Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

tsk ederim canim benimmm :1hug:
dökulmeye baslamadan bundan daha da gürdü saclarim, cok döküldügü icin bana bu azalmis gibi geliyor..

hiç de az bi saç değil cnmm Allah korusun şu an da ben seyrek saçların var zannediyodumm.. ama şu an çok sevindimmmmmmmmmmm düşündüğümün tam tersi çıktı. maşşallah cnmm benimmmmm:nazar::1hug:

aliyecim sen biraz sanırsam kafana çok takıyosun tamam önceden dökülmüş olabilir ama bence şuan gayet güzel gürünüyor. kafana takma bence gayet gür saçların var.benneyaptımki

:nazar:yolladim canim.. bebisim masallah dünyalar tatlisidir cok güzel bir bebek :nazar:
ama benim icinde ayni sey gecerlimi bilemiycemm :kedi:
kimseye gösterme olurmu o fotomu :kedi:

:nazar:yolladim canim.. bebisim masallah dünyalar tatlisidir cok güzel bir bebek :nazar:
ama benim icinde ayni sey gecerlimi bilemiycemm :kedi:
kimseye gösterme olurmu o fotomu :kedi:

tabiki göstermem cnmm:))) valla ikiniz de çok tatlısınızz cnmm.. sen kısa saçlada afetsinn uzun saçlı halini düşünemiyorummm:)) kocan dayanamayıp ustura olayını gerçekleştirirsee şaşırmam heraldeeekaydirigubbakcemile3

tabiki göstermem cnmm:))) valla ikiniz de çok tatlısınızz cnmm.. sen kısa saçlada afetsinn uzun saçlı halini düşünemiyorummm:)) kocan dayanamayıp ustura olayını gerçekleştirirsee şaşırmam heraldeeekaydirigubbakcemile3

:kedi: ay cok tsk ederim canim benimmmm :1hug:
:roflol: ustura olayi gerceklesirse ilk yardima cagiracagim sen olacaksin zaten, hazirla simdiden en okkalisindan bi tane merdane :roflol:

cnm ben bugün dalgalı saçlarımıı kullandım yaa herkes çok beğendii.. :emir_bebek: şaşırdılar tabiii böyle görünce beniii:))) arkadaşım ve annesinii kekledimm maşa var saçımda diyee inandılarrrkaydirigubbakcemile3 sonrada yok yok şaka dedimm.. kızdılarrr neden bu şekilde kullanıyosun hep saçlarınıı? hep düz hep düzz seni hep aynı gördükk bugüne kadar dedilerrkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
:kedi: ay cok tsk ederim canim benimmmm :1hug:
:roflol: ustura olayi gerceklesirse ilk yardima cagiracagim sen olacaksin zaten, hazirla simdiden en okkalisindna bi tane :roflol:

Sen merak etme cnmm her zaman yanındayımm saçına yaklaşanıı görürsemm merdanemi çıkarıcamm hemenn :roflol:kaydirigubbakcemile3

ha bu arada, o fotoyu bugun cektim canim.. ve o fotoda fark ettim ki cildim cok degismis, aynen fondaten sürmüs gibi degilmi ?? ama yemin ederim cildime hic bisi sürmedim, ne pudra ne fondaten.. sadece gözlerimde biraz makyaj bide rujum var..
mayali sütü yaklasik 3 haftadir iciyorum, cildimde degismeler yeni yeni basladi.. kaymak gibi olmus cildim :kedi:

Son düzenleme:
Daha içmedim mayalı sütümüüü nasıl üşeniyorum anlatamam.. koca bi bardak kola içtim şimdi.. midemde şiştii. bide mayalı sütü üzerine içincee balon gibi şişerim bu gecekaydirigubbakcemile3

