Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ayrica mayaya devam

senin saclarinin uzunlugu ne kadar canim ?? bide ne zamandan beri iciyorsun sen mayali sütü..?
izine felan gitmissin okudum eski sayfalardan, o dönem birakmissin.
Biraktigin zamana kadar kac ay ictin ve uzama normalinden hizli oldu mu ?

valla bilmiyorum canim ama gözle görülür bi uzama oldu normalinin iki veya üc kati uzadi benim sali günü boyadim saclarimi simdi basladim belli olur artik kac cm uzadigi

valla bilmiyorum canim ama gözle görülür bi uzama oldu normalinin iki veya üc kati uzadi benim sali günü boyadim saclarimi simdi basladim belli olur artik kac cm uzadigi

tamam canim al eline cocuklarin cetvelini dipten gelen uzunlugu ölc kaydirigubbakcemile3 bizimlede paylas sonucu olur mu :lepi:

evet kesin bizede bildir sonucu.bende bugün içtim tadı iğrençti bende bal koydum içine.daha sonrada maya süt ve balı yüzüme sürdüm baya canlılık verdi işe yarıcak bence ya canı gönülden inanıyorum

oo asahcakircim tatili bitiriyosun yarin demek gelince bol bol konusuruz burdan öptüm canim

kızlar merhaba geldim ben tatil güzel geçti ruhum dinlendi resmen kızlar ya ama dudağımda koca bi uçuk var dudaklarım balon gibi resmen esma senden ne haber iyimisin öpüyorum bende

kızlar merhaba geldim ben tatil güzel geçti ruhum dinlendi resmen kızlar ya ama dudağımda koca bi uçuk var dudaklarım balon gibi resmen esma senden ne haber iyimisin öpüyorum bende

ay çok geçmiş olsn çok kötü ya yüzün en görünen kısmında böyle bişeyin çıkması ama dert etme geçer aklına takma çok

benim mayada 3.günüm henüz bi gelişme yok haliyle:teytey: ama devam edelm bakalım ne olucak..
ay bnmde bi kere dudağmda ucuk gibi bişe çıkmştı geçene kadar evden çıkamadım ya çok fenaydı bide ben takıntılıyım kafayı yicektm valaalkisalkisalkis

X