Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

ben kırmızı istiyorum ama orielsiz olmuyoır sanırım,oriel sürüpte saçlarımı riske atmak istemi,yorum..çünkü çok işlem gördü saçım sarıydı bir ara..şimdi kestanenin üstüne palette radiance gizemli kızıl vurdum buı renk oldu...uçları açık olduğundan kırmızılık var biraz

Son düzenleyen: Moderatör:
palettenin yeni boyaları çıkmış,koyu saçlılara özel muhakkak deneyin açma boyama bir kerede

altta kalan saçın ne renkti peki
a.s.canım saclarım siyah ama ben 3ayda 3kere kızıla boyadım kahve rengi gibi oldu koyukahve oldu enson palletenin koyu saclar için tutkulu kızılını boyadım acmadı ışıkta rengi cok guzel tepemde bir ışıklamı gezsem ki ayrıca uzun saclılar ikitane alsın benım sacım kısa zor yetti hiçte yıpratmadı resimdede gorunuyor parlaklıgı

benim saçlarımda koyu kahve gibi ama benimki tuttu birde iki kutu kullandım ve taradım boyalı haldyeken bayağı iyi oldu canım .bence denemeye devam et .

birde ben daha önce sçımı kahveye boyayıp( açık kahve)ondan sonre kızıla boyamıştım şu anda çok güzel saçlarım valla a.s

kızlar bende kızıla boyatmak istiyorum kullanışlı olurmu acaba

ben palettenin sonbahar kızılına boyadım saçımı iki defa çok güzel bir renk oldu ve yıkadıkça açılmaya başladı daha da güzel oldu.

kızlar loreal recital preferencein yoğun kızıl bakır rengiyle saçımı boyuycam. Ama koyu bir renk olsun istemiyorum bu yüzden kutunun içinde çıkan peroksit yerine dışardan %9luk peroksit alayım diyorum..sizce %9luk alayım mı yoksa kutunun içinde çıkan zaten %9luk mudur koyu tutmaz mı?

kıslarrrr..saçım bakır kızıl ben kızıllıgın gitmesini istiyorumm..palette natural colars katologunda bal bide koyu kumral renkleri var..sizce hangisine boyasam böyle açık kahve gibi istiyorum aslında ama tüm kahve tonları siyaha yakın tutuyo..neyapsam acaba???

kızlar ben bununla boyadım saçımı...çokta güzel oldu...öyle çok çok koyu değil kırmızıda değil....hafif morumsu...güzel bir renk çıktı..

tabi benim zeminde koyu değildi...açıkta değildi..orta halliydi....

ben beğendim sonuç olarak...hihoyyyt

Merhaba kızlar,

ben yaklaşık 5 ay önce saçlarımı kuaföre aşağıdaki renkte boyatmıştım. Çok hoşuma gitti ama şimdi kızıla dönsem mi diyorum?

Size aşağıdaki 2 renkten hangisi daha güzel olur? Birde boyayı kendim alıp boyasam olur mu? Ya da şu andaki renge devam mı etsem?

çarpıcı bakır olanı beğendim canım yakışır aynı rengi tutmyabilir kuaföre boyatsan daha iyi olur sanırım

şimdi kuaförden çıktım yeni kızılım nasıl bayanlar :eek:

arkadaşlarsaçımı kızıla boyatmak istiyorum.saçım uzun olduğu için evde kendim boyayamıyorum.ama kuaförlerde sanırım orial kullanıyor.zaten saçlarım dökülüyor.sormak istediğim koyu kestane saçı kızıla boyamak için kuaförler saçın rengini orialle açıyorlarmı yoksa direk üzerine boyuyorlarmı?

ben de yeni boyattım saçlarımı kolestonun vahşi kızıl rengine, kuaföre gitmiyorum ama kuzenim kuaförden daha iyi:dance:.ama dikkat et kızıl çok akar,biras kestir saçlarını hem saç dökülmesi azalıra.s

X