Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

bu arada senin açtığın bi konu dikkatimi çekti gazyağı ile saç bakımı nasıl kaç kere yaptın yapsam mı diyorum saçlarım boyadan inceldi yaakannehir

cnm gazyağı saç köklerini çok gusel güçlendirip dökülmeyi önlüyomuş ve bakım yapıomuş.tüm saç diplerime sürmüştüm dökülmeyi baya bi kesio

aliye üyelik iptali yaptırmış cnm bak yazıyo :S

cnm gazyağı saç köklerini çok gusel güçlendirip dökülmeyi önlüyomuş ve bakım yapıomuş.tüm saç diplerime sürmüştüm dökülmeyi baya bi kesio

aliye üyelik iptali yaptırmış cnm bak yazıyo :S

aaaa evet şimdi sen söleyince gördüm bende niye böle yaptıki bu kız bişey mi oldu acaba umarım kötü bişiy yoktur gaz yağını deniyim ben bi saçlarım fena oldu şhe üzülüyorum mafoldumben

cnmmm üzülme

bunun en güzel çaresi gliserinn

al gliserini bak nasıl değişicek saçın birden bunu yapınca

aktardan ya da eczaneden bitkisel gliserin al ama mutlaka bitkisel olucak saçını yıka suyunu al saçın nemliyken bunu saçının yıpranan kısımlarına 5-6 damla ya da daha fazla sür iyice yedir...

ve bırak saçın kendi halinde kurusun ama makineyle kurutmiycan onun kuruması baya uzun sürüo ama evde olduğun gin yap bunu..gliserin havadaki nemi saça hapsediyomuş canımm

ben yaptım pamuk gibi oldu elimin arasından kayıp gitti saçlarımm

bunu haftada 1 kere yap cnm bak nasıl harika olucakk

ama kuruyken asla sürülmüyomuş bu saça aslaa

mutlaka ıslağa yakın olması gerekiyo cnmm

al bi yap bak hemen fark ediceksin ve devam et harika bişe ben çok memnun kaldım aklıma yeni geldi cnm hemen yazıyım dedim al yap hemen üzülme canımm

cnmmm üzülme

bunun en güzel çaresi gliserinn

al gliserini bak nasıl değişicek saçın birden bunu yapınca

aktardan ya da eczaneden bitkisel gliserin al ama mutlaka bitkisel olucak saçını yıka suyunu al saçın nemliyken bunu saçının yıpranan kısımlarına 5-6 damla ya da daha fazla sür iyice yedir...

ve bırak saçın kendi halinde kurusun ama makineyle kurutmiycan onun kuruması baya uzun sürüo ama evde olduğun gin yap bunu..gliserin havadaki nemi saça hapsediyomuş canımm

ben yaptım pamuk gibi oldu elimin arasından kayıp gitti saçlarımm

bunu haftada 1 kere yap cnm bak nasıl harika olucakk

ama kuruyken asla sürülmüyomuş bu saça aslaa

mutlaka ıslağa yakın olması gerekiyo cnmm

al bi yap bak hemen fark ediceksin ve devam et harika bişe ben çok memnun kaldım aklıma yeni geldi cnm hemen yazıyım dedim al yap hemen üzülme canımm

ya bunu hemen deniyeyim ben bir ay içinde saçlarımı o kdar çok boyamak zorunda kaldım ki saçlarım mahvoldu hemen alayın gliserini saol canım ya allah ne muradın varsa versin :Saruboceq:

merhabalar

öncelikle mayalı süt konusunu paylaştığın içinn teşekkürler canım....ben sinameki mayalı süt yapıyorum.uzunca bi süre sinameki yaptım bununla ilgili ilk konuyu açmıştım ve baya bir uzattım.sonra saçlarım siyahtı açtırmak için kestirdim rengini açtırdım şimdi kahverengi.ve tekrar uzatıyorum 4-5 aydır tekrardan sinameki ve mayalı süt yapıyorum

yine uzadılar baya bir...knuyu takip ediyordum ve üye oldum tekrardan buraya..teşekkürler asahçakir a.s.

merhabalar

öncelikle mayalı süt konusunu paylaştığın içinn teşekkürler canım....ben sinameki mayalı süt yapıyorum.uzunca bi süre sinameki yaptım bununla ilgili ilk konuyu açmıştım ve baya bir uzattım.sonra saçlarım siyahtı açtırmak için kestirdim rengini açtırdım şimdi kahverengi.ve tekrar uzatıyorum 4-5 aydır tekrardan sinameki ve mayalı süt yapıyorum

yine uzadılar baya bir...knuyu takip ediyordum ve üye oldum tekrardan buraya..teşekkürler asahçakir a.s.

ne demek canım benim biz kadınların halinden gene en iyi bizler anlıyoruz işimize yarayan bişey oldumu altın bulmuş gibi sevinip paylaşıyoruz bende bunu yaptım sendede işe yaradığına çok sevindim canım inşallah saçlarımız hep sağlıklı olsun sağlıkla kalsın:lepi:

kızlaar konu kayananalardan acılmısken ya bısı sorcam sızee... abım nısanlı 2senedır..kızı annem buldu yanı öle pek arastrmamıstk..kız dık baslı,ınatcı,18ınde dıe ses etmedık 1sene ertelendı dugun belkı duzelır dıe ama yok bı duzelme..abım cook agır baslı elınden ekmegını al seslenmeezz... :KK43:( kız hıc sıcak davranmıo abıme, fırsatını bulunca da cemkırıo yanı kaba konusuyoo.. napcazzz

cnm merhaba..bikaç sayfa öncesine bi göz atayım dedim dikkatimi çekti yazın..biraz çocukluktan yaptıkları.ne kadar evlilik için kabul edilse de sonuçta hayat karşısında oturmamış olabilir henüz..belki ilerde dersiniz ama söyleyeyim o oturana kadar siz sizden gidersiniz..zaten 2 yılda tanımışsınızdır..evlendikten sonra mucize beklemeyin.kızı sen tanıyosun..tanımadığım için kötü bişey demek de istemiyorum.ama çevremde bu şekilde çok oldu.bi de abin sessizse içine atar ilerde olanları...hani derler ya-kaba olacak belki ama-evlendikten sonra atsan atılmaz satsan satılmaz..abinle güzelce konuş.gerçekten mi istiyo ?bazısı ailesi istedi ddie boyun eğer..

arkadaslar beni yeniyim aranızda Bu mayalı sütün ölçüsünü verebilirmisiniz ?? Birde yrndan itibaren oruç tutucamm Gece yatmadan içsemm sbh mide bulnması felan olmaz dimi ??

arkadaslar beni yeniyim aranızda Bu mayalı sütün ölçüsünü verebilirmisiniz ?? Birde yrndan itibaren oruç tutucamm Gece yatmadan içsemm sbh mide bulnması felan olmaz dimi ??

canım hoşgeeldin aramıza 1 bardak ılk süte 1 tatlı kaşığı kuru maya bizde yani çoğunluğumuzda bulantı falan yapmadı ama umarım sendede yapmaz

X