Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

mnyk sende tahminime göre ağustos sonlarına kadar memleketinde olacaksın canım iyi gezmeler diliyorum sana. ailenle güzel güzel hasret giderirsin inş bi sıkıntı yaşamazsın canım. kayınvalidesiz güzel bir tatil geçirirsin diye umuyorum. sende kendine çok iyi bak. oğluşlarınla ve eşinle hep mutlu ol inşş.. :gitme: bugün duygusal günümdeyim sanırım kızlar. sanal ortamda olsa sizden ayrıldığım için üzgünüm. :a015:

asahcakir inşş canım ben döndüğümde herşey düzeldi dersin bana :Saruboceq: tam senin sınavın zamanları oluyor. güzel geçer sınavın, inş herşey gönlünce olur. eşinle hep mutlu olursun canımmmmmm kendine çok iyi bak sakın üçüncü bir şahsın (özelliklede kayınvalidenin) seni üzmesine izin verme buna kimsenin hakkı yok çok öpüyorum seni Şeniz

canım benim ya bende alışmıştım ne güzel sein sohbetine desteğine ama bak lütfen arada gir düğünden sonrada gene burda ol lütfen seni özleriz sen çok iyi niyetli bir insansın inşallah sende çok mutlu olursun canım benim tanışmıyoruz ama belki nigün tanşıtız ben çok isterim çünkü gerçekten sanalda olsa dostluk dostlukmış iyiki tanımışım seni kendine çok iui bak bekliyoruz sseni hep mulu ol bende seni öpüyorum kendine çok iyi bak

asahcakircim üzülme takma bosver sende insansin sonucta tepki vermen cok normal ben de keske öyle yapsaydim en azindan kendini savunuyosun esin destek oldugu sürece korkma

nursallcim bugün gidiyosun galiba hayirli yolculuklar caninm

kizlar bisey daha saclarim acayip uzmais ya bugün düslestirince anladim kivircikken cok cok kisa duruyodu eski halini aldibaya bi uzamis tsk asahcakir

kizlar bisey daha saclarim acayip uzmais ya bugün düslestirince anladim kivircikken cok cok kisa duruyodu eski halini aldibaya bi uzamis tsk asahcakir

n edemek canım evet kafama takmıyım diyorum ama 3 gündür mayalı sütümüde içemiyorumsıkıntıdan ve stres inanılmaz saçlatımada yansıyo saçlarım çok kötü 3 gündür mafoldumben

anliyorum canim bende bugün kaynanami gördüm konusuyorum samimi olmasamda balkondaydi alisveristen gelmis yerlestiriyodu esyalari cocuklari görünce agladi hüngür hüngür gözleri kizardi sanki benmisim suclu gibi ogluma yicek verdi tuhaf ya

anliyorum canim bende bugün kaynanami gördüm konusuyorum samimi olmasamda balkondaydi alisveristen gelmis yerlestiriyodu esyalari cocuklari görünce agladi hüngür hüngür gözleri kizardi sanki benmisim suclu gibi ogluma yicek verdi tuhaf ya

boşver canım o biliyodur zaten sende suç olmadığını insan üzülüyo deme ne olursa olsun boşver cancanım kafana takma bende karşılık verdiğime çok pişman oluyorum ama tutamıyorum dilimi sende üzülme boşver

meraba asahcakir cim ve kızlar :))

bu ara yoğunum giremiorum

ve saçım bu aralar uzamıo :KK43:

tekrar aktif hale geçmesini bekliorum kızlar sizden ne var ne yok bakalım :)))))

meraba asahcakir cim ve kızlar :))

bu ara yoğunum giremiorum

ve saçım bu aralar uzamıo :KK43:

tekrar aktif hale geçmesini bekliorum kızlar sizden ne var ne yok bakalım :)))))

anladım canım benimde ne inat saçım var vilmiyorum dün saçımı boyadım bOya girmedi kafama resmen ya sinir oldum saçımın yıprandığına mı yanayım boyanın girmediğinemi yanayım sinir oldum şimdi tekrar boyamak zorundayım çünkü diplerim çok uzamış durumda ve eşim vu seder yaş maya almış helmiş onu içiçem hemde denemiş olucam harekerlenme daha hızlı olursa yazarım canlardelikafadulden

kızlaar konu kayananalardan acılmısken ya bısı sorcam sızee... abım nısanlı 2senedır..kızı annem buldu yanı öle pek arastrmamıstk..kız dık baslı,ınatcı,18ınde dıe ses etmedık 1sene ertelendı dugun belkı duzelır dıe ama yok bı duzelme..abım cook agır baslı elınden ekmegını al seslenmeezz... :KK43:( kız hıc sıcak davranmıo abıme, fırsatını bulunca da cemkırıo yanı kaba konusuyoo.. napcazzz

