Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kuru maya derken hani dr oetker in insant kuru mayası var omu? yoksa normal eski zamakların pakmaya denilen kuru mayasımı yada ikiside olabilirmi :Saruboceq:

canım bence aktif pak maya varya onu kullan ben öyle yapıyorum,
çünkü instant olanlar beklemeye vs. gerek kalmasın diye yapılmış şeyler bi nevi oynanmış gibi geliyo bana :)

canım bu maya siyah noktalarımada iyi geldi, bayağı küçüldüler. ama yanaklarım biraz kurudu sanki. sende böyle bir etki oldu mu? :hulya:

canım ben de öyle bi etki yarat madı zaten ben gayet yağlı bir cilde sahibim o yüzden olsa gerek kızlar nu arada size şunu da önermek istiyorum ne meyva yerseniz yiyin kabuğunu oğuşturup yüzünüze mutlaka sürün benim yüzüm çarşamba pazarı gibi ama herkes cildin çom güzel der

ilk mayalı sütümü içtim. korktuğum kadar kötü değilmiş yaa bide ben sıcak süt içemezdim yani.. biz kadınlar varya güzelliğimiz için yapmayacağımız şey yokzemuszemus

slm millet canim sicak sütle iyi olmuyo ben bi kere denedim bozuluyo dakikasinda ilik süt yapiyordum ben

kızlar saçlarınız ve cildiniz için olan sorularınızı burdan bana sorabilirsiniz şu ana kadar denemediğim yöntem kalmayıp en çok işe yarayanları gene burda size ısrar ederek:)paylaşmaya devam edicem ben yeni bi topik açmayı bilmiyorum ama arkadaşlar saç cilt ne olursa bana sorun bildiğim kadarıyla soeunlarınızı paylaşalım tanımıyorum ama sizleri seviyorum kızlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Mrb canım. Yeni topik açmak için cevap yaz butonundan girip yeni başlık yazabiliyorsun. Bu arada erken beyazlayan saçlar için önerebileceğin birşey var mı tatlım? Ben maske falan kafamda bekletebilen bir insan değilim, belki tıpkı bu maya gibi pratik formüllerin vardıryerimseniben

evet ılık sütle içtim ama benim içtiğim süt buz gibi olmalıydı yoksa içemezdim. ama başardım korktuğum gibi olmadı.:eek: bu arada mavikuş arkadaşım aynı sorun bendede var nette okumuştum beyaz saçlarınızla ay çekirdeği ile savaşın diye bende hergün yemeye başladım. inş faydası olur. dene sende istersen

Mrb canım. Yeni topik açmak için cevap yaz butonundan girip yeni başlık yazabiliyorsun. Bu arada erken beyazlayan saçlar için önerebileceğin birşey var mı tatlım? Ben maske falan kafamda bekletebilen bir insan değilim, belki tıpkı bu maya gibi pratik formüllerin vardıryerimseniben

sağol canım çok tşk ederim öğrettinğin için acemiyimde canım sarımsakbiliyormusun bilmiyorum ama saç beyazlamasını geçiktirir ve beyazları dökerek koyu çıkmasını sağlar.ama hiç saçınıa zeytinyağı ve sarımsak falan sürmekle uğraşma diğer topikte bi arkadaşımız vermiş şampuan iine sarımsak rendeledim diye sende bunu yap ve ayrıca yaparsanız bunu turpta rendeleyin arkadaşlar turpun saç uzatma ve saç bakımındaki faydalarını hepimiz biliyoruz az çok ve turp sarımsağın kokusunu çok önemli ölçüde azaltıyor canım

sağol canım çok tşk ederim öğrettinğin için acemiyimde canım sarımsakbiliyormusun bilmiyorum ama saç beyazlamasını geçiktirir ve beyazları dökerek koyu çıkmasını sağlar.ama hiç saçınıa zeytinyağı ve sarımsak falan sürmekle uğraşma diğer topikte bi arkadaşımız vermiş şampuan iine sarımsak rendeledim diye sende bunu yap ve ayrıca yaparsanız bunu turpta rendeleyin arkadaşlar turpun saç uzatma ve saç bakımındaki faydalarını hepimiz biliyoruz az çok ve turp sarımsağın kokusunu çok önemli ölçüde azaltıyor canım

Çok teşekkürler canım. Bunu çok az bir şampuanın içine bir ara yapmıştım ama düzenli kullanmadım. tekrar deneyeyim saolasın

sarimsakli sampuan cok süper bisey yumusacik parlak oluyo tavsiye ederim

napsam bende mi denesem şu mayalı sütü ya sizleri okuyunca gaza gelmemek elde değil

ben avusturyadayim canim dm diye bi market var onun ürünü icinde biotin zink b vitaminleri falan var ama iki haftada uzadi sanki inanamyorum hala ben yumusacik ve parlak oldular das gesunde plus ismi 60 kapsül günde birer tane alcan 2.90 euro cok ucuz

avusturyadamısın canım yaa ablamda yaklaşık 12 senedir avusturya viyanada tanışsanız keşke. neyse ben konuyu aştım galiba :kedi: mayalı sütü deneyim bir olmazsa bende bakıyım haplara mayalı sütte bu 3. günüm olacak opuyorumnanaktan

kızlar merhaba moralim çok bozuk sçlüceklerim mayala ilgli değil ama.arkadaşlar bu facebook illetini bilenler bana yardım etsin biri benim fotolarımı kullanarak başka bi isimle facebook saydası açmaış ve allahın işine bakın ki tesadüf benim kuzenimin eşinin kuzenini eklemiş ve benim kuzenimde eşiyle birlikte oraya gezmeye gitmişler ve bi bakmışlar ben ona beni arıyolar sen feste varmsın diye 3 fotomu koymuş ne giydimi faaln tarif edince şok oldum hande apaydın adıyla açmış sonada bizimkiler bunu kıstırınca hesabinı silip kaçmış ben bunu bulamazmıyım kızlar lütfen okuyanlar bi yardım etsin allah rızadı için

canım yaaa çok üzüldüm ne gerizekalılar var şu dünyada YARABBİM.. valla ben pek fesden anlamam ama mutlaka bi yolu vardır onu bulmanın. hadi kızlar bir bakın yolu var mı??

X