Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Yardim edinn platin renkten kizila donmek istiorum ama ya sonra Canim sari isterse donemezsem die Dusunuorum dönüşü var mı lutfen bilgisi olanlar helppppp

Yardim edinn platin renkten kizila donmek istiorum ama ya sonra Canim sari isterse donemezsem die Dusunuorum dönüşü var mı lutfen bilgisi olanlar helppppp

Canim merhaba :)

Egerki hemen bikacak bir durumdaysan ya da yakistiramazsan kendine tekrar platine donmen cok coook cok zor ... zaman gerekli bakim gerekli ki buna ragmen cok zor kullu renklere boyaman gerekli vs gibi islemleri war ama dedigim gibi cok zor ve zaman alir

Bak bnm bgun ki sacim flaşli cekim dikkat lutfen

Ki her rengi denedim hatta bndan once platindi ama ben kizilin buyusune bir kapildim sacimi hangi renk yaparsam yapayim kizilda kizil yaaa :)))

Kizila bir bulasan yani gercekten boyattigi ya da boyadigi saci sewen birdaha wazgecemez solemesi benden

Kendin boyayacaksan da pigmentasyon islemi yapmadan boyama tutmaz platin olan yerler

Eklentiler

• 2014-08-22 03.01.31.jpg
    911,4 KB · Görüntüleme: 218
Cvbn icin cok Sagol ama ben tarcin bakir gibi bı renk Dusunuorum ondan dönüşü daha kolaymış sanırım bide platinin ustune kizil renkler rahatça tutar die duymuştum tutmuo mu

Kızlar merhaba bir şey sormak istiyorum sizlere saçımı kızıla boyamak istiyordum ama rengin saçtan çıkmadığını zor olduğunu öğrenince hemen kararımı değiştirdim bugün bakıra boyatcam saçlarımı koyu bakıra kızıl gibi saçta renk kalma durumu var mı ? dibim geldiği zaman saçımın kendi rengine boyamak istiyorum koyu kahve saçlarım kendim boyadığımda direkt girer mi boya saçıma ?

Valla hanimlar icinde kizillik olan boyalardan kurtulmanix oldukca zor ve uzun sureclidir

Kizil yani bu ...

Platinde hemen tutmaz demedim ki cnm bnm platin olan yerler hemen kusar boyayi 2 dusa bakar ya pembe olur ama ole dusundugun pembeden degil :)

Oyuzden boyamadan once pigmentasyon islemi yapmalisin

Hatta forumda war " sanirim Amora " yanlis yazdiysam adini kusura bakma arkadasim bi an hatirlayamadim :/

Amora arkadasjmiz herseyi anlatmis cevaplarinizi o konuda bulabilirsiniz ewde kizila ulasmanin yolumuydu neydi konu Canlar

kızlar merhaba cidden şu boya seçimi yüzünden kafayı yemek üzereyim saçım şu an bu renk daha önce saçım kızıldı yani şu an bu boyanın alt tonu kızıl.ben tekrar kızıla dönmek istiyorum ama resimdeki tonun aynısı olsun istiyorum.hangi boyayı önerirsiniz ?

Eklentiler

• IMG_1481.JPG
    45,9 KB · Görüntüleme: 326
  • IMG_1515.JPG
    415,4 KB · Görüntüleme: 294
Bence bunun için kuaföre gitmelisin çünkü saçın koyu resimdekine göre açıcı falan yapılması lazım kendin bu renk boya bulsan bile boyadığında saç renginden dolayı aynı rengi elde edemezsin tabi zamanla boyaya boyaya elde edersin ama ben kuaföre gitmeni öneririm seçim sana kalmış.

bayanlar merhaba :) mora kaçmayacak koyu bir kızıl istiyorum hangi boyayı önerebilirsiniz? Bir de kolestonun kızıl büyü ve aşk alevini deneyen var mı nasıl bir renk elde ediliyor yardımcı olur musunuz?

Ahh ah.. Süt beyazı bir tenim olsun, kızıl saçlarım yemyeşil gözlerim olsun isterdim
N'apalım yaradan böyle yaratmış, halimden memnunum şükür. Ama boyamaya, hele ki kızıla boyamaya asla cesaret edemiyorum.
Buğday tenliyim. Ben kızıl rengi ennn çok bembeyaz tenlilere yakıştırıyorum naçizane.

İşte böyle bir kızıldan bahsediyorum.. Kızıl olacaksan böyle biri olmalısın bence. Bu bayanın güzelliği beni hep cezbetmiştir.

arkadaşlar bu renk nedir sizce, böyle boyatmayı düşünüyorum saçlarımı

Eklentiler

• Bakır-Saç-Rengi-ve-Kızl-Saç-Renkleri-Modelleri-24.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 1.147
Cvbn icin cok Sagol ama ben tarcin bakir gibi bı renk Dusunuorum ondan dönüşü daha kolaymış sanırım bide platinin ustune kizil renkler rahatça tutar die duymuştum tutmuo mu
saçlarınızı boyadınız mı ? tarçın bakırına bende boyatıcam da nasıl memnun kaldınız mı ? hemen aktı mı ???

Merhaba kızlar :) sizlere şunu sormak istiyorum saçımda şu an voila 7.43 sultan bakırı var. Ama bu renkten sıkıldım ve biraz daha kızıl yapmaya karar verdim. Voila 6.46 boyamak istiyorum ama nasıl olacagı hakkında bir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz?

Selamlar.. Saçımı profil resmimdeki kızıla boyamak istiyorum.
Yalnız saçım koyu kahve ama uçlara doğru daha açık.. Tuhaf ama saçımın doğal hali bu..
İstediğim kızılı hangi kızıl tonu ve markada bulabilirim sizce? Kendim evde boyayabilir miyim voila ile filan?

benim saçım koyu kestaneden daha açık bir renk geçti üstelik saçımda siyahtı.Bence açıcı çok gereksiz.Koleston aşk alevini öneririm fotomdaki renkte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…