızı. taşınmak çokkk zormuş yaa üstelik ramazanda 2 kat zorluk çektik ama çok şükür yerleştik artık.. nasıl gidiyor kıslarr çok özledim sizii opuyorumnanaktan

selam arkadaşlar yazdıklarınızı bir süre okudum ama çoook olduğu için yoruldum maya ve sütle ilgili bende sizlerle denediğim bir bilgiyi paylaşmak istedim ama daha önce yzan varmı bilmiyorum tabiki bir miktar yaşmayayı ılık sütle birlikte karıştır yani maya ezilene kadar bu karışımı yüzünüze maske yapın ve kuruyana kadar bekleyin yaklaşık 20-30 dk kadar zaten kuruyunca yüzünüz geriliyor ve mimikleriniz yok oluyor yani kendinize gülebilirsiniz bile ardından ılık suyla yüzünüzü arındırın bunu birkaç denemeden sonra farkı herkes görüyor yani bebek gibi ( kaymak gibi derizya)öyle oluyor ben haftada 1 kez yapıyordum bu maskeyi yazın memlekete gittiğimde herkes bana cildin süper gözüküyor ne yaptın dediler.Benden söylemesi......:dance::dance::dance:

ben de yapıyorum bunu çok güzel oluyo haftada 1 kez

X