Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

şuanki saçım albümümde var umarım saçlarım gürleşir de. tarifi veren arkadaşım şimdiden teşekkürler emeğine sağlık :)

selam arkadaşlar uzun zamandır siteyi takip ediyorum en sonunda aranıza katılabildim...bende sizin söylediğiniz şu mayalı süte başladım daha 2.günüm ama bi sorum olacak içine şeker katmamın bir zararı olurmu acaba yararlarını azaltmak gibi ?? :kedi:

Hanımlar yarım saat sonra duşa giricem sonra saçımı düzleştirip foto çekicem başladığım ve şimdiki halimin resmini koyucam

yrni gelen arkadaşlarım öncelikle hoşgeldiniz ben foto koyamıyorım çünkü bilgisayarımda sorun var samsung pc stüdyoyu tanımıyor ama şhe arkadaşım koymuştu başlamadan önceki ve sonraki halini keşke görebilseydiniz ein olun hiç bırakmadan devam ederdiniz mayaya o kadar yani tek diyeceğim kızlar sıkılmadan devam edin her gece en fazla 5 dk mızı alır ve ben şekerli içiyorum zararı olacağını sanmam kızlar ço sevindim içmeye başlamınıza inanın belli bir süre sonrada farkı göreceksiniz

sevgili asahcakir09 cevap verdiğin için çok tesekkür ederim.benimde 3 ay öncesine kadar saçlarım belimdeydi ama yıprandığı için kestirdim fakat şimdi tekrar eski haline dönmesini istiyorum.inşallah sayende olucak... çooook teşekkürler :dance:

gerçekten 5 gündemi bu hale geldi ?? inanılır gibi değil yaa inşallah bizim de öyle uzar :lepi: maşallah nazar değmesin :)))

5 günde de öyle abartildigi gibi sac uzamaz.
tas catlasin 1 cm uzar, o bile imkansizdir 5 günde :)

bu arada forumu uzun zamandir takip ediyorum ama yeni üye oldum. 5 günde bu kadar uzatti diyince duramadim üye oldum :)
bu arada kendimde 3 aydir mayali süt iciyorum, hic aksatmadan hergün ictim. bugün tam 3 ay oldu.
baslarken saclarimi byatmistim ve 3 ayda 3 cm uzamis, yani normal hizinda uzamis ekstradan bir uzama yok. ve ben 1 tatli kasigida degil, 1 corba kasigi maya kullaniyorum. buna ragmen 3 ayda bile bende bu kadar uzama olmadi 5 günde nasil oluyormus hayret gercekten :) sac dökülme biraz azaldi, cildime biraz etkisi oldu. uzama yok ama!

sonucta maya bu ya maya, dogal birsey. ilac degilki basladigin gün etkisini göstersin.
agiz yolula alinan (B-vitamini) sac vitamin haplarinin bile 8 hafta süresi var ya, etkisini göstermeye baslamasi icin. önce vücut depolar ve eksigini tamalayinca etkisini göstermeye baslar. mayada ayni sekilde, b vitamini icerdigi icin hap olarak degilde kendimiz evde dogal yollardan karsilamis oluyoruz B-vitamin ihtiyacimizi.

Beni sakin yanlis anlamayin asla saclarinizi uzatmaz demiyorum, ama 5 günde bu kadar uzatti diye abartirsak yeni baslayan yada baslayacak olan arkadaslarimizda 5 günde "benimde bu kadar uzar" hayallerine kapilip gerceklesmeyincede hayal kirigina ugratmayalim lütfen!
sonucta bende kisa bir sac resmi koyup yanina da 3 ay sonra kalcaya inmis sac resimleri koyabilirdim ama buna gerek yok. :)

Son düzenleme:
yeni oldugum icin linkini veremedim, sanirim 100 tane mesajim olmasi gerekiyormus öyle uyari verdi durdu.

sac uzatma yöntemlerine girerseniz 2 tane daha mayali süt topigi var.
mayali süt icmek ve yas maya yada kuru maya diye 2 topik daha var. bakin bi isterseniz, deneyenler bir cok sey yazmis.

tşk canım bakılm bi ama onlarda kesin bizim kullanan kızlardır:lepi:

İkisinide arkadan mı çekiyim? Sen bana böyle bi teklif yapıyorsan buyur o zaman beni bir hafta öncesine götürde Çekeyim ??

Sen beni Resmen Yalancı çıkarmaya uğraşıyorsun !!
Benim ne derdim olabilir ki uyduruk 2 saç resmini koyayım. Kime ne kanıtlamak veya inandırmak zorundayım. Yanlış yorumlar yaparak ne çıkar elde edebilirim !!

Arkadaşın tavsiyesi ilgimi çekti ve başladım. 5 günde saçlarım bu derece uzadıysa bu beni yalancı mı yapıyor !!

Diğer yorumlarımda da dedim ki Herkesin genetiği bir değil , kimyasal ve doğal karışımlar herkesde farklılık gösterir Kaldı ki benim saçım normalde de hızlı uzuyor ben ayda 2 kere kestiriyorum saçlarımı ki bu bi parmakcık değil.
Kendi genetik yapına bakarak başkalarına çamur atma! Saygılı ol !

Ayrıca madem böyle suçlamalara maruz kalacağım. Neden kullananlardan resim istiyorsunuz?
Yazdıklarım havada kalmasın diye resim koydum gördüğüm muameleye bakın..
Ben kimseye burda demiyorum benim bu kadar oldu kesin sizinde bu kadar olacak diye , Sabır diyorum herkesin yapısı genetiği farklı diyorum . Kimseye umut vermiyorum !!

Anlamak istedigin gibi anla sorun degil. Bu kadar ünlem isaretlerinede hic gerek yok! :)
Sac ne kadar yapi olarak hizli uzarsa uzasin 5 gün gibi bir sürede hayatta abartildigi kadar uzamaz. Cok ilgi gören kontes arkadasimizin bir topigi var "haftada 1 cm uzayan saclara ne dersiniz" diye.. o bile haftada 1 cm yani, haftada 1 cm.. :) 5 günde 10 cm degil.. (fotoda görünen uzunluk ortalama 5-10 cm ve 5 gün gibi bi süreden bahsediliyor)
2 ayda desen belki inanirdim ama sahsen ben 5 gün dedigin icin inanmadim acikcasi. böyle bir mucize yok, ilacla bile..
amacim senle tartismak degil, onun icin ben bu konuya kendi adima noktayi koyuyorum ve yazarsanda cevap vermeyecegim.
inanmak isteyen inanir istemeyen inanmaz, bu kadar sinirlenecek birsey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…