Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

kullanan herkez 1 haftadan sonra saclarim 1 cm uzuyor haftada der, cildim güzellesti pudra sürmüs gibi der ama ben de bunlarin hic biri olmadi yaa nedennnnn senağlama
oysa sigara alkol gece hayati ne bilmem, saglikli beslenmeyede özen gösteririm..

aliye03 bu normal bi uzama değil canm normal hızda uzayan bi saç ayda bir cm uzar zaten gayet iyi iki katına çıkarmış uzama hızını demektir

ayrıca ben kilo aldırmasından korktum ve internette baya bi araştrdım bu mayayı, bazı yerlerde mayanın fazlası saçı döker yazmışlar canm. bilgin olsun bence bir tatlı kaşığı koy sen

ayrıca ben kilo aldırmasından korktum ve internette baya bi araştrdım bu mayayı, bazı yerlerde mayanın fazlası saçı döker yazmışlar canm. bilgin olsun bence bir tatlı kaşığı koy sen

peki kilo konusunda bişey yazmışlarmı canım?aldırmaz değil mi?sıkı diyetteyimde:))

peki kilo konusunda bişey yazmışlarmı canım?aldırmaz değil mi?sıkı diyetteyimde:))

ben de diyetteyim canm güvenemedm diyet bitince başlıycam mayalı süte.
o konuda pek bişey yazan biyer olmamış, sadece bi sitede fazlası kilo aldırır yazmışlar, hatta geçen sayfalarda kopyalamıştım o siteden bu yazıyı. bilmiyorum güvenemedm ama diyette olduğum için güvenemedm açıkcası

ayyy belkide ondan avuc avuc saclarim dökülüyorrr :1shok:
bende daha cok uzatsin diye 2 tatli kasigi maya karistiriyordum sütüme ise bak o da sac mi döküyormus fazla alinincaaa akannehir

kizlar sizde yokmu sac dökülme sorunu ya ??
esim yaz geldi ondna dökülüyor diyor.. sizinde normalinden fazla dökülüyor mu ??
son 1 aydir inanilmaz saclarim dökülüyor

aliye canım saçlarına masaj yap kan dolaşımı artsın. saçlarını aşağıya at tersten tara, sonra parmaklarınla saç diplerine masaj yap bunlar kan dolaşımını artırdığı için dökülmeyi azaltırken uzamayı hızlandırır. ayrıca canım uzama bencede normale göre hızlı ama sarımsak yutuyorum maya içiyorum yinede çok dökülüyor diyorsun bu kafamı karıştırdı. asahcakirin dediği gibi doktora gitmelisin. çünkü saç dökülmesinin onlarca sebebi var. seninki mayayla halledilecek bişey değil anlaşılan. ancak mayayı içmeye devam et uzama normale göre hızlı belli. sen dökülme için doktora görünmelisin

tamam canim yarin gitcem doktora zaten pskolojim bozuldu nereye baksam dökülmüs saclarim.. kel kalmaktan cok korkuyorum, böyle devam ederse kafamda sac kalmaz ki zatenn senağlama

Yedi Harikalı Saç Kokteyli

Bu aşağıdaki içecek, Protein, Kolin, İnositol, Pantotenik Asit, Biotin, E Vitamini ve Çinko açısından, yani beslenme uzmanlarının sağlıklı saçlara sahip olmak için en çok tavsiye ettiği yedi madde açısından zengindir:

250 ml yoğurt
250 ml portakal suyu
3 çorba kaşığı buğday
3 çorba kaşığı maya
1 çorba kaşığı Lesitin kristali
1 çorba kaşığı C vitamini kristali
1 çiğ yumurtanın sarısı
1 Çorba kaşığı kokusuz Jelatin tozu
İstenirse tatlandırmak için bal

Tüm malzemeleri karıştırıp, blenderdan geçirin. Blender olmayan durumlarda, tüm malzemeleri kapaklı bir kavanoza koyup, kuvvetlice sallayın.
Bu karışım, hem çok besleyici bir kahvaltı olacaktır hem de saçınız için harikalar yaratacaktır.

bunu buldum nette sizinle paylasmak istedim, denesek mi acaba kizlar

benim saçımda bu aralar normalden fazla dökülüyor, mevsimsel muhtemelen.
zaten uzamıyor ona alıştım artık

bu sac dökülmesi o kadar pskolojimi bozdu ki dün gece oturdum agladim ya. nereye baksam saclarimi görüyorum, 7 yasindaki oglum bile farketmis anne ne oluyor senin
s aclarina diyorrr. kanserden korkuyorum, Allah korusun hani o saclari yiyip bitirir ya.. o aklimi kemiriyorrr senağlama
ve isin tuhaf yanida bu sac dökülmesi sampuanima sarimsak rendeleyipte kullandiktan sonra basladi.. attim o lanet olasi sampuani cöpe 2-3 kullanimdan sonra fark ettim ki o saclarimi döküyor..ama kullanmadigim halde yinede sac dökülmem devam ediyor.

canım saçlar kanser yüzünden değil kemoterapi yüzünden dökülür, böyle şeyler düşünüp üzme kendini:teselli:
yarın doktora gidince çıkar zaten sorunun ortaya tedaviye başlarsın kesilir dökülmenyerimseniben
bende de demir eksikliği var ama tedavi görmüyorum belki bu yüzden dökülüyordur benim de. biara gitmeliyim bunun için doktora.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…