Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

asahcakir ben cidden senin yorumlarını, bana cesaret vermeni çok özledim... bana '' düğününde prenses gibi olacaksın '' deyişini bile özledim. daha beni görmeden böyle düşünmüş olman çok hoşuma gitmişti.. ben 7 gün sonra gidiyorum tabi mutlaka arada internet cafelere gider bakarım buraya ama şimdiki gibi olmaz mümkün değil. inş 2 ay sonra düğünümü yapmış bingöle geri döndüğümde seni mnyk'ı she'yi burda görürüm :çok üzgünüm: eğer burda olursanız. sizinle bir düğün birde kına fotomuda paylaşırım hatta :kedi: işte o zaman görürsün canım gerçekten prenses gibi olmuşmuyum. inşşş hayal kırıklığına uğratmam seni ohaoldumsmile

asahcakir ben cidden senin yorumlarını, bana cesaret vermeni çok özledim... bana '' düğününde prenses gibi olacaksın '' deyişini bile özledim. daha beni görmeden böyle düşünmüş olman çok hoşuma gitmişti.. ben 7 gün sonra gidiyorum tabi mutlaka arada internet cafelere gider bakarım buraya ama şimdiki gibi olmaz mümkün değil. inş 2 ay sonra düğünümü yapmış bingöle geri döndüğümde seni mnyk'ı she'yi burda görürüm :çok üzgünüm: eğer burda olursanız. sizinle bir düğün birde kına fotomuda paylaşırım hatta :kedi: işte o zaman görürsün canım gerçekten prenses gibi olmuşmuyum. inşşş hayal kırıklığına uğratmam seni ohaoldumsmile

canım ya çok sağol çok iyi niyetli bi insansın ve sözümün arkasındayım eminim prenses gibi olacaksın yüzünü görmedim seni diğerlerini çok sevdim hayal kırıklığına uramak ne demek cancanım benim eminim prenses gibi olacğından bi<im e düğün yaklaştıkça benim sinirler daha alt üst oluyo ama olsun kendimi doldurmaktan bıktım artık allahım diyorum bu kadat kin verme bana ama olmuo işte neyse biz inşallah senin düğünden sonada burdayız canım inşlahh sohbetimiz daim olur ama bigün bu topiktekilerle tanışmayıda çok isterdim

bende yaz geldi evde durdurmuyo cocuklar parka gidiyoruz ama ben burdaki komsularima alisamadim sohbetleri bile itici geliyo ortam bana cok yabanci laflari cok sert

anladım canım bende tek buradan kurtulmak istiyorum eşimle gitmek sende inşallah orada gönlüne göre birini bulursun esmacım çünkü insan içini dökecek birini arıyo türk dostun yokmu hiç yakınında

Kızzlarrr dün diptem gelen saçlarımı ölçtüm.. 0.7 cm di.. Aliyee dedikii saçını kopar öyle ölç dedii.. bende kopardımm kopardığım tell yarım cm den de azdıı:)) ... sonra biz çıktık internetten.. beni uyku tutmadı ama yine koparıp bakimm dedimm.. tamm saçımınn ortalarından 1 tel kopardımm vee bi baktımm.. 1.4 cm kızlarrrrrrrrrrrrrrr... öyle mutlu oldumki anlatamam :))) dip boyamıı yapalı tam 1 ay olmadı.. 22 mayıs da yapmıştım bu ayın 22 sinde 1 ay dolacakk.. tam 11 gün varr. 11 günde 2 cm olur gibii:)))hihoyyyt benim için 2 cm de yeterliydii zatennn.. daha çok uzasa daha çok mutlu olurdum tabii amaa.. 2 cm de iyiiii:))) ayda 1 cm uzayan saçlarım 2 cm uzamışş olacakkkkk

Kızzlarrr dün diptem gelen saçlarımı ölçtüm.. 0.7 cm di.. Aliyee dedikii saçını kopar öyle ölç dedii.. bende kopardımm kopardığım tell yarım cm den de azdıı:)) ... sonra biz çıktık internetten.. beni uyku tutmadı ama yine koparıp bakimm dedimm.. tamm saçımınn ortalarından 1 tel kopardımm vee bi baktımm.. 1.4 cm kızlarrrrrrrrrrrrrrr... öyle mutlu oldumki anlatamam :))) dip boyamıı yapalı tam 1 ay olmadı.. 22 mayıs da yapmıştım bu ayın 22 sinde 1 ay dolacakk.. tam 11 gün varr. 11 günde 2 cm olur gibii:)))hihoyyyt benim için 2 cm de yeterliydii zatennn.. daha çok uzasa daha çok mutlu olurdum tabii amaa.. 2 cm de iyiiii:))) ayda 1 cm uzayan saçlarım 2 cm uzamışş olacakkkkk

