Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

meraba arkadaşlar...saçlarımı kızıl renge boyadım.fakat sıkıldım. doğal durabilecek kahve tonlarını istiyorum..ama kızılın üzerine tutarmı bilemıyorumsenağlama bana tavsiye edebileceğiniz,kızılların kapanmasını sağlayabılecek bi renk varmııı?siyah dışında

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. doğumdan sonra aldığım kiloları hakkıyla yeni verebildim ve kendimde ufak tefek değişiklikler yapmak istiyorum. saçlarımı yeni kestirdim küte yakın bi model.. rengini de kızıla dönük bişeyler yapmak istiyorum ama tam karar veremedim. ten rengim bugdaya yakın bi beyaz. bana önerebileceginiz bi kızıl tonu var mı?

ayy canım güle güle büyüt bebeğini maaşallah kilolarını verebilmişsin tebrikler şakkıdı önerebileceğim renk var da markasını hatırlayamadım kızıl büyü diye bir renk var ona boya bence, tenine de gider

:teytey: evet hayatım yaa çok zor oldu ama verebildim tam 1 yılda! Benim is durumum biraz marjinal olmamı da gerektiriyo. Acaba daha açık bi renk mi denesem gerçi marjinal anne imajı nasıl olur bilemiyorum amakafamçokkarıştı

arkadaşlar,ben de kızıldan koyu kahverengiye dönmek istiyorum,nasıl ve ne renkler tutar bilen yok mu?

kızıl saçı küllü kumral kapatır arkadaşlar.Koyu kahve ve siyah bile kapatmıyor asla.
Benimde saçım iddialı bir kızıldı.
Palettenin radyans serisi varya ondan kullanmıştım.Sonra palettenin küllü kumral7/1 e boyadım ve sacımdaki kızıllıklar kahve tonlarına döndü.Ama bir tek boyada hemen dönemiyorsunuz.2 ay üst üste küllü kumral boyayın sonra da bana dua edin...Tek seferde bile cok güzel oluyor...
Kızıldan kurtulun berbat bir renkmiş...
Bende bu siteden ögrendim kızıldan kurtulmak için sacını yıkarken beyaz sabunla yıka.Sac boyasını epeyce akıtıyor.Ben öyle yapıyorum hala.Ama yıkadıktan sonra mutlaka yumuşatıcı sür sacı sertleştiriyor bilgilerinize...

Arkadaşlar benim saçım röfleli ama artık değiştirmek istiyorum çok yoruldu saçım röfleden, irlanda kızılını çok beğeniyorum, ama kullanımının zor olduğunu duydum, kullanan arkadaşlar varsa bu konuda bilgi verebilirler mi?

merhaba ....ya bende saçımı koleston un kızıl büyüsüyle boyuyorum 1 yldır artık çok sıkıldım..acaba bu palette nin küllü kumralına boyasam çok mu koyu yapar yani kestane gibimi duruyo yoksa normal kahve tonlarındamı merak ettim cevaplarsan sevinirim..

ben de kızılımsı bir şeyim dün akşamdan beri kaydirigubbakcemile ama kısa süreli bir kızıllık benimkisi kaydirigubbakcemile3 2 gün sonra kahve tonları atılacak saçıma :S önce bunu attı taban rengi olarak :))

Son düzenleme:

aşk alevi olabilir,uzun süredir kızıl kulllanan biri olarak kızıl için kuaföre gitmeme taraftarıyım,yani kendin boyayabilrsen ya da boyayabilecek birileri varsa boyayı alıp boyayabilirsin.çünkü kendi boyadıgın daha kalıcı oluyor...bide asıl saç rengin ne?benim şimdiye kadar boyattıgım kızıllar çok çok az aktı.

merhaba kıslarrrrrrrr..ya bşy sorcam..benim saçım şimdii gölgeli..balrenginde gölgeler var yıkandıkca açılıyor rengi malesef..ve yakıştırmıyorum artık açık rengi kendime..siyah saçta istemiyorum uzun seneler boyunca kullandım..evdee koyu tonlarda kızıla boyamak istiyorumm.yalnız saç dibi kırmızı saç ucları siyahımsı tutan kızıllar oluyorr öyle olmasından korkuyorum.saçın komple aynı ton kızıllıgını elde etmek için hangi rengi önerirsiniz acabaa...

saçınızın temeli açık ise kızıl çabuk akıyorrr ve devamlı boyatmak zorunda kalıyorsunuz.o yüzden benimde saçımın temeli açıktı bende başta koyu tonları seçtim kızılda sonra yavaştan aksa bile saçım rengi açılsa bile o kadar kötü durmuyor.
başta boyadığım ilk günü saçımın

aktığı zaman ise saçımın rengi

Selam,
Ben yeni bir üyeyim. Danışmak istediğim bir durumum var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :) Bnim saçlarım orta kestane tonlarında boyalı. Palette'nin sonbahar kızılını aldım. Sizce ne renk olur? Ben çok girmez ancak siyah-kızıl olur diye tahmin ediyorum. Sizin görüşleriniz nedir?

nem benimde saçlarım senin tarif ettiğin gibiydi ve kızıla boyamak istiyordum
hatta röfleli gibi druyodu saçım bende koleston kızıl viyole aldım ve evde kendim
boyadım
(hayatımda ilk kez) cok güzel bir renk öyle cart bi kızıl değil her yer aynı tonda oldu

arkadaslar slm..kızıl saclarımı acıcıyla acıp rofle atım dedım evde tabıkıı .kuafor takıntım oldugu ıcın.sonuc rezalettttttt.saclarımın dıbı kendı sacımdı yaklasık 10 cm cıkmıstı platın oldu ortaları kızılımsı uclara ve genısss alana yayılmıs bır sekılde turuncu olduuuuuuu
ustune.boylelıkle sarıya donme sevdam sona erdı ve erkek berberının yolunu tutmadan son kez yazım dedım belkı sıızın bır onerınız olur .yaaaaaaaaaaaaa (( ben ne renkle sursem bu acılmıs havucları bıle kıskandıran platın yarısı turuncgıl saclarımdan kurtulurummmmmmmmm(((

arkadaşlar saçlarım aşk alevi ben açık kızıl istiyorum acaba vahşi kızıl tutarmı bilen varmı

merhaba kıslaarr..saçımı bi ay önce gölge yaptırdım..ama hiç yakıştıramıyorum kendime..acaba hangi ton kızıla boyasam darı gölgeler çirkin durmas.

arkadaşlar saçlarım aşk alevi ben açık kızıl istiyorum acaba vahşi kızıl tutarmı bilen varmı

canım vahşi kızıl benim saçımı mahvetti. kor ateş kızılına boyuyordum daha açık olsun die vahşi kızıla boyadım koyu oldu. kor ateş kızılını bi dene istersen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…