Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

dün gece yine bişeye sinirlenip acısını saçımdan çıkardım.. kaydirigubbakcemile
önceden saçlarım platindi ,üstüne turuncuya boyatmıştım...
ama dün gidip kendime koleston 'kor ateş kızılı' aldım ve boyadım......
Allahım ne muhteşem oldu bu renk böyle ,sabah erkenden kalktım aynayı elimden düşüremıorm............tam istediğim renk olduuu..hepsi grubundaki yaseminin mat kırmızı saçları vardıya bi ara ...bugunde gidip önlerime biraz kat attiriim diorum hihoyyyt

kor ateşi çok beğendiysen vahşi kızıla bayılırsın benimde kor ateş kızılıydı bende ilk boyamamda bayıldım şimdi vahşi kızıla boyadım uçtum havalara

bu rengi kulanan varmı benim sacım koyu bu renk istiyorum palette radiance koyu renk saclar için kullanan varmı sonuc nasıl memnun kaldınızmı yaklasık 4aydır kızıl yapıyorum istediim sonucu alamadım saclarım dokuldugu için koaföre gitmiyorum bunu denesem istedigim renk olurmu acep

Kızlar bayramdan 1 hafta önce saçlarımı kuaförde kızıla boyattırdım... Önce açtılar rengini, koyu kestaneydi saçlarım, sapsarı yaptılar açıcıylasenağlama... Sonra boyadılar tutmadı rengi istediğim gibi olmadı, tekrar boyadılar... Tabi epey aktı, her banyoda kızıl kızıl sular akıyor, sizce normalmi? ilk defa boyattığım için saçlarımı bilgim yok... Bide ya saçlarımı yıkarken banyoda keçe gibi oluyor, yumuşaklığı gitti çok sert berbat bir dokusu var... Banyoda kremliyorum, çıkınca sonra gliss sıkıyorum ama yinede sert eskisi gibi ipeksi değil... Bu normalmi sizlerdede oluyormu bu şekilde... Lütfen tecrübelerinizi paylaşın çok canım sıkıldı bu durumasenağlamasenağlama

bende kızıla boyadım ve banyoda ortalık kan gölüne dönüyor gibi oluyor :) renk oturana kadar çok akıyormuş diytorlar..benim 1 hafta oluyor kırmızıydı ama açılıyo rengi hele uçlarım bakır rengi oldu sinir oldum...ama kızıl saç çok yakıştı bana herkes çok beğendi, o yüzden bu zorluklara katlanmaya karar verdi.
Mümkün olduğunda az yıkamak gerekliymiş ve ılık suyla yıkanmalıymış,sıcak daha kötü akıtıyor

Canımcım ben evlenene kadar saçımı boyatmadığım renk kalmadı:)) E kızılada boyadım tabi..ilk önce çok memnundum rengi yakıştı baya.ama gel görki kızıl işte.sürekli yenilemek gerekiyo boyayı..çünkü kızıl açılmaya hemen akmaya çok müsait bi renk.durmadan boya yapmak saçlarımı mahfetti.hem her yıkamada sürekli kırmızı boya veriyo havlulara filan.kuaföre talınmıştım resmen ham maddi hemde görsel olarak çok yordu beni kızıl.bidaha da düşünmüyorum..

cnm keşke saçını açmalarına izin vermeseydin. orial kullanmışlar saç rengini açmak için ve bu da saçlarına zarar vermiş. istersen bakım maskeleriyle az da olsa toparlayabilirsin.. bu arada kızıl ilk başlarda çok akar bu çok normal. ama 2. ve 3. boyamada renk tamamen oturduğu için akma olmicaktır. benim saçlarım da 4-5 aydır kızıl ve renk oturduğu için hiç akma olmuyor aynı rengini muhafaza ediyor en az 2 ay..

Canım ilk kez boyattım, dolayısıyle hiçbir bilgim yoktu... Annemde keşke açtırmasaydın dedi... Napalım ilk toyluğum bidahaki sefere daha bilinçli olurum... Olan oldu bikeresenağlama

Canım ilk kez boyattım, dolayısıyle hiçbir bilgim yoktu... Annemde keşke açtırmasaydın dedi... Napalım ilk toyluğum bidahaki sefere daha bilinçli olurum... Olan oldu bikeresenağlama
üzülme canım benim bişey olmaz zamanla ve güzel bir bakımla toparlanır saçların :1hug:
bak ne güzel kızıla boyatmışsın kızıl çok güzel bir renk boşver olumsuzlukları tadını çıkar :1hug:

Canım çok pozitifsin tşk ederim... Çok canım sıkılmıştı, moralimi düzelttin canımsın:1hug::1hug:

ya arkadaşlar benim eşimde kızıla boyatmamı istiyor.saçımda beyazlarda var.onlar farklı bir renk olurmu acaba.ya yakışmazsa diye korkuyorum.

Canım bayramdan önce yazmıştım saçlarımı kızıla boyatacağım diye. Arife günü boyattım ve çok memnunum. Saçlarım röfleydi, kuaförde kadın şaşırdı " aa saçmalama yazık edersin ne güzel rengi var boyatma" dedi. Dinlemedim ve boyattım. Güzel de oldu. Herkes çok beğendi. Ayrıca şunu belirteyim neredeyse saçımdaki boya hiç akmıyor. Banyoda o kadar az görüyorum ki kırmızılığı. Çok akacak korkusuyla eski havlu kulandım.Havlu beyaz, çok az akmış havluya bide yeni boyattım. Saçlarım sarıda çok yıpranmıştı, şimdi çok iyi geliyo bana (psikolojik olabilir:)) ) Bide kuaför 1,5 ay sonra saçın tamamen akar alttaki sarı çıkar dedi. Yani canım kızıl 1,5 ay gibi bir sürede akıyor demek ki, o yüzden dönemem diye de korkma bence.süprizzzzz

kızlar merhaba bende saçımı kızıla boyamayı istiyorum..hemde deli gibi hihoyyyt

ama hangisine boyayacağıma karar vermeiyorum...beyaz tenliyim...bugün kollestonun şu renklerine baktım...aranızda bunlardan kullananlar varmı?sonuç nasıl? bu arada ben böyle kırmızı gibi olmasını istemiyorum..koyu durmasını istiyorum...sizce hangisine boyayayım :uhm:

bu arada şuan dipten kendi saçım gelmiş durumda..yani dipler açık kumral ama şöyle bir 10 cm kadar...ordan aşağsıda açık kahve-hafif kızılımsı gibi...sizce bunlardan hangisi benim saçımda koyu,yoğun tok bir kızıl olur..yardım ederseniz çok mutlu olucam..karar veremiyorum a.s.

bence en uygunu ''kızıl büyü'' cnm.
eğer dikkat çekici canlı bir kızıl istemiyorsan tabii.

bence en uygunu ''kızıl büyü'' cnm.
eğer dikkat çekici canlı bir kızıl istemiyorsan tabii.

kızıl büyü nasıl bir renk canım..resim koyabilirmisin :uhm:

evet dikkat çekici istemiyorum...koyu olsun istiyorum...birde lorealin bunları buldum..bunlar nasıl sizce...

birde acaba kollestonmu çok akıyor..loreallle boyasam dahamı iyi olur...gerçi kollestonun renkleri daha güzel sanki....karar veremiyorumkii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…