Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

her saçta farklı etki yapıyor demek..
ben kullandığımda saçım acayip sertleşmiş ve yıpranmıştı anlatamam berbat bir durumdaydı o yüzden artık kolestondan korkuyorum.
paletteyle boyadığımda mesela sanki boya değil de bakım maskesi uygulamışım gibi saçlarım yumuşacık oluyor ve hiç yıpranma da olmuyor :1no2:

Bende de palette öyle yapıyordu :) Nasıl diyeyim, selülozdan yapılmış bebek saçları gibi oluyordu benneyaptımki

Ama ne olursa olsun, boyadıktan sonra herşey güzel, fakat ikinci yıkamadan sonrası mahvolmaya başlıyor saçın, bu yüzden boyalı saçlar için olan bakım ürünlerini tam tehcizat kullanmak lazım :jeyyar:

merhaba arkadaşlar yeni üye oldum bu alana. benimde saçlarım kızıl ve çok memnunum bir sorusu olana yardım edebilirim

benimde saçlarım koleston kor ateş kızılı. cok memnunum hiç bir sorun yaşamadım kendim boyadım kuaföre falanda gitmedim. yıpranma falan hiç olmadı öyle düzenli bir şekilde bakım kremi falan kullanmıyorum ara sıra. kötü bir görüntü yok boyadan dolayı. dünde kolestonun kızıl serisi yine -vahşi kızıl- var onu aldım daha açık kızıl gibiydi bayram için onu boyayacağım. ama kızıldan korkan varsa kuaföre gidip yaptırmasın arkadaşlarım vardı yaptıran kuafördeki maddeler saçı çok yakıyor neler kattıkları belli değil. ama evde yaptığında sadece boya ve açıcısı var böyle bir tavsiyem var yani

bende saçlarımı kızıla boyıcam ama hangi boyayı kullanıyım bilmiyom kendim boyamak istiyom kuaförde istemiyom yaptırmak kozmetikte çalıştıgım için daha önce öçokiyi biliyomki çogu kuaför ucuz boya kullanıp saçı yakan cinsten maddeler alıyolardı tavsiye ettiginiz çok tatlı esmer tene gidicek kızıl renk varmı markada tabiki lazım sagolun güseller

kızlar bnde kolestonla boyadım ilk başka çok kurutuo ama o bakım kremini uygularsanız 1 haftada eski halini alıyor.bn yaklaşık 1 ay önce boyadım siyahın üstüne çok gzl oldu.doğal oldu çok kızıl da değil siyahta ama görenler fln çok bayıldılar:KK70:

arkadaşlar kor ateş kızılıydı saçlarım dün akşam vahşi kızıla boyadım ve süper oldu bayıldım renk tonu o kadar güzelki müthiş ya kor ateş kızılından daha güzel söyliim boyamak isteyenlere kolestonun vahşi kızılını şiddetle tavsiye ediyorum. 2 senedir kızıl saçlarım ve sorunsuz geçiyo. kuruma sorunu çok az kişide ve kuaförde boyayanlarda oluyo bilginize...

arkadaşlar kor ateş kızılıydı saçlarım dün akşam vahşi kızıla boyadım ve süper oldu bayıldım renk tonu o kadar güzelki müthiş ya kor ateş kızılından daha güzel söyliim boyamak isteyenlere kolestonun vahşi kızılını şiddetle tavsiye ediyorum. 2 senedir kızıl saçlarım ve sorunsuz geçiyo. kuruma sorunu çok az kişide ve kuaförde boyayanlarda oluyo bilginize...

