Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

selam,

bende tarçın kızıla boyamak istiyorum ama nasıl olur bilemiyorum.Bakır olsun istiyorum,saçım kahve tonu olduğu için ancak o kadar açık bir renk açar sanıyorum.

Bu arada bende saçımdaki boyayı akıtmak için beyaz sabun ve arap sabunu kullandım epey işe yaradı bende.Ama arap sabunu saçı daha az çitiştiriyor haberiniz olsun

selam kızlar,, bu akşam bende saçlarımı kızıla boyadım.. sositososito gerçi boyamayı düşünüyodum ama bugun saçımı mahfettiğim için erkene aldım .. şarap kızılına boyadım ama daha çok patlıcan moru gibi oldu altında röfle vardı ondan mı acaba ,, daha kızıl tonlar için hangi renkleri önerirsiniz hihoyyyta.s.

kızlar ani bir kararla saclarımı kızıla boyamaya karar verdim saclarım acık kumral hangi renge boyarsam kızıl kahve tonlarında bi renk elde edebilirim :jeyyar:

Bence biraz sabredip saçındaki o boyayı akıtıp öylekızıla boya.Hergün saçlarını sıcak suyla yıkayıp arap sabuınu veya beyaz sabunla yıkarsan akması çok daha kolay olur.Geçen ay akıtma işini bizzat denedim sonuç çok iyi saçların patlıcan moru olduğu için kızıl boyasanda saçının rengi açılmaz kolay kolay.Ben bile saçımı altın bakır ve kumral bakırla karıştırmama rağmen ancak açıldı ki ben koyu kumraldan gibi bir tondan bu rengi elde ettim,patlıcan moru zor olabilir...

daqkum bişi merak ettim arap sabunu sacı sertleştirmiyomu we sadece arap sabunuylamı yıkıyosun yani krem felan kullanıyomusun canım

canım önce arap sabunu sonra istediğin şampuan -kren kullanabilirsin.Beyazs sabun çok çitileştirip kurutuyor arap sabunu daha iyi ona nazaran :)

Dagkum,, teşekür ederim canım zaten kendinden akar diyolar ama direk üstüne kırmızı kızıl tonları tutmaz mı diyosun ?? ozaman boyayı akıtmaya çalışıcam ayy çok kötü olcak ozaman rengi (

benim saçlar ateş kızılı 2 ay önce boyamıştım haliyle baya aktı,tarçın bakıra boyamak istiyorum sizce ateş kızılının üzerine boyanırsa nasıl olur kutudaki rengi verir mi?

Canım bunun için tarçın bakır diye bir forum açılmış ordan bakabilirsin.Memnun olanlar varmış bu renkten ,bende çok merak ediyorum...

mrb arkadaşlar.... saçlarımı bakır kızıla boyadım geçen hafta(lorealin koyu sarı bakır irize rengine) normalde kumral olduğum için istediğim renk olmadı doğal olarak..daha koyu oldu. ama ben daha açık bi bakır istiyorum. üzerine tekrar boyadığımda nasıl olur? yine koyu mu olur ? ya da açmak için ne yapmam gerekir?? fotoğraftaki gibi istiyorum yani...

Eklentiler

• $464_buyuk.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 62
Saçı boyatırken tene değmemesi için neler yapılabilir acaba, fikri olan var mı?

bende kızılı 2-3 sene falan kullandım..dışarıdan iyi hoş oluyo ama,sürekli akıyo ve boyama gereği uyuyosun,pek kullanışlı bi renk değil.geçen ay işte marketten açıcı aldım,iyice açtırtım rengini,sonra koyu kahveye boyadım hemen arkasından.yıpranır dediler ama bişey olmadı.kurtuldum kızıldan artık anlıyacağnız...

Saçı boyatırken tene değmemesi için neler yapılabilir acaba, fikri olan var mı?

boya sürmeden önce alın ve kulak kısmına jöle sür..çünkü en çok boyarken oralara değiyo..sonra yıkarken kolay çıkıyo.

benimde saçım iki yıldır kızıl
saçını evde kızıla boyayan arkadaşlara tavsiyem
iki kutu boya kullanıyosanız eğer farklı tonda renkler alın
yok tek kutu kullanıyorsanız eğer iki kutu boyayı yarım yarım kullanın
kuaförler böyle kullanıyormuş ayrıca oksidasyonlu suyunuda farklı alın
biri 30 luk biri 9 luk gibi mesela
derinize bulaşmaması içinde vazelin sürün
bide içine bi serum keratin koydunuz mu şahane olur :lepi::lepi:
parlak ve canlı benim saçım gibi
denedim biliyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

selective markanın erik kızılı sarısını aldım boyayan var mı

selektive çok çok berbat bır boya. saçın naylon gıbı olacak. bence sakın kullanma. ıstedıgın rengi başka markalarda araştır

yok ben yaklaşık 5 aydır falan selective boyuyorum çok da memnunum hiç naylon gibi de olmadı saçlarım. hatta bugüne kadar boyadıklarım arasında (koleston, palette gibi boyalar ) en memnun kaldığım selective oldu. fiyat/performans açısından iyi bence.

kızlar..şuanki saçım koyu kahve gibi bişey.. ama ben yine kızıla dönmek istiyorum.. direkt palette'in sonbahar kızılını alıp boyasam nasıl olur sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…