Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

kızıl çok süper ama bnm saçlarım çok siyah acaba kızıla boyamaya kalksam tutarmı

Ben kızıl için kına yakmayı düşünüyorum . Kumral saçlarım .Kırmızımsı bir kızıl istiyorum. Nasıl olur nasıl hazırlanır bilgisi olan var mı?

Kızıl saçtan kurtulmamk mümkün olmuyor.Hiç tavsiye etmem.Oriel kullanarak giderebiliyorlar.O da saça çok zarar veriyor

kizlar ben koyu bi kizil istiyorym ne onerirsiniz acaba. sole hos kirmizi pembe durmayan cidden koyu guzel bir kizil. ben ya voila koyu kestane ya da garnier %100 red no 660 dusunuyorum. siz ne dersiniz.

kizlar ben koyu bi kizil istiyorym ne onerirsiniz acaba. sole hos kirmizi pembe durmayan cidden koyu guzel bir kizil. ben ya voila koyu kestane ya da garnier %100 red no 660 dusunuyorum. siz ne dersiniz.

Palette'in şarap kızılı güzel, o kadar çabuk akmıyor diğer kızıl boyalara oranla.

arkadaşlar palette natural colors 6.88 nar kızılını kullanıp memnun kalan varmı. kutudaki gibi çıkıyormu renk ve kalıcımı

nar kızılı palette

Eklentiler

• $palette-natural-6-88-nar-kizili-sac-boyasi-mb56334_1003737_r1.jpg
    12,4 KB · Görüntüleme: 68
palettenin nar kızılını değil de kolestonun naturals serisinin nar kızılını boyadım. aslaaa aslaaa aslaaaa! saçlarım resmen siyah gibi patlıcan moru gibi oldu berbat oldu bi hafta ağladım! yeniden de boyayamadım yıpranmasın diye. asla diyorum! paletteyi bilmem ama kolestonun nar kızılı berbattıııı. mürdüm kızılı daha açık oluyor nar kızılından düşün artık...

kızıl çok süper ama bnm saçlarım çok siyah acaba kızıla boyamaya kalksam tutarmı

tatlım benımde saçlar siyahtı ama 3 ay falan o0lmustu siyaha boyayalı ben ustune castıng creme şarap kızılı yaptım siyahı kırdı koyukahve kızıl oldu saclarım bir daha boyuyacam sanırım dahada oturacak hos bır renk oldu yalnız soyleyım saclarım ınce tellı boyayı hemen tutuyor

siyah gibi duran koyu kahveden kızıla döndüm ..... epeydir kızıl renk saç istesemde cesaret edemiyordum..... :26: takiiii dün gece ye kadar parfümeriden kolestonun açıcısından 3 kutu birde (saçlar uzun ve gür) 3 kutu da palette şarap kızılı aldım önce açıcıyla zaten daha önce kahvenin altındaki balyajlı sarı saçlarım vardı kahveyi az kırdım rahat oldu ama bir itiraf saçlarım epey yıprandı kızlar biraz bakım yaptım 4 ...5 saat sonrada şarap kızılına boyamaya başladım ve 1 saat bekledim sonuçççççç koyu kızıl saçım eskiden sarı olan balyajlarım da daha açık bir kırmızıya dödü renk kattı saçıma şimdilik sonuç hooooşşşş ama korkum şu kiiii kızıl akıcı bir renk ayda bir razıyım ama umarım hemen boyamak zorunda kalmam 52: neyse becerebilirsem foto yükleyeceğim kızlar hepppp güzelll kalın :80::80::80::80::80:

Saçımıkızıla boyatmak için 2 kez kuaföre gittim birinde yok memnun kalmazsın yok bilmem ne diyerek sıcak çikolata boyadı, sacımın rengide koyu kumral oldugundan hic belli bile olmadı sinir oldum... ikincisinde baska kuaföre gittim nedense oda kızıl boyamak istemedi :S ama ısrar edince kızıl katalogunu gösterdi kestane kızıla boyadı boyandıgında güzeldi hosuma giti ama aktıkca resmen kızılı gitit kestanesi kaldı zaten ilk boyandıgındada kızıldan eser yoktu... şimdi kuaförelere sinir oldugumdan kendim evde boyamak istiyorum, sizce kestanenin üstüne kendim kızıl tuturabilirmiyim ?
netten baktıgım bikac kızılı begendim : kestane kızılı (kutuda hos duruyor ) lal kızılı-6,69 - kızıl bahar, koyu yakut... bide arkadasım ask alevi önerdi ama ona cok cesaret edemiyorum.. hadi kızlar bir fikir verinn, evde tutturabilirmiyim güzel olurmu yoksa baska bir kuaföre bulup ordamı boyatayım ?

buna bayıldım,ama hangi markada ve nnumarada tutar bu sizce?kumral boyalı saçlarım...

ya bana fikir veren olurmu saçım koyu kahverngiydi kızıla boyadım koyu kızıl oldu ama o kadar çok belli deil şimdi ise bakır kızılına boyucam tenim bugday rengide nasıl olur fikir verebilirmisiniz...

bence kolestonon kızıl vyole rengi dene güzel bende çok beyendiler

kolestonun aşk alevi ile saçımı boyadım renk çok güzel fakat saçımı yıkayıp kuruladıktan sonra ellerime bir baktım kıpkırmızı herhalde sacımı durularken oldu dedim ama sonra ki günlerde de saçımı ne zaman toplamaya kalksam ellerim hep kırmızı sizlerde böyle bir sorun yasadınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…