Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

siyah dediğin kendi saç rengin miydi yoksa boya mı gerçi boya olsa hiç tutmazdı çünkü ben boyadığımda hiç tutmamıştı:çok üzgünüm:
yeniden aşk alevi yapsan da olur bence çünkü güzel tuttu diyosun. ama palette radiance da dene istersen ama bence gerek yok
canım kendi rengimdi siyah ama kolestonla boyamak istemiyorum bi daha çok kurutuo saçı ve çok döküldü saçlarım.

kızııll saçlarımmm hihoyyyt
grnt0241iy8.jpg

canım kendi rengimdi siyah ama kolestonla boyamak istemiyorum bi daha çok kurutuo saçı ve çok döküldü saçlarım.
aslında ben kolestonu çok seviyorum biçok kez boyadım. palette ve loreal de denedim. sanki bir fark yok aralarında veya ben pek anlamadım. gerçi benim saçlarım yağlı ondan ne olursa olsun saçlarım kupkuru olmuyo:sm_confused:

benimde yağlı aslında ama ilk boyadığım zmn o kremi sürmeyi unuttum yıkadıktan sonra banyodan çıktm saçımı kuruttum bi baktm kupkuru ve kaşıntı tuttu o gün.

kızııll saçlarımmm hihoyyyt
grnt0241iy8.jpg

canım seni görünce saçlarımı tekrar kızıla boyamak istiyorum....benim de kızıldı önceden :) sonra kızılı kapatmaya çalıuştım:) ama bu güzel görüntüye bir kez daha değer diye düşünüyorum....çok güzelmiş kızılın...

canım seni görünce saçlarımı tekrar kızıla boyamak istiyorum....benim de kızıldı önceden :) sonra kızılı kapatmaya çalıuştım:) ama bu güzel görüntüye bir kez daha değer diye düşünüyorum....çok güzelmiş kızılın...

sağol canım önceden kuaföre boyatıyodum onun rengi daha bi güzeldi mor kızıl gibi bişeydi kaydirigubbakcemile3 ;bu aradalar vakit bulamadım kendim boyuyorum..resimdeki rengi ben tutturdum kor ateş kızılı hihoyyyt

canım peki o kızılın adı ne söyler misin hangi tonu yani ben de çok beğeniyorum da :))

kızlar benim saçımda bakır rengi çok seviyom bu rengi ve çok yakışıyo biraazdan profilime koycam. evde diplerini boyayabilcegim bir bakır boya varmı bildiğiniz bir markada. yada evde saçını boyayan varmı bakır renge

açık viyole demek ben de bu aralar kızıla boyamak istiyorum ama benim saçlarım simsiyah şimdi yani mavi siyaha boya var:KK43: kuaförde saç rengimi açtırcam sonra da boyatcam başka çarem yok:KK43:(

bugün saçımı palette radiance gizemli kızıla boyuyorum bakalım ne olacak sonuç ...

merak edenler için sonucu belirtiyorum arkadaşlar kutudaki renk ile alakası yok maalesef çok koyu oldu sadece ışıkta kızıl parlıyor ama yine de güzel görünüyor... ilk kez saçını kızıla boyayanlar için iyi aslında birden kızıl olmak istemeyten gözünün alışmasını isteyenler için ideal :))

şuan daha yeni yıkadım ve saçlarım kıvırcık olduğu için diken diken renkten hiçbir şey anlaşılmıyor :KK43:( yarın fön çektircem akşam fönlü halini koyarım
boya kutusunun resmini istersen 81. sf da eklemiştim

açık wiyole canım.. ama ben önce koyu wiyoleye bouadım sonrada aynısı diye yanlışlıkla acıqını almışım.. renqi aynı öle oldu.. iki kez boyadım acık wiyoleye tam tuttu.. 1 ay arayla boyadım ama ben.

canım bu hangi markanın rengi onu da söyler misin?

ayrıca kızlar geçenlerde başlığı açıldı tarçın bakır diye. saçını hiç o renge boyayayn var mı? benim saçlarım şu an tam kızıl da. acaba ona mı boyasam siye düşünüyorumCADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU

ben de açık viyole diye yazıp aratınca new color markasının da resmi çıktı. kutusu tanıdık geldi ama kullananı duymamıştım. bu arada teşekkür ederim:)

ayy bende saçlarımı kızıla boyamak için sabırsızlanıyorum :dance: ama röflemi yaptıralı 3 hafta oldu biraz daha bekliyorum dip falan çıksın diye ayrıca tedirginimde kendim boyamayı düşünüyorum amma ve lakin direk röflenin üzerine tutar mı kızlar :uhm: ve çok akıyo diye yorumlar çogunlukta kafam karıştı fisfisfis

ayy bende saçlarımı kızıla boyamak için sabırsızlanıyorum :dance: ama röflemi yaptıralı 3 hafta oldu biraz daha bekliyorum dip falan çıksın diye ayrıca tedirginimde kendim boyamayı düşünüyorum amma ve lakin direk röflenin üzerine tutar mı kızlar :uhm: ve çok akıyo diye yorumlar çogunlukta kafam karıştı fisfisfis

oldum olası sarıyı sevmem hep kızılım, tavsiye ederm

Son düzenleme:
bende kızılım hoşuma da gidio ama herkesin başka renge dönemezsin demesinden doğan bi gerginlikle belki de sarışın olmak istiorum,ileriye dönük bi plan gerçi ama fikrinizi almak istedim hem ben sitenizde yeniyim bi el atın yardımcı olun hanımlar=) düşüncem şu doğrultuda:2 aydır kızılım şöle bi 7 ay sonra civciv gibi sarı olmak istiorum,o güne kadar hiç boyamasam ve uzun bi süre şu beyaz sabun die tabir edilen sabunla yıksam sizce hayat bulur mu benim civcivlik hayali.

X