çok sevindim canım bak gördünmü uzuyormuş demek senden habersiz canavarlar devam tam gaz oz aman

çok sevindim Nazcım :)))
inş, uzamanın yanı sıra parlaklık ve canlılıkta katar saçına maya :))
(gerçi saçların güzelmiş, resmi görenler öyle yazmıştı gamyoncuiremsu)

Aliye,
üzüldüm canım şampuanı bulamamana..
burdan temin edebileceğin bir akraban felan yok mu?
Dökülmeye devam ederse, olmadı ben gönderirim sana şampuanı..nolucakki :))) bilmiyorumkismile

Aliye,
Dökülmeye devam ederse, olmadı ben gönderirim sana şampuanı..nolucakki :))) bilmiyorumkismile

saol cnmm benimm inş.. dediğin gibi parlaklık canlılıkta katarr:))) bide şu kırıklara kestirmeden çare bulabilseydikkk daha iyi olacaktıı:))

saol cnmm benimm inş.. dediğin gibi parlaklık canlılıkta katarr:))) bide şu kırıklara kestirmeden çare bulabilseydikkk daha iyi olacaktıı:))

canım gliss in durulanmayan saç bakım kremi var uzun ve çabuk kırılan saçlar için ben ondan kullanmaya başladım kkontess önermişti sn de kullan istersenyerimseniben

Aliye,

ay canim benim ya cok iyisin, inan göndermis kadar oldu bunu demen bile.
esim suan Türkiye de ona diycem gelirken o getirsin canim benimm opuyorumnanaktan
bakalim bide onu deniycem ins o keser dökülmemi

bende de var kırık :s
aldırsam bi 7-8 cm kestirmem lazım
ama kıyamıyorumm :KK43:((

evet, keşke kestirmekten başka çağresi olsa canım :çok üzgünüm:

loading, hafta sonu bakim o bakım kremine .
Umarım işe yayar bende de
saol canım a.s.

kırıkları maskeliyor mu?
yok etmesi mümkün değil sanırım :KK43:

oyyyyyyyyyyyyyyy canim beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm :1hug::1hug::1hug:
bak gordun mu senin saclarda uzuyorrrrrrrrrrrrr :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
1 cm den asla fazla uzamaz ayda diyordun 1.4 olmus daha 1 ay dolmadannn.
inan suan mutluluktan guluyorum 7 yasindaki oglum anne ne oldu kendi kendine mu gülüyorsun diyo delikafadulden
mayali süte devammmmm hic bikmadan.. ins benimde seninkiler kadar uzar.. a.s.

canım ya çok sağol çok iyi niyetli bi insansın ve sözümün arkasındayım eminim prenses gibi olacaksın yüzünü görmedim seni diğerlerini çok sevdim hayal kırıklığına uramak ne demek cancanım benim eminim prenses gibi olacğından bi<im e düğün yaklaştıkça benim sinirler daha alt üst oluyo ama olsun kendimi doldurmaktan bıktım artık allahım diyorum bu kadat kin verme bana ama olmuo işte neyse biz inşallah senin düğünden sonada burdayız canım inşlahh sohbetimiz daim olur ama bigün bu topiktekilerle tanışmayıda çok isterdim

teşekkür ederim canım benimm... olumunekankayizsmile senin kayınvalide hala devam mı ediyor yaa o iğrençliğine :1ninca: yuhh artık hiçbişey demiyorum yaa sende eşinde çok sabırlısınız maşş. şimdiye kadar bi tartışma çıkmamış.. o bikaç sene geçsin kafasını taşlara vuracak ama neysee. sabır dilemekten başka yapacak bişey yok malesef... walla mecburen kin olacak canım hakediyor çünkü sonuna kadar. bende tanışmayı çok isterdim bu topiktekilerle. ama en azından senin yüzünü gördüm ve tekrar diyorum, maşş çokkk güzelsin canım :nazar: :asigim: inş biran önce tayinle ordan kurtulur rahat edersin. :Saruboceq::Saruboceq:

oyyyyyyyyyyyyyyy canim beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmm :1hug::1hug::1hug:
bak gordun mu senin saclarda uzuyorrrrrrrrrrrrr :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
1 cm den asla fazla uzamaz ayda diyordun 1.4 olmus daha 1 ay dolmadannn.
inan suan mutluluktan guluyorum 7 yasindaki oglum anne ne oldu kendi kendine mu gülüyorsun diyo delikafadulden
mayali süte devammmmm hic bikmadan.. ins benimde seninkiler kadar uzar.. a.s.

