Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

arkadaşlar bişey sormak istiyorum ben. benim saçım palettenin tarçın bakırının bi ton koyusu ama dipleri geldi ve kuaföre para vermek istemiyorum. 8-77 tarçın bakıra boyasam nasıl bi renk ortaya çıkar? açık olmasını istemiyorum kutu üzerindeki gibi bi renk istemiyorum. fikirlerinizi söylerseniz çok sevinirim.

kızlar saçım su an boyalı küllü kumral gibi bişi ama altında da baya boya vardı yani.. bunun üzerine kızıl tutar mı dersiniz?

Bu rengi ve markayi kullanan var mi aranizda? Bitkisel oldugu icin cabuk akar diyorlar bu rengi baska hangi markada bulabilirim ya da kendim koyu kahve ve kirmizi boyayi karistirarak elde edebilir miyim?

ben kullanmıstım hem kapatıcı degıl hem renklerı hıc guzel cıkmıyor canım paletteden sasma derım en ıyısı o

Garnier'in kızıllarını kullanan ya da hakkında bi fikri olan var mı acaba? Garnier Nutrisse'in mürdüm rengini beğendim; ama denemeye korkuyorum.

Son düzenleme:
ben kullanmıstım hem kapatıcı degıl hem renklerı hıc guzel cıkmıyor canım paletteden sasma derım en ıyısı o

Aldim canim artik hem de üc kutu. 40 ml'lik oldugu icin 2 kutu yetmez diye düsündüm. Bi denemis olurum, saclarimda 4 numara kahve boya var cok büyük bir degisiklik yaratacagini sanmam. Aradigim rengi bu boyada buldum umarim istedigim sonucu verir.

Garnier'in kızıllarını kullanan ya da hakkında bi fikri olan var mı acaba? Garnier Nutrisse'in mürdüm rengini beğendim; ama denemeye korkuyorum.

Pazartesi günü deneyecegim sonucunu yazarim.

Yazarsan şahane olur. Umarım memnun kalırsın.

arkadaşlar bende kızıl boyuyorum sürekli.. Kızıl zengin boyası derler çok sık boyamak gerektiği için:) ama ben koleston kor ateş kızılı boyuyorum tam istediğim kızıl oldu saçlarım.. Birde diğer boyalara göre çok akmadı rengi çok açılmadı çok memnun kaldım tavsiye ederim..

eğer evde boyuyacaksanız arkadaşlar, koleston yoğun renk açıcıdan alın, simsiyah saçları bile açıyor ve üstelik hiç yıpratmıyor. içindeki bakım kremide muhteşem. yani kısacası 4 4lük bir boya benceee. daha sonra kızıl olsun istiyorsanız palettenin sonbahar kızılı var, onuda açılan sarı saçların üstüne uygulayın...muhteşem kuafre gidip milyonlarca para bayılıp yıpranmış saçlarla dönmenizden iyidir

bu rengi loreal yogun bakır kızıl veya bkır kor kızıl la elde edebilirsin kendim ikisini de denedim saclarım boyadıktan 1 hafta sonra bu tona yakın oluyor ama su da var kendi sacım acık küllü kumral, 3 senedir bakır kullanıyorum, sıcak çikolatadan dönmen için 2 3 kez boyamalısın

katılıyorum kuaforler kuafor degıl sac katılı kac defa gıttıysem mahfettıler sacımı ustunede dunyanın parası ıhı ıhı :))

insallah begenırsın sac bu ınan kendını cok zor topluyor yıpranınca benım basıma geldı bılıyorum .

kızlar sizce nar kızılıyla şarap kızılının arasındaki fark nedir ben koyu kızıl içinde turuncu degilde pembe olucak bi koyu kızıl istiorum

Arkadaşlar en soldaki kızılı nasıl elde edebilirim yardımcı olurmusunuz.garnier 660 ateş kızılı bu renge benziyor ama bu markayı hiç kullanmadım kullanan varsa paylaşırsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…