Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

walla benimde yıllarca saçlarım acayip dökülmüştü seni çokkk iyi anlıyorum çünkü bende hergün ağlardım. artık peruk bakmaya başlamıştım düşün. saçlarımdan umudumu keşmiştim. kansızlıktandır diye düşünüyordum.sonra bigün nişanlımla konyada gezerken bi kozmetikcinin önünden geçiyorduk. girip saçlarımla ilgili bi görüşüyüm dedim. sonra bayan çok ilgilendi. saç analizi yaptı. bi aleti kafa dibinde gezdiriyor karşıda ekrandan izliyorsun. sonra saç köklerim kapalı olduğunu farkettik olması gereken çukur yoktu. o aleti gezdirirken bile dökülüyordu saçım o kadar hassastı yani. sen saçlarını iyi durulamıyor olabilirsin saç köklerin çok dolu nefes almıyor dedi. sonra bana bşir sürü bitkisel ürünler sattı o gün. kazıklandığımı düşünerek eve gittim ama ondan sonrası bir mucizeydi canım yaa dökülmem ilk yıkamada durdu resmen çokk şükür artık artık o sorunum yok

4 ürün sattı bana 2 si şampuan biri günlük saç spreyi bir tanede saç kerim var 160 verdim ama değdi çok şükür. hiçbir şey saçımdan daha değerli olamaz

kızlar size tavsiyem bulunduğunuz yerde kozmetikçileri araştırın mutlaka saç analizi yapan yer vardır. sağlıklı saç derisi hafif pembemsi oluyor kılın çıktığı yer çukur oluyor baya, zaten onun adı havuz ordan geliyor.. benim o zaman kafa derim bembeyazdı ve hiç havuz yoktu dümdüzdü. ve beyaz beyaz bişeylerle doluydu kıl köklerim. nefes almasını engelleyen şey oydu

mafoldumben
haklisin canim benim ne bilim korkuyorum iste bu kadar dökülüncee... mafoldumben
ben de demir eksikligi olacagini sanmiyorum canim, 3 ay önce dogum yaptigim icin doktorum demir hapi verdi (dogumda giden kanlari toparlayabilmem icin)
halende verdigi kutu bitmedi yani demir haplari kullaniyorum zaten, dökülme bundan da degil yani.. benneyaptımki seninde dedigin gibi ins kanda cikar ne oldugu yoksa aklimi kaciricam hic abartmiyorum o kadar dökülüyor yani....

tamam canim bunu soylemen cok iyi oldu, yarin doktora gitcem zaten bide kozmetik satan yerlere bunu sorayim.. cok tskler ilgilendigin icin opuyorumnanaktan

canım sarımsaklı şampuyu ne kada kullandı çünkü sarımsağın şöyle bi özelliği var olan saçı döküp yerine yenisini çıkarma veta tam tersi saçkırana yolaçma ben öyle okudum biyerde belki bu da sebeptir

akannehir
neeeeeeeeeeeeeeeeeeee akannehir sarimsak sac kiranda mi yapabiliyormussssssssssssss akannehirakannehir
3 kez kullandim canim toplam.. 3 günde birde saclarimi yikadigim icin toplam 9 gün kullanmis oldum yani.. ama sunu söyliyim yasim 26 ve bu yasma kadar sac dökülmesi ne bilmedim hiccc. ilk defa basima geliyor ve bu da sampuana sarimsak rendeledikten sonra basladi.. kullanmiyorum artik ama dökülme kesilmiyorrrr (

canim emin misin sarimsak nasil sac kiran yapabilir ki, yani sac kiran olanlar bile sarimsak sürüyor ve onlarda bile sac getiriyor sarimsak..:bbo:

asahcakir09 birsey diyip ciktin yüregime indirdim canim yaa. simdide sac kiran mi oluyorum diye icim kan agliyor eyvahedigeldismile

asahcakir09 birsey diyip ciktin yüregime indirdim canim yaa. simdide sac kiran mi oluyorum diye icim kan agliyor eyvahedigeldismile

canım bence saçkıran olmamıştır merak etme çünkü saçkıran olsa boşluklar oluşması gerekmez mi saçlarındabilmiyorumkismile

canımcım kusura bakma eşim arada netten ders dinliyoda canım bugün bunu bi sitede okudum ama tam nerde olduğunu bilmiyorum sarımsaklı şampuyu bende kullandım saçlarımı güçlendirsin diye ama bende sendeki etkiyi göstermedi bünyeden bünyeye fark ediyor olabilir ben bi daha araştırayım canım yazıcam şimdi

canım bence saçkıran olmamıştır merak etme çünkü saçkıran olsa boşluklar oluşması gerekmez mi saçlarındabilmiyorumkismile

haklisin canim ama belkide zamanla öyle olacak..senağlama
ama sarimsagin sac kiran yaptigini ilk defa duydum :1shok:
bilakis sac kiran olanlar sarimsak sürüyorlar ve tek sac cikartan sey sarimsak oldugunu onlar söyluyor.. aklim karisti iyice..:çok üzgünüm:

tamam canim bekliyorum

canım bide saçkıtan diye bişey olmaz kesinlikle sende meraklanma evhamlanma kuşum sadece bugün gene biyük ihtimal kk da birişampuanının içine satımsak rendeleyeceini öleyince diğeride sarımsağı çok kullanmanın saçkıran yapacağını yazmış onada annannesi sölemiş

ben de senin gibi biliyorum canımbilmiyorumkismile

tamam canim bekliyorum

aliyecim meraklanma sende kesinlikle öle bişey yoktur ha ama şu olabilir satımsak sende ters tepki göstermiştir biliyorsun satımsak çok keskin o yüzden sende nursallında dediği gibi saçına sürekli masaj yap kan dolaşımı hızlandır mutlaka duracak moralini bozma saçım dökülüyo diye

ins kötü birsey yoktur canim yaa benneyaptımki
yarin doktora gidicem zaten, bi kan vereyim baksinlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…