Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

aliye senide karıştırmışım demekki araya... delikafadulden kıslarr düğünüme kadar beni böyle idare edin yaa. sonra eski halime dönerim inşş. nişanlımada dua edin yaaa Allah sabır versin ona inanın günlerdir delirttim resmen yaa daha evlenmeden nefret edecek bendenn :1no2:

kiz sorund egil bize yap kadin kadinayiz surda zaten bosver ama askina yapma erkekler cabuk slklLlr ona yapma ama kaydirigubbakcemile3

kiz sorund egil bize yap kadin kadinayiz surda zaten bosver ama askina yapma erkekler cabuk slklLlr ona yapma ama kaydirigubbakcemile3

ayy evet yaa son günlerde hep tartışıyoruz hepp sonra oturup düşündüğümde kendimin suçlu olduğumu anlıyorum ama geri adımda atmıyorum Allah sabır versin ona yaa banada akılll :eek:klava:

ayy evet yaa son günlerde hep tartışıyoruz hepp sonra oturup düşündüğümde kendimin suçlu olduğumu anlıyorum ama geri adımda atmıyorum Allah sabır versin ona yaa banada akılll :eek:klava:

canim seni cok iyi anliyorum heyecan karma karisik duygular sardi simdi seni ama benim sana tavsiyem hatali oldugunda geri adimi atmaya alistir kendini.. yoksa evlilik yürümüyor malesef :KK43: ben uzun yillardir evliyim ve kendi edindigim tecrübeden yola cikarak bunu söylüyorum.. sakin yanlis anlayip kizma bana olur mu.. hem suclu olup hemde dik kafalik yapar altdan almazsan Allah korusun kendinden sogutursun, evlilik bitmesine kadar gider bu.

canım benim malesef en büyük zaafım bu :KK43: suçlu olsamda üste çıkıyoum. yazık canım benim yaa haklıysa bile özür diler. bu benim huyum sanırım hep böyleyim çünküü

maşallah evet nazzzz ın saçlar çok gusel duruo ama ben o kadar usun sevmiorum

zevk meslesi tabi kızlar ben daha kısa seviorum çok usun sevmiorum..

benimde bi ara belimdeydi ama artık o kadar uzatmamsempatiksalakcinni

canım benim malesef en büyük zaafım bu :KK43: suçlu olsamda üste çıkıyoum. yazık canım benim yaa haklıysa bile özür diler. bu benim huyum sanırım hep böyleyim çünküü

nuesallcım huylarımız aynı senle ebnde öleyim suçlu olsamda zeytinyağı gibiyim ama eşim alıştı aman boşver sende öle alıştır sonradan iyi oluyokaydirigubbakcemile3

nazz bnde görmek istiyorum eski saçlarınııı:hulya:
koy kaldrma yav nolcek :)
yakalayamıyorum bi türlü :)

duydunus kıslarrrr yeni hedefimiz nazzın eski saçlarııııı hihoyyyt hadi bakalım kim daha önce ulaşacakkkk delikafadulden :eek: delikafadulden yarış başlasınnnn :hulya:

ama bu haksizliiiiik..
herkezin sacinin boyu ayni degil ki, tabikide aramizda en uzuns acli kimse o önce ulasacaktir..
o zaman hepimiz eyni boyda kestirelim öyle baslatalim yarisi yerimseniben

X