Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

kızlar banada yardımcı olun..
saçımı kendim ilk defa boyadım palette natural bronz kahve ve saçımın kendi renginden daha koyu oldu güneşte kızıllık var.. ben açık kahve açık kumral yada fındık kabugu karamel tonlar istiyorum kızıllk olmayan nasıl açabilirirm rengini.. :KK43:(

bende Sea colorun 5/65 çilek kırmızısına boyadıme bayıldım :) kendi saçım koyu kestane, diplerden baya çıkmıştı, uçlarıda 1 sene öncesinden kalma gene koyu kızıl boyalıydı,çok ton farkı olmadı dipler daha kırmızı uçlar vişne çürüğü gibi ama harika oldu herkes bayıldı güneşte fln çok tatlı duruyo böyle vişne çürüğü gibi bordo-pembe-mor arası :) turunculuk yok içinde tam vişne çürüğü gibi çok tatlı resminide koyayım(ama hepsi evde olduğu için çok canlı durmuyo)

Eklentiler

• $Görüntü1078.jpg
    $Görüntü1078.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 44
benimde saç rengimi çok beğenen var benimde çok hoşuma gitti tam istediğim renk nevanın akaju kızıl kestane koyu bi renk ışıkta flan kızıl ama bazen siyah gibi koyu duruyo

Kızıl gercekten nankör bir renk hemen akıyo iğrenç bir hal alıyor:KK19:

yoo bence kızıl harika bi renk çok canlı kızıl olmayınca aksada rengi çok kötü durmuyo. çok canlı kızıl olup aktığından pembemsi bi renk oluyo ama ben genelde koyu renk yaptığım için sorun olmuyo. saçta en sevdeğim renk koyu kızıl tonları :KK69:

yoo bence kızıl harika bi renk çok canlı kızıl olmayınca aksada rengi çok kötü durmuyo. çok canlı kızıl olup aktığından pembemsi bi renk oluyo ama ben genelde koyu renk yaptığım için sorun olmuyo. saçta en sevdeğim renk koyu kızıl tonları :KK69:

Tabiki hoş bir renk hele tarçın bakır tonlarına bayılıyorum ve kendime çokta yakıştırıyorum. Ama bu tarz renkler hemen akıyor ve sürekli boyama gerektiriyor. Akınca da kötü oluyor.

Tabiki hoş bir renk hele tarçın bakır tonlarına bayılıyorum ve kendime çokta yakıştırıyorum. Ama bu tarz renkler hemen akıyor ve sürekli boyama gerektiriyor. Akınca da kötü oluyor.

evet bencede tarçın bakır karışımıda çok hoş duruyo :KK69: sürekli derken sen ne kadar sıklıkla boyuyosun saçını

evet bencede tarçın bakır karışımıda çok hoş duruyo :KK69: sürekli derken sen ne kadar sıklıkla boyuyosun saçını

Ben tarçın bakır yapmıştım. Sonradan 3-4 hafta ara ile tekrar boyadım.Çünkü hemen aktı ve berbat oldu. Bu durumu 4 kere tekrarladım. Baktım olmuyor. Sogudum değiştirdim saç rengimi bakırlıktan kurtulana kadar da biraz ugraştım.

Ben tarçın bakır yapmıştım. Sonradan 3-4 hafta ara ile tekrar boyadım.Çünkü hemen aktı ve berbat oldu. Bu durumu 4 kere tekrarladım. Baktım olmuyor. Sogudum değiştirdim saç rengimi bakırlıktan kurtulana kadar da biraz ugraştım.

anladım canm ben saçlarımı boyayalı 1 ay oluyo ama akma olmadı ilk boyadığım gibi duruyo saçlarım

Ne güzel şaşırdım genelde hep alıyo diyorlar. Kırmızıya daha cok yakın renklerde öyledir belki de bilemiyorum ki:26:

canım koyu rengi seviyosan nevanın akaju kızıl kestane rengini alabilrsin zaten söylersen sana katalogta da rengi gösterirler :KK71:

ben ilk kuförde boyattım kızıl viyoleye bi kaç renk karıştırıp boyuyodu ama 1 ay sonra sonra bakıra dönüyodu bu rengi aldım çok memnunum çok hoşuma gitti bundan sonra hep bunu yapcam artık :KK19: :KK66:

ben ilk kuförde boyattım kızıl viyoleye bi kaç renk karıştırıp boyuyodu ama 1 ay sonra sonra bakıra dönüyodu bu rengi aldım çok memnunum çok hoşuma gitti bundan sonra hep bunu yapcam artık :KK19: :KK66:

Sevindim adına tatlım güle güle kullan saçlarını:KK34: ben kahve tonlarona döndüm. Şimdi terracota ile açık kumralı karıştırıcam. böyle güzel bir kahve tonu cıkıyor. Kolestonun begendim cok:KK66:

bende aynı boyayı kullandım (igora 7-7887 bakır kızıl) baya bir kırmızı oldu. anlayamadım yani.bu bence sadece bakır 7-77

Igora nereden alabiliriz? Anadolu yakasında kuaför malzemeleri satan yerler nereler bilgi verebilir misiniz?

Ya arkadaşlar saçlarım kaşlarım siyah. Saçlarımı kızıl yapsam kaşlarım siyah kalsa nasıl olur

kızlar bende eşimin istegı uzerıne kızıla boyadım hem çok yakıştı hemde çok begendım şimdilik rengım kızıl dönmeyı duşunmuyorum :KK66:

X