Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ya arkadaşlar ben bugün bu kuru mayalı sütü içmeye başladım.
ama tadı çok kötüü ya acaba başka bi şekide içine şeker koyarak içsem olurmu
.
ben KURU PAKMAYADAN ALDIM BUNUN TADIMI BÖLE YOKSA BAŞKA MARKA DENESEMMİ NE ÖNERİRSİNİZ

benim içtiğim hiç kokmutor yuv:içelim:a maya olabilir belki çok rahat şeker koyabilirsin ben öle içiyorum

Yaklaşık 4-5 gündür içiyorum.
Ben genelde duşta bakarım saçlarıma uzamışmı uzamamış mı diye saçlarımı dinlendirdiğim için düzleştirmedim henüz.
Duşta bugun bir baktım afedersiniz göğsümün üstünde olan saçım ister inanmayın ister inanmayın daha 1 hafta olmadan göğsümün altına inmiş durumda görünce gözlerime inanamadım:1shok:

asahcakir09 Allah senden Razı olsun opuyorumnanaktan

hadi yaaa süper ötesi desene bende böle yazcam inş. kısa zamanda:teytey:

saol arkadaşım peki bu tarif içinde maya oldugundan dolayı kılo aldırmazmı ya saç uzatırken şişman olursak:uhm:

saol arkadaşım peki bu tarif içinde maya oldugundan dolayı kılo aldırmazmı ya saç uzatırken şişman olursak:uhm:

WALLA CNM BENDE O SORUYU MERAK EDİYORUM FAKAT ŞUANDA ÖLE KİLO İLE İLGİLİ Bİ YORUM YAZAN GÖRMEDİM .
İNŞ. DA OLMAZ:1hug:

yok cnm kilo filan aldırmıyor çünkü içinde ne karbonhidrat ne de yağ vardır mayanın hatta takip ettiğim kadarıyla biri doktoruna sormuştu o da asla kilo yapmaz demiş..

ben de içiyorum kilo filan yapmadı aksine bu ara bide kilo verdim

çok sevindim canım benim ya evet en iyi duşta fark ediliyor

zaten hiçbir vitamin direk kilo yapmaz yenilenin yaramasını saglar iştah açar ;mayada b vitaminin altı olan biotin vardır faydası da bundandır sizler yine de yemenize içmenize dikkat edin ;kış boyu aynı şeyi ekmek mayasındaki yararlı bakteriyi içerin ;İMMUNEKSİ İÇTİM SADECE BAGIŞIKLIK GÜÇLENDİRİCİDİR SPOR SALONU GÜZELLİK MERKEZİ DİET GÜNDE 4LTSU İLE VERDİGİM 5KG HOOP GERİ ALDIM ya da aslında her kürün uygulanma şekli 21gün kullanım 1 hafta bırakmadır (bak d.kontrol haplarının ve birçok ilacın içilme şekli gibi) vücudun 21gündebir kendini yeniledigi esas alınır yani yılda birkaçkez 3haftalık kür şeklinde için bırakın DERİM

Evet kilo aldırmıyor tam aksi bağırsak sistemini düzenliyor daha rahat ettiriyoropuyorumnanaktan

o zaman süper süper süper yaşasın mayaopuyorumnanaktan
ayın 17 sinde başlasdım içmeye bakalım bende ne zaman fark ettircek acabakaydirigubbakcemile2a.s.

Bazı arkadaşlarımız şöyle demiş '' Ya 2-3 günde değişim oldu diyolar bende bişey olmadı işe yaramıyor vs vs '' Canım arkadaşlarım bünyeden bünyeye fark var herkesin genetiği bir değil. Herkes de tüm kimyaasal veya doğal karışımlar zaman farklılığı gösterir . Fakat sabır ey güzel kardeşim Sabır yerimseniben

evet canm en iyisi sabır bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor ben hep buradaki arkadaşalrıma bunu söyledim sabır lütfen sabır ve hep sonuç aldılar

üşenmedim 286 sayfayı okudum sanırım gözlerim yoruldu tabi okuduklarımdan sonra aldım mayamı içtim hayırlısıyla uzar inşallah :) ama resimde koyunki gaza gelelim dimi ama :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…