Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

ben şahsen denemiştim bunu.. kızılın üstüne mavi-siyah boyamıştım.. aradan aylar gecmesine ragmen hala aradan kızıllar sırıtır.. boya boyayı kapatmıyor.

Kızlar ne kadar zamanda bir boyuyorsunuz saçlarınızı? Ben ayda bir kızıla boyuyorum ve de mahvoldu saçlarım kuru kuru oldu. Böyle olmaması için çözümlerinis neler?

Canım mesela 9.3 ve 7,44 demişsin bunları hangi ölçülerde karıştırmalı,1 tüp 9,3 e yarım tüp diğerinden eklesek olurmu yoksa eşit oranlardamı karıştırmalıCADIARZU

öncelikle selamm:1rolleyes:
saçlarımda kırmızı balyaj vardı benim aktıonlar bende loreal koyu kestaneye boyadım kendi kendime sonra da kesin bu rengi kullanıcam artık dedim gittim kendime çıt çıt aldımmmirmirmirmir
şimdi yine sıkıldım bu renkten ve kırmızı bi saç istiyorum..
kırmızı pembe arası bi renk..
ne yapmam gerek??
lütfen yardım artık:1ninca:

Canım ben yıllar önce saçımı koyu kestane yapmıştım ama sonra çok pişman oldum üzerine kızıl yaptım kesinlikle tutmadı bide saçlarımın dipleri farklı kalan kısımları farklı oldu,kuaför saçlarımı mahvetti sonundada kestirmek zorunda kaldım sonradan bi düzene oturdu ama uzun zaman o koyuluğu atamamıştım kafamdan,inşallah sen saçlarına zarar vermeden halledersin ben çok çabuk sıkılırım rengimden ama insan koyu renge boyamadan önce iki kere düşünmeli ben artık çok koyu yapmıyoruma.s.

,

çok hakklısın canım yaa..
ben de diğer kızıllarımı kapamak için koyu kestaneye boyamıştım ama uff iştee

kızlar benim saçlarım siyahtı kendi rengmdi bende bi hevesle gittm koleston aşk alevine boyadım.fazla tutmadı ama idare etti beni.eylülde boyadım saçımı şimdi diplar simsiyah uçlar kızıl ama soldu fln napsam diye düşünüyorum.yine kızıla boyasam önebileceğiniz bi marka var mı? yoksa yine tutmaz akar mı?siyaha mı dönsem napcam bilemiyorum bi yardm arkadaşlar yha...

evet bayanlar kızıl çok güzel bi renktir ama çok bakım ister makyaj falan ve çok çabuk akar yazın kullanışlı bi renk degildir özelliklede akdeniz bölgesinde yaşıyosanız.deniz ve klorlu su saçın rengini mahvediyo..bide başka bi renge geçmek istedigin zaman siyahtan sonra en zor degiştirilebilen renktir.....benim saçlarım şu anda turuncu kızıl arası birenk çok seviyorum özellikle açık tenliysen süper oluyo.ama.çok zor kullanıyorum her ay boya istiyo.bi duş alıyorum tüm havlular kırmızı sacım ıslakken hiç biyere degmemeye çalışıyorum....dedigim gibi çok güzel ama çok ama çok zor birenk.....bence iyice düşünülüp yapılması gereken bi renk...................canlarım bide saçları kestane olan bu rengi açtırmadan ancak kendi dogal rengiyse yaptırabilir..saçta kestane veya siyah boya varsa kesinlikle orialle açılması lazım..istedigin kızıl tonuna görede degişir koyu kızıl istersen açılmaya bilir..ama alev kızılı falansa kesinlikle saç dogal renk degilse açma işlemi yaparlarki..zorda kalmadıkça kimseye tavsiye etmem saçları kırıyo ilk başta anlamıyosun ama zamanla resmen çatır çatır kırılıyo....

ya biri bana yardım etsin nolur sacımı garnier in kestane kızılına boyadım hiç farketmedii belli olmadıı:çok üzgünüm: napmam lazım hangi rengi kullansam girer koyu saca..kumral bakıra boyasam şimdi bunun üstüne tutarmı?bide son olarak en az kacgün sonra boya yapılabilir tekrarr?? yardımcı olun lütfeennsenağlama

kızzlaaarrrr yardıııııım
ben saçlarımı yıllardır koleston kor ateş kızılına boyarım.ancak bu sefer vahşi kızıla boyayım dedim yeni seriden. boyanın kıvamı bi acaipti. böle gözlerimi genzimi yaktı. ve aşırı bulaşıktı. lavoboya bulaştı ozonla anca çıkardık. bi sorun var mıdır sizce?başka kullanan var mı vahşi kızılı?

bir de ben boyayı tam temizleyememişim yıkayamamamışım bu sefer saçımdan. saç derime yapışmış boyalar canımı acıttı sabah boyamıştım akşama farkettim ve hemen tekrardan yıkadım. bir sorun olmaz değil mi kızlar?

kızlar benim saçım kendi doğal saçım
profilimden görebilirsiniz sizce kızıl yapsam bana gidermi?
renkte beğendim
loreal in yoğun kızılı yani 6,66

sizce nasıl olur?

selam kızlar palette radıance serisini internetten satın alabilecegim yer varmı bulamıyorum

kızlar benim saçım kendi doğal saçım
profilimden görebilirsiniz sizce kızıl yapsam bana gidermi?
renkte beğendim
loreal in yoğun kızılı yani 6,66

sizce nasıl olur?

canım kendi saç rengin gayet hoşmuş maaşallah çok da güzelmişsinyerimseniben
bence kızıl olduğundan büyük gösterir seni.

yaa kızlar bu sac rengi neee
bende bundan istiyorum banane banane
su an saclarım kızıl ama turuncu gbi ben daha kırmızı ve koyu olsun istiyorumm :S
napmam lasımmmmm

palette radiance gizemli kızıl saçımda
doğal saç rengimin üzerinde 2 farklı renk daha vardı gölgeler fln bütün saçımı aynı tonda boyadı herkes çok beğendi saçlarımı :))

merhabalar arkadaşlar;
kızıl favorimdir. çoğunluklada fakat çok önemli bir detay varki bugüne kadar evde boyama girişimlerim kutunun üzerinde görünen renkle asla aynı olmadığı yönünde. yani size tavsiyem istediğiniz kızıl tonunu kuaförünüze boyatın yoksa ummadığınız sonuşlarla karşılaşıp şok olma olasılığınız çok yüksek ve tabi akabinde soluğu kuaförde alma olasılığınız. o nedenle herkes bildiği işi yapsınnn ki saç boyamak başlı başına bir işş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…