Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Bana gelmiş olan yorumlara başkası atlamasın !

Bu arada aaabf Rahatla çok fazla panik yaptın Şimdi içine serin sular serp Sildim fotoları yerimseniben

Gülerim buna ancak ben.. :))
Istedigim yoruma yorum yapma hakkinda sahibim, ama buna sen karisma hakkina sahip degilsin..!! Hangi yoruma yorum yapacagimi sana soracak degilim!!
Silmeseydin, sana sil diyen mi oldu?? Gururla dursaydi 5 günde 10 cm uzayan saclariyin fotografi :) ("10 cm mi uzadi dedim ben" diyeceksin ama fotografta gördügümüz baska birsey degildi!!)
Biraz daha inandirici birsey ekleseydinde bizde masallah deseydik...yerimseniben

Son düzenleme:
6 gün oldu mayalı sütü içmeye başlayalı saçlarım hakkında bişey demek için erken ama cildim de gerçekten farklılık var :) içmeye devamm :)

insallah zamanla saclarinda uzar canim.
Benimde cildimde degisiklikler oldu saclarimdaha dolgun.

ben üc gündür iciyorum bayrama kadar bekleyemedim bir hafta sonra bakalim neler olcak

inşalah evde maya vardır hemn bende başlamalıyım acayip heveslendim ya inşalah işe yarar.çünkü benim saç küt daha :çok üzgünüm:

kizlar ogluslarimin sünnetinde giydigim kiyafet dügün hazirliklari isimli bölümde nisanlik modellerinde
nursallcim asahcakircim haberininz olsun resim net degil tam zaten fotolarda net cikmamis

kizlar ogluslarimin sünnetinde giydigim kiyafet dügün hazirliklari isimli bölümde nisanlik modellerinde
nursallcim asahcakircim haberininz olsun resim net degil tam zaten fotolarda net cikmamis

canim ben gördüm gercekten cok güzel kiyafetin, kendinde cok hos bir bayansin.
albüme ekledigin o fotolari yalniz sadece arkadas listendekiler görebilir.. listende olmayanlar bakamaz.

inşalah evde maya vardır hemn bende başlamalıyım acayip heveslendim ya inşalah işe yarar.çünkü benim saç küt daha :çok üzgünüm:

ins saclarin cok güzel uzar canim.. avatardaki sen misin ?? eger sensen saclarin hicte kisa degil, slkma kendini fazla. cünki uzaticam diye kendini kastikca pskolojik olarak uzamaz.

ya benim belime bir buçuk ayda veya biraz daha fazla olabilir işte bu zaman doğrultusun da geldi hele benim saçlarım o kadak kuru ve bansızdı ki anlatamam ama içtiğin anda iki üç gün içersimde saçlarının nasıl toparladığını kendin de göreceksin arkadaşım ben her ay saçımı boyuyorum ki saç dibimin geldiğini görememişimdir hiç bi zaman ama şimdi iki günde saç dibim çıkıyor arkadaşım yap bana dua edeceksin

mrb asahcakir, galiba saclarinin cabuk uzadigini iddia ediyorsun ? peki bu durum hala suan gecerlimi senin icin ? cunku mesaji 2009 ta yazmisin ve bu karisim nedir tam olarak yazarsan cok sevincem simdiden tsk ederim :kedi:

Aslında tarif bana ait değil ama yazıyım yine de.

Bir su bardağı ısıtılmış süte ,
Bir tatlı kaşığı kuru mayayı eritip içiyosun ve Hergün yerimseniben

mrb arkadaslar, kusuruma bakmayin yas maya yada kuru maya neye benzer ? acaba ? ve bunu ne kadar icmeliyizki oyle bir cozum versin ? kusura bakmayin ben maya nasil olur bilmiyorum yemeklerde aram yok simdiden tsk cvp verirsen eyer eyvahedigeldismile

mrb arkadaslar, kusuruma bakmayin yas maya yada kuru maya neye benzer ? acaba ? ve bunu ne kadar icmeliyizki oyle bir cozum versin ? kusura bakmayin ben maya nasil olur bilmiyorum yemeklerde aram yok simdiden tsk cvp verirsen eyer eyvahedigeldismile

Canim maya iki cesit sarilir.. yas maya ufak 4 köse paketlerde satilir kalip halinde üzerinde maya yaziyor zaten, kuru maya ise toz halinde ufak mini paketlerde satilir (tuz gibi ama tuzdan biraz daha büyük taneli).. üzerinde de kuru maya yaziyor zaten.

tamam canim paylasirim güzel sözlerin icinde tesekkür ederim o senin güzelligin

Rica ederim canim, gördügümü söyledim ben :kedi:
Bu arada sünnet hayirli ugurlu olsun, Allah ogullariyin dügününü görmek nasip etsin size ins.. opuyorumnanaktan

Ha ne kadar icmek gerekir diye de sormussun..
Saclarin istedigin uzunluga gelene kadar devam edebilirsin, aylarca icen cok var bu topikte. Ben 3 aydan fazla bi süredir iciyorum, uzamada etkisini görmedim ama saclarim
daha dolgun parlak, cildimde de degisiklikler oldu..
Hergun ara vermeden yatmadan icmen gerekiyor, 3 ay 5 ay diye süresi yok bunun..
sana kalmis birsey, devam etmek istedigin yere kadar et..

ins saclarin cok güzel uzar canim.. avatardaki sen misin ?? eger sensen saclarin hicte kisa degil, slkma kendini fazla. cünki uzaticam diye kendini kastikca pskolojik olarak uzamaz.

evet benm cnm ama malesef o saçlarımı kestrdm küt şuan saçlarım o yüzden uzatmak istyrm.ama bnm daha epeeey yolum var uzaması için:Saruboceq:

X