vahşi kızıl tam olarak nasıl bi' renk CADIARZU

canım bu renk

arkdaşlar koleston kızıl büyüyü kullandım beyaz tenli olduğum içinde çok yakıştığını düşünüyorum çokta memnun kaldım tavsiye ediyroum 3aydır booyamıyorum ve bakırlaştı rengi bu halini bile beğeniyorlar bende hazır açılmışken loreal yoğun bakır kızıl 7.64 ü kullanmaya karar verdim fakat teredütlüyüm aranızda kullanan varsa cvplayabillirmi fakat acil çünkü yarın boyatmam lazım:uhm: tabi bide bunun yayınlanması var sanırım yardımlarınız yetişemicek yinede şansımı deniyim:KK43:

bende saçlarımı kızıla boyıcam ama hangi boyayı kullanıyım bilmiyom kendim boyamak istiyom kuaförde istemiyom yaptırmak kozmetikte çalıştıgım için daha önce öçokiyi biliyomki çogu kuaför ucuz boya kullanıp saçı yakan cinsten maddeler alıyolardı tavsiye ettiginiz çok tatlı esmer tene gidicek kızıl renk varmı markada tabiki lazım sagolun güseller

ben beyaz tenliyim fakat daha önce koleston kızıl cazibeyi kullanmıştım çok yakışmıştı daha sonra esmer tenli bir arkdaşımada denedik onada gayet güzel olmuştu oda ışığında siyahımsı gibi dursada ışıklar altında yada güneşte inanılmaz parlıyor ve çok tatlı bir kırmızılık oluyor kesinlikle tavsiye ederim (siyah dedime bakma kızıllığı anlaşılıyor oda ışığındada)

çok güzel bir renkmiş bidahaki sefere bunu deniyim :icecream:
teşekkürler cnm sağol a.s.

denemeni tavsiye ederim gerçekten güzel bir renk bide bir yıkamadan sonra akmadı hiç akmıyormuş birde bu çok güzel. normalde kızıl bir hafta falan sürekli akar.

Kızlar ya bende bayramdan önce röfleli olan saçlarımı kızıla boyatacağım. Çok sıkıldım sarıdan. Hemde çok para harcıyorum saçıma. Eskiden kızılı kullanmıştım şimdi yeniden deneyim diyorum tenim tam beyaz değil ama esmer de değilim. Kuaförde boyatmayı düşünüyorum. Sizce ne yapayım??

bence kuaförde boyatma dicem ama altında sarı renk olacağı için belki tutmayabilir ama kolestonun kızıl renkleri çok kullanışlı ondan yap derim ben sana

kolestonun kor ateş kızılı ve aşk alevini karıştırıp sürünce harika canlı bir kızıl çıkıyor ortaya.inanın kuaför bile bu rengi direk tutturamaz

kolestonun kor ateş kızılı ve aşk alevini karıştırıp sürünce harika canlı bir kızıl çıkıyor ortaya.inanın kuaför bile bu rengi direk tutturamaz

Canım saçlarım sarı ve röfleli olduğu için kendim boyamaktan korkuyorum. Şimdi tahminimce saçlarım açık ve koyulu bir renk olacak. Sarınım üzerine boya olursa baya açık renkli olur.:emir_bebek:

ilk önce kuaföre boyat sonrakileri kendin boyarsın. sodi-certila iki boyayı karıştırmak en başta güzel olabilir ama saçlarıda bir o kadar mahfettiğini biliyor musun? yakar baya

ben 2 yıl bu şakilde boyadım saçımı zararı olmadı.açıçılardan birini karışıma az koyunca yakmıyor.oriyal oranı fazla olursa yakar doğru

kızlar bişey sorucam...benim normal saç rengim koyu kahve hatta siyaha yakın.bir yıl kadar saçımın uç kısımlarına ve ön kısımlarına kızıl balyaj yaptırdım .artık yaptırmıyorum ama kızıldan kalan açıkkahverengi gibi renkler hala saçlarımdan gitmedi kaç aydır.saçımı boyatmayı düşünmüyorum tekrar tamamen doğal rengi olsun istiyorum.bu renklerden kurtulmak için napmalıyım gitmedi bi türlü:KK43:
kestirmeden gitmesinin bi yolu yok mu?

hayır canım onlar uzun süre gitmiyor beklemen lazım kestirmem diyorsun bide baya durur onlar

X