Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

canım pardon kızıl büyüyü koymuşum ben buymuş

gözümden kaçmış...evet aslında bende kollestonda bunu beğendim en çok...ama lorealinkilerde güzel sanki...:uhm:

kızıl büyü nasıl bir renk canım..resim koyabilirmisin :uhm:

vermiş olduğun seçenekler arasında 4. olanı, yani bu cnm.

loreal'de, koleston da malesef akıyor cnm.
daha 4 gün önce lorealle boyadım ve şuan eski canlı renginden eser yok.
kızıl konusunda tek tavsiye edebileceğim marka; palette.
palette de akma olmuyor.
fakat palettede de renk seçeneği az :bbo:

''vermiş olduğun seçenekler arasında 4. olanı'' demişim :S

pardon cnm 2.'ymiş :)

dipnot: edit butonu niye kalktı ki ya

evet canım yaa palette de seçenekler azzz:1no2:

ben en iyisi koleston yada lorealden bir renk seçeyim...ama biraz daha düşünücem sanırım...yardımların için sağol canıma.s.

yasemin ergenenin doktorlar dizindeki bu saç rengini bakır kızıl diye duymuştum . ne derece doğrubilemiyorum ama

bu daha çok kumral bakır gibi bir renk.
palette de var 5-7 umral bakır.biraz daha koyusu da bronz kahve ama numarasını hatırlayamadım:çok üzgünüm:

benim istedigim tonu kimse tutturamamisti bende gittim saclarimi koyu kirmiziya yakin bir ton boyadim ( ferhundeninkine benzer biraz daha kirmizimsi) 1 hafta sonra da koyu sari sac boyasini kullandim ve suanda istedigim sac rengine sahibim
fakat dibi geldi ve ben suan napicami bilmiyorum kuaföre gitmem lazim ama kendi öz rengime dönmeyi dusunuyorum

kızlar bende ilk defa saçımı boyatacapım ve kızılda karar kıldım.fakat ilk defa acemi biri olarak güzel dururmu yada hemen akarmı merak ettim.herkes hemen akar demiş fakat kızılda çok hoşuma gidiyor annemde yüzüne yakışır dedi ilk olduğu için annem boyasada bişey olurmu tutarmı sizce.okula gidiyorum kötü olursa gidememfisfisfis bilgilendirirseniz çok sevinirim

Kızlar ben röfleli saçlarımı arife günü kızıla boyattım. Çok da güzel olmuştu fakat şimdi aktı, tekrar boyucam evde. Ama hangi boyayı alacağıma karar veremedim. Lorealin açık kor kızılı ve bakır kor kızılı arasında kaldım. Şimdi açık kor kızılını alsam 2 ton koyusu mu çıkar ortaya. Yardım edin...

ben bi hafta önce açık kor kızıla boyadım.
kutunun üzerindeki gibi olmadı tabii..
kutunun üzerindeki renkle aynı olabilmesi için saç renginin açık kumral - sarı tonlarında olması gerekiyor.
ama güzel bir renk oldu fakat malesef 2. yıkamada eski renginden eser yok :sm_confused:

fikir edinebilmen açısından resim ekliyorum cnm.
tabii evde çektiğim için biraz koyu çıkmış, bunun bir ton açığını düşün.

canım sen şimdi loreal açık kor kızılıyla boyadıgında bu renk mi oldu ? çok garip ya açık kor kızılı bakırlığın da ağırlıklı oldugu bir renk ama bunda hiç bakırlık yok :1no2: benim saçlarım şu anda irlanda kızılı gibi bir renkte ama ben de bu renge boyamayı düşünüyordum ama böyle baya baya kızıl olursa boyamam sanırım. senin boyan buydu demi canım :

hıhım aynısı cnm.
boyamadan önceki zemin rengin tonu da önemli.
benim zemin renk açık bir kızıl değildi o yüzden böyle bir renk oldu.
ama sen saçlarımın tonu irlandı kızılı gibi diyorsun yani açık kızıl tonlarında dolayısıyla -bence- kutunun üstündekiyle aynı renk olucaktır a.s.

hmm tamam canım sağol.. tam karar veremedim ya.. ya bi de koyu olursa die şimdi şüphe uyandı içimde çünkü bu saç rengime gelmek için açtırmıştım saçımın rengini şimdi çok hafif bi değişiklik istiyorum..ama bu seferde çok koyu olursa boşa açtırmış olacam rengini
şimdi acaba bakır kor kızılını mı denesem diyorum..
kullanan var mı kızlar aranızda bu boyayı

cok hos...bence sanki sana yakismis gibi ( yüzünü cekmissin gerci)
aynen benimkide böyleydi resimdeki gibi...fakat acik istedigim icin sari boya attim suanda böyle:

Canım çok teşekkür ederim renk harika gözüküyr. Bu akmış hali mi, ilk boyadığın hali mi? Sende lorealle boyadın değil mi?

Canım çok teşekkür ederim renk harika gözüküyr. Bu akmış hali mi, ilk boyadığın hali mi? Sende lorealle boyadın değil mi?
rica ederim cnm. evet ilk boyanmış hali bu.
şuan bakırlaştı biraz özellikle uç kısımlar.
hıhım loreal açık kor kızılla boyadım cnm.

2gün önce palletenin radiance tutkulu kızılına boyadım pek acmadı genede begendim koyu kızıl oldu ayrıca saclarım yumusacık yaptı hic zarar vermedihttp://img208.imageshack.us/img208/2767/resim002fj9.jpg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…