Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Evet bunlar harika. :KK8: Ben icinde turunculuk olan kirmizilara bayiliyorum:

hair_by_encreblanc.jpg

Koleston vahsi kizilla bu renk elde edilebilir mi?

cnm benim saçım açık kahveydi kendi rengi yani hatta bazı kısımları sarıya dönüktü neyse ben önce kızıl bakır boyadım koleston daha sonra onun üstüne (tabi kızıl bakırı bi kaç kullandım boyayı yineleyerek) koleston kor ateşi alevi rengini boyadım bunun gibi bişey oldu.. önceki boyalrdan mı yoksa saçımın orjinali açıktı ondan mı bilemem ama çok hoş ve iddalı duruyodu .. ama her kızıl gibi hemen akıyo :KK43:

ya arkadaşlar saç rengim kızıl ama ben artık saçımı boyamak istemiyorum kendi saç rengim de açık kahve :KK50: saç uçlarım kızıl diplerimde açık kahve ve boya aktıkça dipten uca dogru çok saçma bi geçiş olmaya başladı :KK59: uçlardaki kızıllıgı direk açık kahveye boyasam geçer mi yoksa uçları açıp mı boyasam ??? yardımcı olursanız seviniirim ..

cnm benim saçım açık kahveydi kendi rengi yani hatta bazı kısımları sarıya dönüktü neyse ben önce kızıl bakır boyadım koleston daha sonra onun üstüne (tabi kızıl bakırı bi kaç kullandım boyayı yineleyerek) koleston kor ateşi alevi rengini boyadım bunun gibi bişey oldu.. önceki boyalrdan mı yoksa saçımın orjinali açıktı ondan mı bilemem ama çok hoş ve iddalı duruyodu .. ama her kızıl gibi hemen akıyo :KK43:

Canim artik vazgectim bu renkten. Benim kendi saclarim acik kumral siyahtan o renge dönmeye calisiyorum. Artik boyamak istemiyorum saclarimi. Yine de sagol ilgilendigin icin. :KK71:

ya arkadaşlar saç rengim kızıl ama ben artık saçımı boyamak istemiyorum kendi saç rengim de açık kahve :KK50: saç uçlarım kızıl diplerimde açık kahve ve boya aktıkça dipten uca dogru çok saçma bi geçiş olmaya başladı :KK59: uçlardaki kızıllıgı direk açık kahveye boyasam geçer mi yoksa uçları açıp mı boyasam ??? yardımcı olursanız seviniirim ..

Acik kahveye boyarsan kapanmaz kizillik. Bir süre beyaz sabunla akit saclarindaki boyayi, iyice akip acik kizil-turuncu gibi bir renk olunca üzerine acik küllü kumral ya da küllü kumral boyarsan kendi sac rengine yakin bir renk elde edebilirsin. Ama zamanla rengi acilmazsa kizili aciciyla acmak zorununda kalabilirsin.

6-7 yıl kızıldı saçlarım.. çok hoş ama çok zahmetli çok nazlı bir renk bence :KK1: bakımı ayrı, havlusu ayrı, boyatması, vazgeçince boyayı akıtması ayrı dert.. ama kızıl yakışan kişiler zor vazgeçiyor kızıldan..
kendi rengim 2 yıldır, tam kahve benim saçım. kızıldan dönmeye karar verdikten sonra koyu kahveyle kahveyi karıştırdım 2 ay öyle boyadım ve kendi saçımın rengini elde ettim.
kim ne derse desin doğallık en güzeli eğer saçta herhangi bir sorun yoksa :KK9:

Canim artik vazgectim bu renkten. Benim kendi saclarim acik kumral siyahtan o renge dönmeye calisiyorum. Artik boyamak istemiyorum saclarimi. Yine de sagol ilgilendigin icin. :KK71:

Acik kahveye boyarsan kapanmaz kizillik. Bir süre beyaz sabunla akit saclarindaki boyayi, iyice akip acik kizil-turuncu gibi bir renk olunca üzerine acik küllü kumral ya da küllü kumral boyarsan kendi sac rengine yakin bir renk elde edebilirsin. Ama zamanla rengi acilmazsa kizili aciciyla acmak zorununda kalabilirsin.

beyaz sabunu denemeye kalktım cnm ama saçım keçe gibi oldu hemde ilk yıkamada vazgeçtim o yüzden ama oryal kullanmaktansa beyaz sabun en iyisi sanırım deniycem tşkler :KK59:

hem de nasıl tuttu :) yani çok kırmızı değil ama kapaktaki rengin bi ton koyusu oldu resim koymayı becerebilirsem koyayım :KK66:

beyaz soluk tenli yeşil gözlüyüm.turunculuk bakırlık içeren kızılları ve çok dikkat çekici kızılları sevmiyorum.bana hangi markanın hangi kızılını önerirsiniz kızlar:KK1:

beyaz soluk tenli yeşil gözlüyüm.turunculuk bakırlık içeren kızılları ve çok dikkat çekici kızılları sevmiyorum.bana hangi markanın hangi kızılını önerirsiniz kızlar:KK1:

Kızıl kahveyi tavsiye ederim. Mesela Garnier 5.52 çikolata kahve. Çikolata kahve dediğine bakma bildiğin kızıl kahve çıkıyor renk. Palette koyu yakut da güzel. İkisini de denedim tavsiye ederim.

divacım resim koymuşsun ama açılmyo resmin profilindede bulamadım :KK43: bende sea colorun çilek kırmızısı rengine boyatmayı düşünüyorumda aynısı mı merak etmiştim

Ben kullandım loreal majirel'de çok güzel bir renk ve çok iyi tutuyo benim o rengi elde etmem diyerek boyadım ama tam renk tuttu alt rengim bu rengin daha koyusuydu yinede süper olmuştu.ve saçlarım parıl parıl dı kendi saç rengim gibi ve akınca daha da güzelleşiyor kumralımsı bir bakır oluyor...

güzel bir renk bende kırmızı saç manyağıyım...:KK3:

saçınızı igora royalden başka boyayla boyamayın. her markanın her rengini bizzat denemiş biri olarak söylüyorum ki IGORA bir numara.ben size sadece igorayla çalışan kuaförümü öneririm : FENOMEN bay bayan kuaför salonu 876 80 14
beylikdüzü migros aşağısında MEDILIFE hastanesi acil kapısı karşısı
hayalinizdeki rengin birebir aynısını saçınızda görmenin mutluluğunu yaşayın. bakır kızılımın renginin sırrını kimse çözemedi hala :) kim denediyse ya turuncu oluyor ya kızıl. Kuaförüm Harun Bey'e sonsuz teşekkürler...Eki Görüntüle 162598 Eki Görüntüle 162597

bende aynı boyayı kullandım (igora 7-7887 bakır kızıl) baya bir kırmızı oldu. anlayamadım yani.bu bence sadece bakır 7-77

arkadaşlar açık kahveyle şarap kızılını karıştırın koleston.önce koyu oluyor patlıcan moru gibi ama kıpkırmızı bişe diil.çok canlı ve gzel duruyor.aktıkça dahada güzel olyor.resim ekleyemiyorum şimdilik yeni üyeym:)ama ilk boyalı halini aktıktan sonra sırasıyla aldığın renkleri çok beğenmişti herkes

X