Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

canım hoşgeeldin aramıza 1 bardak ılk süte 1 tatlı kaşığı kuru maya bizde yani çoğunluğumuzda bulantı falan yapmadı ama umarım sendede yapmaz

Tsk ederm Sen kullanıpda sacının uzamasında etki gördünmü mesajları okuyamadım k.bkmayın ben sinemaki otunu yapıyorum ama içden desek vermenin yararının daha fazla olacagını düşünüyorum sonuç alan varsa fotosunu koybilirmi çünkü ben çok kararsız kaldım mayalı sütteguclubacismile

elbette fayda gördüm omuzlarımın altında olan saçlarım belime indi ben foto koyamıyorum çünkü bilgisayatıma format atılması lazım şamsung pc stüdyoyu tanımıyor üzgünüm bu konuda yardımcı olamıyacağı ama saçları gerçekten uzatıyor 1 arkadaşımız haricinde hepimizin saçlatı uzadı bu bir arkadaşımızında ayda 2 cm uzadı normalde 1 cm uzar bence dene

Tamam canm bu gece başlıyorum .. ne kadar süre kullanıcam ?eyvahedigeldismile

selam kizlar ben de geldim bu sabah iki gün yolda gecti ve zor oluyo yolculuk gümrülerde baya bekledik hala sersemlik var bende yorgunluktan dolayi nursallcim hosgeldin asahcakircim nbr

selam kizlar ben de geldim bu sabah iki gün yolda gecti ve zor oluyo yolculuk gümrülerde baya bekledik hala sersemlik var bende yorgunluktan dolayi nursallcim hosgeldin asahcakircim nbr

oh oh herkes gelmeye başladı cancan sende hoşgeldin dende anlat bakalım nasıl geçti tatil dinlenebildinmi nasıl memleket

evet cnm sevdim ve çok faydalı olduğunu biliyorum.çok uzun saç istemiyorum baya bi uzamıştı bi ara artık sıkıldığımı fark ettim.her şeyden önce sağlıklı güzel olsun yeter..çok uzun olmasın

teşekkürler cnm tarifin için

kıslar herkese selam

benim saçlarımda çok kuru cansız zayıf ince telli ve çok dökülüyodu..yani bir saçta olabilecek her sıkıntı vardı..yalnız suna dumankaya nın şu tarıfını duymustum ne kaybederım deyıp yaptım halen ara ara yaparım... banyo tasını agzına kadar ılık suyla dolduruyosunuz içine 1 yemek kasıgı toz maya (içtiğiniz boncuk mayayı)katıyorsunuz hemen eriyo zaten ve sacınıza dokuyorsunuz yıkadıktan sonra sacınızı... kadın tv de hemen etkısını goreceksınız ılk yıkamada dokulme duracak demıstıde gulmustum.. ilk yıkamada dokulme duruyor,saclar 2 3 kullanımdan sonra uzamaya baslaıyor ve ipeksi bır dokunus bırakıyor,beslendıgını anlıyorsunuz..

birde bu turp ıle yumarta sarısı hakkında onuda uyguladım ,duzenlı olarak her banyoda yanı takriben 2 gunde bir turbu rendeleyıp 10 dk kadar kaynattım ve soguyunca ıcıne 1 yumurta sarısını kırıp saclarımın bilhassa diplerine döküp beklettım en az 20 dakıka...acayıp derecede uzadıgını goruyorsunuz...

velasılın ezcümle doğru yoldasınız tam gaz desteklıyorum ... maya mevlanın bir şifa kaynagı.

sende sağol canım tarif için evet maya çok faydalı içide ne varsa artık demekki tüm ihtiyacını karşılıyor saçın evet tam gaz devam edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…