kızlaar konu kayananalardan acılmısken ya bısı sorcam sızee... abım nısanlı 2senedır..kızı annem buldu yanı öle pek arastrmamıstk..kız dık baslı,ınatcı,18ınde dıe ses etmedık 1sene ertelendı dugun belkı duzelır dıe ama yok bı duzelme..abım cook agır baslı elınden ekmegını al seslenmeezz... :KK43:( kız hıc sıcak davranmıo abıme, fırsatını bulunca da cemkırıo yanı kaba konusuyoo.. napcazzz

canımcım yaşı küçükte ondanmıki benim abimde öle ama anlaşıyolar sıcak davranmayışına abin ne diyo ve kızla aralarında kaç yaş fark var belki abin biraz daha yaşça büyükse kıza göre olgunlaşmıştır en iyi canım benim dua edelim hayırlısıysa olsun hayırsızsa olmasın diye ha bide şu var eğer onun huyu buysa değişmez can cıkar huy çıkmaz derler bilirsin canım sen en iyisi kızla konuş veya en iyisi abin konuşsun niye bana bbu şekilde davranıyorsun diye

merhaba kıslar bende aranıza yeni geldim hemen mayalı süte başlamak istiyorum.saçım çok kısa boyadan yandı kestirmek zorunda kaldım
süte ne kadar maya koyuyosunuz ve hangi zamanda içiyosunuz

selam millet mayayi bayadir unutuyorum ama bugün yeniden basliycam 10 gün düzensiz ictim ama yeniden basliyorum burda bide toz seklinde sac icin ürünler var onuda aliyorum arada uzuyo memnunum izin icin hazirlik yapiyorum bi yandan temizlik var bu hafta gecen hafta basliyamadim esim evdeydi simdi yok sabahci cocuklarda okuldalar
asahcakircim esim eilesini ugurlamaya gitmiycem diyo ben gidicem artik son kavgalari agir oldu kovdu evden kayinbabam bende sasirdim ya ben gidicem yine aslnnda benim selam bile vermemem lazim ama yinede sineye cekiyorum simdi bu sene sünnetede gelmezler esim gitmesse off ya napiyim ben canim

merhaba kıslar bende aranıza yeni geldim hemen mayalı süte başlamak istiyorum.saçım çok kısa boyadan yandı kestirmek zorunda kaldım
süte ne kadar maya koyuyosunuz ve hangi zamanda içiyosunuz

canım hoşgeldin öncelikle 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı kuru maya koyup fondip ypıyorsun canım

selam millet mayayi bayadir unutuyorum ama bugün yeniden basliycam 10 gün düzensiz ictim ama yeniden basliyorum burda bide toz seklinde sac icin ürünler var onuda aliyorum arada uzuyo memnunum izin icin hazirlik yapiyorum bi yandan temizlik var bu hafta gecen hafta basliyamadim esim evdeydi simdi yok sabahci cocuklarda okuldalar
asahcakircim esim eilesini ugurlamaya gitmiycem diyo ben gidicem artik son kavgalari agir oldu kovdu evden kayinbabam bende sasirdim ya ben gidicem yine aslnnda benim selam bile vermemem lazim ama yinede sineye cekiyorum simdi bu sene sünnetede gelmezler esim gitmesse off ya napiyim ben canim

ya çok zor bu durumlar canım ya niye böyle şeyler yaşıyoruz yarabbim seni o kdar iyi anlıyorumki çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum tek umudum buradan kurtulmak bence sen gene git canım dediğin gibi sünete gelmzler çok canınız sıklır insanı doldurup doldurup bu hale getiriyorlar sonrada sütten çıkma ak kaşık sanıyolar kendilerini bence sen git canım eşinde bişey demezse ama emin ol hep kötü olan gelinler oluyor bi kere gıcıklıklarına gitmeyegör hakimiyet savaşını hükmetme savaşına gelinler göz yummayınca kötü oluyosun bitiyo sen gene gitte onlar utansın canım

kızlar bu arada dün yaş mayayla içtim ölüyorum sandım ebndemi oldu bilmiyorum ama gece hiç biyere sığamadım sanki maya içimde kabardı yada ben koydum çok bugün içebilirmiyim bilmiyorum cesaretim kırıldı açıkçası yada biraz azaltarak içiçem

kızlar bu arada dün yaş mayayla içtim ölüyorum sandım ebndemi oldu bilmiyorum ama gece hiç biyere sığamadım sanki maya içimde kabardı yada ben koydum çok bugün içebilirmiyim bilmiyorum cesaretim kırıldı açıkçası yada biraz azaltarak içiçem

canim bende yas maya kullaniyorum. ilk ictigim gün bende cok sismistim patliyorum sandim ve afedersin cok geirme yaptirdi ama bi kac gün sonra mide buna alisiyor.
ben günluk bir paket tüketmeme ragmen hic bir $ikayetim yok cok sükür..

X