Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Arkadaslar aranizda koleston sarap kizili kullanan var mi? Nasil bir renk cikar ortaya? Koyu, bordoya yakin bir kizil elde edebilir miyim?

koleston566.jpg

Selam herkese,

Saçlarım sonbahar kızılıydı, aşağıdaki renge dönmek istedim palette şarap kızılına boyadım. Koyu oldu bence. Sizce bu renk için, igora kızıl yoğunlaştırıcıyı palette şarap kızılına eklersem başarılı olur muyum?
Teşekkürler...
$163485_134588403267896_103308439729226_218401_266631_n.jpg

mrb kzlarrr.. bnm bi sorum olcak . ya bnm saçlarım karamel ve siyah ya da kızıl siyah renge boyamak istiyorum.önceden çikolata khve boyamştım ve 2 hfta snra tkrar karamele dönümştü acaba siyahta da aynı durum mu olur deneyen ya da fikri olan vrsa yardımcı olun lütfeeeeen

selam kızlar yeni katıldım aranıza... 3 ay sacımı ates kızılı mıdı neydi ona boyadım ama su an kahveringi hafif bakır gibi duruyor. kızıldan once de acık karamel vardı. onlar da yavas yavas gosukmeye basladı. ve bal köpüğü renginde boya aldım ama 2 hafta oldu alalı hala boyamaya cesaret edemedim nasıl bir sonuc cıkar. cevaplarınızı beklıorum....:

Arkadaslar aranizda koleston sarap kizili kullanan var mi? Nasil bir renk cikar ortaya? Koyu, bordoya yakin bir kizil elde edebilir miyim?

koleston566.jpg

merhaba canım ben saçımı koleston şarap kızılına boyadım 15 günde aktı hertarafı ayrı renk oldu alttaki boyalarım çıktı alabula oldu hertarafı bugün koyu kahveye boyadım yinede tam kapanmadı ben birdaha asla kızıla boyamam benim tecrübelerim bunlar sevgiler:KK34:

ya ben saçımı siyaha boyattım arap sabunu aldım krem falan aldım herşey var ama korkuyorum istediğim rengi elde edemzsem diye yani saçın rengi açlınca doğal rengine mi dönüyo ne oluyor saça.? bn sarışınım korkuyorum bişey olur diye .s

Uzun süredir Palette tarçın bakır kullanıyordum fakat 2.3. yıkamamda renk soluyordu, diplerde daha belirgin bi renk kalsada uçlar her zaman farklı duruyordu. Yaklaşık 4-5 aydır röfleli saçımın üzerine uyguladım defalarca olmadı olmadı :KK43: Bugün boya bakmaya gittim aklımda birsürü şey varken orada kararsız kaldım en sonunda Loreal açık kor kızılını aldım. Numarası 7.6... Boyadım, ıslak saça uygulandığından baya zorlandım her yere sıçrattım. Sonuç olarak kutudaki renge çok yakın oldu diyebilirim. fakat ışıkda acayip kırmızı duruyor. Yarın bu saçlarla dışarı çıkabilicekmiyim diye düşünüyorum :KK1: Sabah bir daha yıkıycam çünkü diplerde boyalar kalmış belki o zaman rengi daha hoş durur diycem ama bide açılınca kırmızıdan ziyade pembeyemi döner acaba yoksa aynımı kalır. Bu boyayı kullanan ve memnun olan_olmayan varmı acaba? Birde bakır kor kızılı vardı onu kullanna varmı, kırmızımsımı yoksa bakırımsımı oluyor renk :KK68:

Sabahın 7 sinde kalkıp saçımı defalarca şampuanladım çünkü her aynaya baktığımda saçım daha bir kırmızı geldi gözüme.. Baya boya aktı ama yinede oldukça kızıl bir halde.. Anladımki kızıl bana göre değil, bakırda tutmuyordu ama bunada hiç alışamamki.. Şimdi bu saçı 3-4 gün içinde normal bi renge dönüştürmem lazım, işin aksi böyle dışarıda çıkmak istemiyorum. Yıkayınca uçlar daha çıldı gibi olduysada dipler yeni boyanmış gibi duruyor. Saçımla başım dertteeee!!! :KK53:

saçımın rengi hep değişir benim kızılda kullandım ama şimdi siyahtan karamele döndüm erkek arkadaşım kızıl yaptırsan falan diyo saçım yıpranıcak diye korkuyorum bu erkeklerin kızıl saç sevgisi nedir yahu cesaret verin kızlar bana daha önce uzun süreli kullanmamıştım kızılı 1 aylık küçük sürelerde arada yaptım şimdi bakımını falan nasıl yapıyorsunuz birde koyu kızıl diyor hangi rengi alsam yardım lütfen :KK54:

Az önce yine yıkadı saçımı defalarca, yıkaya yıkaya dökülücek artık :KK37: O kadar şampuanladımki saçımın pigmentleri ölmüş olan uçlarının rengi açıldı kızıldan kurtuldu kısmende olsa, bakıra geri döndü ama sağlıklı olan diplerdeki 4-5 santimlik saç hala kızıl :KK53: Güzel bir karamel bilen varmı çok açık renk olmayan karamel istiyorum içinde bakırlıkda olan...

saçınızı palette yoğun renk açıcısıyla açıp öle boyayabilirsinz.saça oriel gibi zarar vermio.bn her renge onunla döndürüorm.

arkadaşlar benim şöyle bir sorunum oldu :KK43: bayadır belki bir senedir bakır rengi kullanıyorum çok da hoş duruyor bende hatta tarçın bakır çeşitli markalarda var bu renk numaralarıyla fakat kullandığım markalar saçıma iyi gelmedi ben de marka değiştirdim fakat katologta renk ve no aynı olmasına rağmen tarçın rengi gibi görünen renk saçımda koyu kızıl oldu :KK43:( ne yapmam gerekir acaba bu rengin içine sarı katıp birdahakine öyle boyasam ve peroksitini arttırsam açılır mı?

kizlar koyu kumral renk isterken kuaför sacimi bu renk yapti

dipelerim bu renk ve uclari koyu kumral oldu. Saclarim cok igrenc. nasil kurtulcam ben bu diplerdeki renkten. Boyatirken kendi sac rengimdi boya yoktu.

suanda diplerdeki renk
Eki Görüntüle 213753

ve ben kizilimsi istemiyordum, resmen turuncu gibi igrenc. Koyu kumral veya kahvenregine nasil dönebilirim. Kuaför sacimi royalle acmisti.

Eklentiler

• $fotocw0.jpg
    $fotocw0.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 70
arkadaşlar sorunu çözdüm :KK70: gerek kalmadı akınca zaten rengi baya bir açılıyormuş ilk yapınca çok koyu oldu ama sonradan eski rengine dönmeye başladı :)

kizlar koyu kumral renk isterken kuaför sacimi bu renk yapti

dipelerim bu renk ve uclari koyu kumral oldu. Saclarim cok igrenc. nasil kurtulcam ben bu diplerdeki renkten. Boyatirken kendi sac rengimdi boya yoktu.

suanda diplerdeki renk
Eki Görüntüle 213753

ve ben kizilimsi istemiyordum, resmen turuncu gibi igrenc. Koyu kumral veya kahvenregine nasil dönebilirim. Kuaför sacimi royalle acmisti.

benim de öyle bir sorunum olmuştu kumral kulladığım dönemde :) küllü kumral kulanırsan ya da herhangi bir küllü renk iki üç boyamada kızıldan kurtulursun

X