evettttt cnmmmm uzamıyoo uzamoyooo diyodummm meğersemm uzuyomuşşş boşuna takıyomuşummmkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 1 aya 2 cm olacakk belkii daha fazla uzayacak artıkk emin olamıyorummm:lepi: seninkilerdee uzayacak cnmm inşallahhhhhhhhhhhh:Saruboceq: bıkmadan usanmadannn mayalı sütee devammmmmmhihoyyyt bu arada önceden aldığım bi ürün vardı internetten.. HC diye... saçlarıı aydaa normal uzamasınınn 3 katı falan uzatıyo deniliyoduu. ama ben hiç bi zaman düzenli kullanmadım bu ürünüü. şu sinemaki kürünüü uyguladımm.. onu da bıraktımm.. dedimm şu HC yii tekrar kullanmaya başlayımm ne biçim döktüü ya saçımııı bi daha kullanmıycammm:kızgın:

Kızlarr saçlarımın diplerinde HC diye bii bakım maskesii varr onu geçtimm de bir daha kullanmam.. ama saçlarımınn dipleri dışında kalan bölümüne zeytinyağı ve badem yağıı sürdümm.. saçlarıı gerçekten de yumuşacık yapıyoo.. diplerine de sürüyorumm normaldee..ama bugünn sürmedim

wwwhhhuuuuuuuuuu :lepi: süper süper. ne güzel uzamış işte. 20 günde 1,4 cm uzamış.. yani ayda en az 2 cm uzayacak. tebrik ederimmm vereliniortak çok güzel yaa bazen bende ne kadar uzadığını anlayamıyorum sadece çok uzuyor eskiye oranla 2 kat hızlı uzuyor felan diyorum. keşke bende başlarken boya yaptırsaymışım

bende de var kırık :s
aldırsam bi 7-8 cm kestirmem lazım
ama kıyamıyorumm :KK43:((

evet, keşke kestirmekten başka çağresi olsa canım :çok üzgünüm:

loading, hafta sonu bakim o bakım kremine .
Umarım işe yayar bende de
saol canım a.s.

kırıkları maskeliyor mu?
yok etmesi mümkün değil sanırım :KK43:

cnmm ben saçlarım uzasın diye tam 2 yıl kestirmedimm.şu an omzumun biraz altında olan saçlarımm 5 cm daha uzunduu.. yanii 2 yıldaa iinanamayacaksın ama saçlarım hiç uzamadıı.. düzleştiriciyide kullanıncaa saçlarımm tamamenn kupkuruuu ve yanıkklarla doluyduu. uçlarınıı anlatamam sana çok raharr bi 10 cm gitmesi gerekiyoduu.. süpürge gibi olmuştuu.. ben kestirmeyerekk saçlarınn uzayacağını düşünüp 2 yıl kesitrmeme rağmenn uzayan saçlarımm hepp uçlarından kopa kopaa döküldüü.. ve hep aynı boy kaldı maaleseff.. hiç bakım da yapmıyodum saçlarımaa.. bu böyle olmayacak dedimm. çünküü bi arkadaşımm düzenlii kırık aldırıyoduu 3 ay arayla 4 ay arayla falan benim saçımı geçiyoduu saçının boyuu... ve bi o kadar da sağlıklıydı.. her günde saçlarını düzleştiriyorduu.. gittim bi 5 cm falan kesitrdim saçlarımıı.. şu anda tekrar kırıklar oluştuu tabii.. 15 martta kestirmiştim en son haziranın son haftası tekrar kestirmeye gidicemm.. istediğin bakımı yapp saçlarının uçlarıı kırıksaa o saçç doğru düzgün uzamıyo cnm.. o yüzden düzenlii kırık aldır sendee

wwwhhhuuuuuuuuuu :lepi: süper süper. ne güzel uzamış işte. 20 günde 1,4 cm uzamış.. yani ayda en az 2 cm uzayacak. tebrik ederimmm vereliniortak çok güzel yaa bazen bende ne kadar uzadığını anlayamıyorum sadece çok uzuyor eskiye oranla 2 kat hızlı uzuyor felan diyorum. keşke bende başlarken boya yaptırsaymışım

evettttt cnmmm:))) sende dip boyanıı yaptıktan sonra o günü not al tam 1 ay sonra ölç bakalımm gelen dip boyanıı bakalımm ne kadar uzamış olacakk cnmm.. en güzel böyle anlaşılıyoooo:lepi: oohh beeee sonundaaa ben de diyebildimm saçlarımm daha hızlı uzuyor diyeeeopuyorumnanaktan

X