Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

evet canım herkes öyle söylüyor. inş heyecan yapmadan sindire simdire yaşayacam herşeyi. zaten uzun sürecek canım, salonda 18:00-20:00 arası yemek, 20:00-23:30 arası düğün organizasyonu olacak. inş herşey güzel olacak olumunekankayizsmile

eminim herşey çok güzel olack canım bizede düğün fotonu görmek kalacak

Selam kızlar :) bu mayalı sütü içiyorum epeydir.Saçlar ok fakat cildimde hiç degişiklik olmadi !!!bilmiyorumkismile

Selam kızlar :) bu mayalı sütü içiyorum epeydir.Saçlar ok fakat cildimde hiç degişiklik olmadi !!!bilmiyorumkismile

canım herkeste farklı erki yaratabiliyor kimi arkadaşlarımızda daha geç sonuç veriyor biraz daha bekle bakalım belkisende yani cildinde daha iilerleyen zamnalarda sonuç verecektirCADIARZU

bende burdayim ama gecikmeli temizlik basliyo yardima gelin izin öncesi ama agzimda var elimde yok cocuklar temiz evi hemen batirdiig icin son haftalara kadar direniyorum

alindacim selam nbr
ben pakmaya iciyorum sanki o daha fazla etki etmisti dr oetkeri biraktim hem cok pahaliya geliyo 3 tane minik minik posetlerde bitiveriyo pakmaya baya bi dayaniyo

bende burdayim ama gecikmeli temizlik basliyo yardima gelin izin öncesi ama agzimda var elimde yok cocuklar temiz evi hemen batirdiig icin son haftalara kadar direniyorum

alindacim selam nbr
ben pakmaya iciyorum sanki o daha fazla etki etmisti dr oetkeri biraktim hem cok pahaliya geliyo 3 tane minik minik posetlerde bitiveriyo pakmaya baya bi dayaniyo

mnyk boşver son günlerde yap git işte rahat rahat, şimdiden yapma tekrar yapman gerekecek. bende hazırlanıyorum artık kızlar bavulumu topluyorum 2 günüm kaldı delikafadulden alkisalkisalkis

kızlar moralim bozuk gene kaynanamla kavga ettim eşyalrımı toplayıp gidiyordum eşim durdurdu kızlar çok üzgünüm tek sorunum benim yani pişman olduğum dilimi tutamaıp kerşılık vermem ama dayanamıyorum artık neye dönüştüm ben ya

ayyy canım benim yaa çok üzülüyorum bu durumuna. boşver niye üzülüyorsun iyiki cevap vermişsin. hem bak nasıl olsa eşinde senin tarafında... offf bu kaynanalar yaa amannnn :KK43:( bu yüzden bırakma eşini yaaa :KK43:

benim son 1 yıldır öyle canım
kuaförüme sordum saçın bi uzama kapasitesi vardır bir süre sonra yavaşlar dedi

kısslarrr, canlarım.... ben yarın gidiyorum memleketime inş. yarın nete girme imkanım olmayacak şimdiden yazıyım dedim. hakkınızı helal edin kızlar hepinizi çokk seviyorum. bana dua edin nolur bi aksilik olmasın :Saruboceq: kendinize çokkk iyi bakın 2 ay sonra kaldığımız yerden tekrar devam etmek üzere öpüyorum hepinizi :a015: :a015:

she bu çok normal canım takma kafana. herkes yaşıyor bunu bende tam bu ara daha az uzadığını düşünüyordum. ama devam edelim mayaya fazla uzun sürmez inş..

asahcakir inşş canım ben döndüğümde herşey düzeldi dersin bana :Saruboceq: tam senin sınavın zamanları oluyor. güzel geçer sınavın, inş herşey gönlünce olur. eşinle hep mutlu olursun canımmmmmm kendine çok iyi bak sakın üçüncü bir şahsın (özelliklede kayınvalidenin) seni üzmesine izin verme buna kimsenin hakkı yok çok öpüyorum seni Şeniz

X