Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

arkadaşlar şu bi gerçek bu bünyeden bünyeye fark ediyor benim saçlarm hiç uzamamazdı ama mayalı süte başladığımın 3.günü ilk olarak saçlarımdaki dolgunluğu fark ettim elimi atınca dolu dolu saç geliyordu ve ilk haftasındada uzamaya başladığını lütfen birbirimizi kırmayalim zevrak arkadaşım gayet iyi niyetli fotosunu çekmiş koymuş bir zorunluluğu olmadığı halde ben mayayı içtikten sonra kusura bakmayın ama hiç uzamayan saçlarım uzayınca mucizelere inanmaya başladım biz burada birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz evet bu işte sabır çok önemli hiç bıkmadan usanmadan içiceksiniz ama kimide etki gösterir kiminde göstermez bilinmrz bünye sonuçta herkesin farklı birbirimizi kırmanın anlamı yok

Beni doğru bulmayan benimle ilgilenmesin !
3. kez tekrarlıyorum ki herkesin genetik yapısı farklıdır 2. kez tekrarlıyorum ki benim saçlarım zaten çabuk uzuyor maya buna daha da hız kattı. Ve herkesin genetiği farklı olduğu gibi sindirim ,dolaşım sistemide farklıdır !
İnanmayanlar da hiç bir şekilde muhattabım değil.

asahcakir09 Hergün her içişimde sana dua ediyorum Allah senden razı olsun opuyorumnanaktan

canım benim ne demek hiç moralini bozma mayaya aynen devam mayacılar birliği kaydirigubbakcemile3

5 günde boyleyse 15 gün sonra yere değer sanırım enteresan!

herneyse bu aralar mayalı sütümü içemedim ama gene başlıycam inş :)

canm kusura bakma 280 küsür sayfa okuyamıcam baktım başını yakalayamadım konuşmanın tarifini bidaha yazar mısın rica etsem ?ohaoldumsmile

Aslında tarif bana ait değil ama yazıyım yine de.

Bir su bardağı ısıtılmış süte ,
Bir tatlı kaşığı kuru mayayı eritip içiyosun ve Hergün yerimseniben

selam millet uzun bi aradan sonra geldim yine oruc dolayisiyla halsizlik oldu bende evdeyim nete fazla giremiyom canim hic bisey istemiyo
asahcakircim basima gelenleri biliyondur dün baslik actim napiyim ben evde boyuycam zaten temel rengiymis bu hani kumralin koyu tonlari hemen sari olmuyomus iki-üc islem sonunda sari oluyomus bu hafta boyamam lazim bu sac deli etti beni

mirmirmirmirayrica mayali süte bayramdan sonra baslarim artik aklima gelmisken yaziyim dedim faydasi olmustu bana simdi ramazanda aksam gec oluyo hemen uykum geliyo unuturum en iyisi bayram sonrasi baslammak

kizlar resim nasil ekleniyo

cnmm netten ımmageshack online media hostıng yaz ilk çıkan linke tıkla orada browse var..ona tıkla pcden fotonu seç cnm. seçtikten sonraa altta şimdi yükle var ona tıkla yüklenecek hemen.. sonrada altta linkler çıkacakk.. doğrudan linki kopyalayıp buraya yapıştır cnmm
(Alintidir)

Baska bir arkadasimiz birine tarif etmis bende kopy yaptim
ins isine yarar cnm :)

cok saol canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…