Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

ya canım benim mesela sarımsaklı kullanan arkadaşlarım burdaki onlarda saç dökülmesi olduğunu sölediler özellikle glögeli sarı saçı çok incelitiyor o yüzden sordum canım

hmm anladim canim..
yok benim sacimda röfle yada ne bilim o tip seyler yok. normal rengim siyahtir suanda da kizil boya var.. ama sarimsakli sampuan kullanimindna sonra basladi bu felaket sac dökülmesi..

hmm anladim canim..
yok benim sacimda röfle yada ne bilim o tip seyler yok. normal rengim siyahtir suanda da kizil boya var.. ama sarimsakli sampuan kullanimindna sonra basladi bu felaket sac dökülmesi..

ozaman gene bununla ilgili canım ama mutlaka durur üzülüp kafana takma ama yatın doktora git sonucuda söle bize

ozaman gene bununla ilgili canım ama mutlaka durur üzülüp kafana takma ama yatın doktora git sonucuda söle bize

tamam canim benim yarin gitcem doktora zaten. kan sonucunu ögrenmek icinde 2-3 gün beklemem gerekecek, kan sonuclarini ögrenince sizinle tabikide paylasirim ne oldugunu.. burda kadin kadina birbirimizin dertlerine ortak olmaya calisiyoruz, anlatmazsam ayip etmis olurum zaten.. :)

tmm canım gönlünü ferah tut bişey olmayacak ya mevsimselfir yada satımsak sende farklı tepki göstermiştir benim de bi ara dölülüyodu bende burda paylaşmıştım ama duruyo emin ol mayalı sütünüde iç gene neyse ben çıktım aliyecim gene yarın görüşmek üzere iyi gecelermirmirmirmir

tamam canim, ins benimde senin gibi dökülmem durur.. ama duracak gibide degil gün gectikce daha cogaliyor dökülme. mayali sütümü zaten her gece iciyorum, pes etmekte istemiyorum cok buyuk hayallerle baslamistim
iyi geceler canim benim, Allah rahatlik versin.
sagol ilgilendigin icin opuyorumnanaktana.s.

5. bardağımı içtimmmhihoyyyt
kuru mayanın tadı çok kötüymüş kızlar dün 2 kaşık içtim diye bugün 1 kaşık denedim ama bişey farketmedi tadında:bbo:
içtiğim gibi çikolata atıyorum ağzıma çok iyi oluyorkaydirigubbakcemile5
saçlarımız için katlanıcaz artıkboshayallersmile

ohh afiyet olsun canim..
sonuclari bizimle paylas olur mu opuyorumnanaktan

Göremeyenn arkadaşlar içinnn tekrar fotoğraflarımıı koyuyorumm arkadaşlarr.. ama alıntı yapmayınn yarın akşama silerimm:)

Son düzenleme:
Bu arada demin saçlarımıı ölçtümm 19 mayıstann itibarenn mayalı süt içiyorumm.. 22 mayıs da dip boyamı yaptımm.. 22 mayısdan bu güne kadar yanii 16 gündee saçlarımm sadece yarım cm uzamışş.. yanii eski hızında uzuyooo :sinifsinif: sabredippp devamm edicemm mayalı sütee ama şevk kalmadıı kızlar bendee:gitme:

oyyy öncelikle hos geldin cnaim benimm :1hug:
canim bende seviniyordum 2 haftada 1.5 cm diye yha, o kadar cikmadi bir arkadasima ölctürdümde.. bazi yerler ½ -1 cm arasi bazi yerler 1 cm.. bide sunuda unutmamak lazim benims aclarim yeni umuzlarima indi, sac ne kadar kisa olursa o kadarda daha hizli uzar.. yani snein sacin benim saclarimdan uzun oldugu icin benimkindne daha az uzamis, buda normal zaten. benimde normalin disinda uzamamis aslinda, dün benimde morelim cok bozuldu :çok üzgünüm:

bide arkadasim, mayali süt iciyorsun bide ama normalindne fazla uzamamis ki dedi tüm motivasyonumu kaybettimmm senağlama

bide sanirim mayali süt herkezde etkisini göstermiyor.. :bbo:
kimisinde cok kimisinde az kisiminde de hic uzatmiyor anlamadim ben de :uhm:

bide arkadasim, mayali süt iciyorsun bide ama normalindne fazla uzamamis ki dedi tüm motivasyonumu kaybettimmm senağlama

hb cnmmmmmm:1hug: ooofffffffffff bendede şevk kalmadıı.. demin mayalı sütümüü söylene söylene içtimm resmen.. bana kalsa bugün bırakıcaktımm amaa diğer arkadaşlarınn sözlerii geldi aklımaa... sabredinn demişlerdiii... bi süre daha kullanırımm olmazsaa yapacak bişey yokk gibii.. ben internettenn hc die bi ürün almıştımm.. ama düzenli kullanmadım.. haftada 2 gün kullanılıyomuşş.. sinamekii kürünü yapıyorumm normalde o da haftada 1 cm uzatıyomuşş.. ama bana hiççççç etkisi olmadııı.. 6. haftamdayımm bidee.. napıcamm inankii ben de bilmiyorumm cnmm.. :sinifsinif:

nazzzz bana gösterdigin o koyu karamel sacli fotonu eklememissin (simdiki halin)
bence onu görmeliler bayildim o rengine ve kesimine..

evet canim biraz daha sabredelim.. nursall'in dedigi aklima geliyor benimde birakmak isteyince. birakmayi düsünüyordum, uzatmadi bi süre sonra bi baktim saclarim hizla uzuyor.. demisti nursall kardesimiz. belki bizimde belirli bi zaman sonra hizla uzarrrr :teselli:
haklisin canim, ben de bir cok yöntem denedim ama faydasi olmadi.. mayali süt benim en son denedigim sey olacak, fayda etsede etmesede. bide artik saclarima sacma sapan seyler sürmekten yoruldum. mayali süt pratik ve bir cok kiside saclarini uzatmis mayali sütle.. bizde biraz daha sabredelim canim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…