Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kızlar mayalı sütü nasıl içiyorsunuz
ben kakaoda koydum
nesguikte koydum icemedim ya.başka fikri olan varmı?

mayalı süt çok zor geliyor bana bir süredir içmiyorum dün zencefille ilgili araştırmalar yaptım ona geçtim bu forumda 1 aya yakın sürede 2 cm kadar uzadığını idda edenler vardı başka forumlarda ayda 5 cm uzadığını söyleyenlere denk geldim. zencefil diyorum! şu an umarım yanıltmaz çok fena gaza geldim.. :-)

kızlar siz mayalı sütü ılık olarak içmeye çalışıyorsunuz o yüzden zor geliyor. dediğim gibi soğuk olarak hazırlarsanız çok rahat içebilirsiniz

aaaaa nazzz aliye bugün az kaynatmışsınız amaa ohaoldumsmile hergün sabah burayı sizin muhabbetleri okuyordum ne güzellll zevkle sositososito

Sİzde ne alemde saÇlar kızlar???

2-3 ay daha var benİm yaaa

ne sen sorr ne ben söyleyim cnm valla mayalı sütte şu sinamekii kürü de hiç bi etki etmedi benim saçlarımaa..:gitme: eskii hızında uzuyoo. ama ben mayalı süte yine de devam ediyorumm..

kızlar mayalı sütü nasıl içiyorsunuz
ben kakaoda koydum
nesguikte koydum icemedim ya.başka fikri olan varmı?

canim bende zevk alarak icmiyorum. nefesimi tutuyorum burnumuda tikiyorum bide tadini almamaya calisip birden indiriyorum mideme.. bekleye bekleye bide burnumu tikamasam ben de icemem. ilk gün burnumu tikamadim nefesimide tutmamistim nasil övürmüstüm anlatamam, kusuyordum nerdeyse..
ha bide ben söyle hazirliyorum : bi kac yudumluk sütü tavada buhari cikmaya baslayana kadar ilitiyorum.. buharini görmeye baslayinca hemen alip bardagima göküyorum, üzerinede mayami ilave ediyorum ve bi guzek karistirip eritiyorum.. eriyince bardagimin kalanini buzdolabindan cikardigim soguk sütle dolduruyorum. soguk süt o mayanin tadini ve kokusunu bastiriyor. ne kadar sicak olursa süt o kadar mayanin tadindna kokusundan icilmez hale geliyor.
sen de benim gibi yap, bak saha kolay iceceksin..

aaaaa nazzz aliye bugün az kaynatmışsınız amaa ohaoldumsmile hergün sabah burayı sizin muhabbetleri okuyordum ne güzellll zevkle sositososito

kaydirigubbakcemile3 aa evet canim ya. dün gece benim islerim vardi ben gelince de bi baktim nazzzz offline olmus ciktim ben de .. :KK43:

Sİzde ne alemde saÇlar kızlar???

2-3 ay daha var benİm yaaa

bende de öyle allim sallim bi uzama yok, hele senin saclar gibi haftada 1 cm uzama hic yokk..
baslayali 2 haftayi gecti, basladigim günde boyamistim cok az bi uzama var (normal uzama)

ne sen sorr ne ben söyleyim cnm valla mayalı sütte şu sinamekii kürü de hiç bi etki etmedi benim saçlarımaa..:gitme: eskii hızında uzuyoo. ama ben mayalı süte yine de devam ediyorumm..

oyy canim benimm, tek degilsin ben de seninle ayni durumdmayim :teselli:
mayali süt saclairmizi hic uzatmasa bile yinede icelim, sonucta tüm B vitaminlerini iceriyor ve enerji vermesinden tut bir cok seye faydali.. yani uzatmakta etkisi olmasa bile eminim ki B vitamini verdigi icin saclarimiz daha saglikli olacka ve daha az kirik aldirmaya gerek duycaz..
bende de pek uzama yok bildigin gibi canim, ama ben birakmiycam mayali sütü herhalde ömrümün kalan kisminda hep devam edicem.. nasil olsa günlük süt tüketmemiz gerekiyor bunada maya ilave edicem hep.. dedigim gibi uzatmasada daha saglikli yapar, daha güclü olur saclarimiz ve daha az kurur, yipranir ve kirilir.. onun icin uzatmasa bile pes etme yokkk :içelim: sac icin gerekli olan herseyi maya tek basina iceriyor.. yerimseniben

peki nazz aliye ikinizede soruyorum canlarım cildinizde değişme olmadımı. en azından bu oldu diyin yaaa pürüssüz oldumu. zaten sivilcenin bi numaralı düşmanı bu maya

peki nazz aliye ikinizede soruyorum canlarım cildinizde değişme olmadımı. en azından bu oldu diyin yaaa pürüssüz oldumu. zaten sivilcenin bi numaralı düşmanı bu maya

olmadi, yemin ederim cildimde de güzellesme olmadi :KK43: bilakis sivilceli biri degildim ama mayali süte baslayinca sivilcelerim cikti.. :bbo:

oyy canim benimm, tek degilsin ben de seninle ayni durumdmayim :teselli:
mayali süt saclairmizi hic uzatmasa bile yinede icelim, sonucta tüm B vitaminlerini iceriyor ve enerji vermesinden tut bir cok seye faydali.. yani uzatmakta etkisi olmasa bile eminim ki B vitamini verdigi icin saclarimiz daha saglikli olacka ve daha az kirik aldirmaya gerek duycaz..
bende de pek uzama yok bildigin gibi canim, ama ben birakmiycam mayali sütü herhalde ömrümün kalan kisminda hep devam edicem.. nasil olsa günlük süt tüketmemiz gerekiyor bunada maya ilave edicem hep.. dedigim gibi uzatmasada daha saglikli yapar, daha güclü olur saclarimiz ve daha az kurur, yipranir ve kirilir.. onun icin uzatmasa bile pes etme yokkk :içelim: sac icin gerekli olan herseyi maya tek basina iceriyor.. yerimseniben

aynen öyle cnmm.. zatenn süüt sütt çok faydalı bişeyy günlük tüketilmesi gerekio. tek fark mayalı içiyoruzz.. yine her gün devam edicemm artık belli bi zamandan sonra sıkılırsam gün aşırı içmeye başlarım..:1hug:

cnmm Allaha şükürr benim zatenn kaymak gibi bi cildim var.. hiç pürüz yokk.. bundan 2 hafta önce falan sınav stresinden 1 tane sivilcem çıkmıştı ufacıktı.. buda her sınavdan önce zaten mutlaka çıkıpp kayboluyo bi kaç günee..cildimde bi sorun olmadığı içinn bunun hakkında pek yorum yapamıycam :1rolleyes:

yarım santim uzamış gibi geldi ama emin değilim canımfisfisfis
cildimde bir değişiklik yok pek sivilcem yoktur genelde 1-2 tane olur ama onlar da geçmedi:1no2:

hmm.. sagol canim paylastigin icin.
bekle bakalim, daha faydasi olmadi demek icin cok erken. ins uzatacak hepimizin saclarinida mayali süttt :içelim:
bugun bi yer buldum kuru maya satan, bir koli aldim markettekiler bana bakiyo :roflol:
demislerdir bu kaidnin isi gücü yok kek börek yapiyo herhalde diye :KK1:
zaten kiloluyum doymamis daha yiyecek der gibi bakislari vardi bazilarinin :roflol:
tabi ne bilsinler mayayi sac icin kullandigimi :KK1:

X