Daha içmedim mayalı sütümüüü nasıl üşeniyorum anlatamam.. koca bi bardak kola içtim şimdi.. midemde şiştii. bide mayalı sütü üzerine içincee balon gibi şişerim bu gecekaydirigubbakcemile3

canim ben de icmedim daha.
biraz bekle söyle yarim saat kadar öyle ic, hemen kolanin üzerine icersen hem miden bi tuhaf olur hemde dedigin gibi sisersin kaydirigubbakcemile3

ha bu arada, o fotoyu bugun cektim canim.. ve o fotoda fark ettim ki cildim cok degismis, aynen fondaten sürmüs gibi degilmi ?? ama yemin ederim cildime hic bisi sürmedim, ne pudra ne fondaten.. sadece gözlerimde biraz makyaj bide rujum var..
mayali sütü yaklasik 3 haftadir iciyorum, cildimde degismeler yeni yeni basladi.. kaymak gibi olmus cildim :kedi:

gerçekten yüzündee bişey yokmuyduu:1shok: Ben var diye düşündümmm.. süperr yaa.... pekii mayalı sütten önce nasıldı cildinn???

gerçekten yüzündee bişey yokmuyduu:1shok: Ben var diye düşündümmm.. süperr yaa.... pekii mayalı sütten önce nasıldı cildinn???

yemin ederim yokk.. ama sonradan fark ettim ki fondaten sürmüs gibi duruyor :1shok:
böyle yagli yagli degilde böyle güzel bi hafif parlama var.. bu yoktu mayali sütten önce.. canim mayali sütten önce cildim böyle güzel durmuyordu, lekelerim bile vardi yemin ederim.. (hamilelikte olusan ama dogumdan sonra kaybolmayan lekeler) onlarinda kayboldugunu gördüm. sivilcelerim cikmisti, mayali süte basladim diye ciktilar sandim. belkide yeni basladim diye bünye alisik olmadigi icin yapti ama simdi 1 tane desen sivilcem yok (herzaman 2-3 tane mutlaka olurdu)
ben de mayali süt yeni yeni ise yariyor galiba delikafadulden

yemin ederim yokk.. ama sonradan fark ettim ki fondaten sürmüs gibi duruyor :1shok:
böyle yagli yagli degilde böyle güzel bi hafif parlama var.. bu yoktu mayali sütten önce.. canim mayali sütten önce cildim böyle güzel durmuyordu, lekelerim bile vardi yemin ederim.. (hamilelikte olusan ama dogumdan sonra kaybolmayan lekeler) onlarinda kayboldugunu gördüm. sivilcelerim cikmisti, mayali süte basladim diye ciktilar sandim. belkide yeni basladim diye bünye alisik olmadigi icin yapti ama simdi 1 tane desen sivilcem yok (herzaman 2-3 tane mutlaka olurdu)
ben de mayali süt yeni yeni ise yariyor galiba delikafadulden

O zaman dediğin gibi yeni yenii gösteriyorr etkisini cnmm ikimizdee ne sitem etmiştikkkkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bu günleri de görmek varmışşşşkaydirigubbakcemile3 ama çok komiktik yaa. mayalı süt bi tek ikimizee etki göstermedii deyipp üzülüpp durdukk günlerceekaydirigubbakcemile3

O zaman dediğin gibi yeni yenii gösteriyorr etkisini cnmm ikimizdee ne sitem etmiştikkkkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bu günleri de görmek varmışşşşkaydirigubbakcemile3 ama çok komiktik yaa. mayalı süt bi tek ikimizee etki göstermedii deyipp üzülüpp durdukk günlerceekaydirigubbakcemile3

galiba canim..
aynen yhaaaeski yorumlarimiza baktimda ne güldüm yaa :roflol::roflol::roflol:
sen diyosun cok üzgünüm, bi ben de uzama olmadi.. ben diyorum, yalniz degilsin canim benimde uzatmadi.. :roflol::roflol:
sabirsiz davraniyoruz, hemen etkisini göstersin istiyoruz iste napalim kaydirigubbakcemile3
bizde de gec etkisini göstermeye basladi, olsun faydasi olsunda gec olsun demi tatlim hihoyyyt

X