Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

sarımsak çok iyi derler saç dökülmesine
zeytinyağında sarımsağı beklet bikaç gün
bu karışımı saçına sür beklet bi saat kdr
iyi gelir

sarimsak demeyin bana.. zaten sarimsak konusunda cok dertliyim.
zaten ne olduysa sampuanima sarimsak rendeleyipte kullandiktan sonra oldu. herkeze sarimsakli sampuan iyi gelir uzatir ne bilim dökülmeyi keser ama ben sarimsakli sampuani ilk kullandim o gün baslamisti saclarim dökülmeye.. toplam 3 kez kullandim sarimsakli sampuani ama halen dökülme hizla devam ediyor kullanmadigim halde
sampuana koydum saclarimi götürdü sarimsak, bide zeytin yaginda denemeyi göze alamam. kalan saclarda öode gider valla senağlama

aliyecim zinco c nin bir ilacı var 60 kapsül falan oluyo ve saç dökülmesine çok iyi geliyor ve fiyatı da gayet makul 8 lira mutlaka dene derim canım günde 1 tane içiliyo bayada bir gidiyo

aynen benimde anlattigin gibiii ( tek degilmisimd emekki.
mayali süt icenler sac dökülmemizde kesildi diyorlar ama benim sac dökülmemi mayali süt hic kesmedi ayni devam ediyor, öyle allim sallim bi uzamada yok yhaa. baslarken ne kadar cok büyük umutlarla hayallerle baslamistim oysaaa.. cok canim slkklnnnnn senağlama
2 haftadir mayali süte araliksiz devam ediyorum ama öyle cok uzama yok bide dökülmeyide hic ama HiC kesmediiii

aliyecim zinco c nin bir ilacı var 60 kapsül falan oluyo ve saç dökülmesine çok iyi geliyor ve fiyatı da gayet makul 8 lira mutlaka dene derim canım günde 1 tane içiliyo bayada bir gidiyo

canim ben türkiye de yasamiyorum o dedigin burada yoktur, tr de olanlar burda yok burdakiler orda.. sözde maya sac dökülmesinede iyi gelecektiii benneyaptımki
icinde cinko, demir biotin v.s.. gibi seyler iceriyor sac dökülmesine iyi gelen seyler bunlar ama bende tik yokk

nazz, ben de görmek istiyorum saçlarını

aliye, benim de saçlarım baya dökülüyordu
2 aydır BİOBLAS şampuanını kullanıyorum
saçlarım banyo yaparken neredeyse hiç dökülmüyor
sadece tararken dökülüyo o da normal..çoook azaldı yani

Birde Haftada bir
kuru ısırgan otu kaynatıyorum
banyodan çıkarken saçıma döküp çıkıyorum
öyle kalıyo saçımda
bana çok iyi geldi..bunu da bu kıştan beri yapıyorum..
saçların sarı değilse deneyebilirsin ..
1 cezveye 2 tatlı kaşığı kuru ısırgan otu koyup kaynatıyosun
suyunu süzüp kullanıyosun, sadece bukadar :)))

ben de bunun şurubunu kullanmıştım, gerçekten süper bi etkisi var
saça, tırnaklara, cilde..
ben de öneriyorum yani :lepi:

tmm sagol deneyim bibenneyaptımki

sarımsak çok iyi derler saç dökülmesine
zeytinyağında sarımsağı beklet bikaç gün
bu karışımı saçına sür beklet bi saat kdr
iyi gelir
canım ben 2ay sarımsaklı şampuan kullandım ama dökülmeye hiçbir etkisi olmadı:1no2:

bunu araştırayım canım sağol bilgi içinopuyorumnanaktan

canım umudunu yitirme hepimiz uzatıcaz saçlarımızı inş.:1hug:
Benim ablam ve kuzenimin saçları bellerinde ve hep aynı dönem kestiririz saçlarımızı. Onlar hiçbişey yapmadıkları halde uzuyor benim uzamıyor:gitme:

bide mayali süt öyle cok uzatmadi burada bazi arkadaslari görüyorum haftada 1 cm uzatti diyorlar icimi geciriyorum ben de nedne etki yapmadi böyle 2 haftadir hergün iciyorum öyle haftada 1 cm uzama felan yok.. basladigim gün boyamistim ama öyle normalin disinda cok bi uzama yok

nedemek canım .yi geiyo dökülmeye ve ucuz normal pahalı saç dökülmesi için olan haplarla aynı işlevde o yüzden ne gerek var pahalılara

canım burdaki arkadaşlarımın hepsine sölüyorum bıkmadan usanmadan iç sonuçta bünyeden bünyeyede değişiklik gösteriyor olabilir

canım burdaki arkadaşlarımın hepsine sölüyorum bıkmadan usanmadan iç sonuçta bünyeden bünyeyede değişiklik gösteriyor olabilir

2 haftadir iciyorum zaten pes etmek istemiyorum ama bugun bi arkadasimla bu mayali sütü konustuk baya bir.. cetvelle sac diplerimi ölctü 1.1 cm uzamis 2 haftada buda zaten normal bir uzama dedi arkadasim. pes etmek istemiyorum ama sonuc göremeyincede insan motivasyonunu kaybediyor senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…