Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

Arkadaşlar benim saç rengim açık kumraldı . Değişiklik için böğürtlen siyahına boyadım . Saçlarım uzundu ve sadece tek 1 kit ile boyadım . Bu yüzden hepsi boyanmadı ve sarı-kırmızı gezdim haftalarca . Bu yüzden alay konusu bile oldum . İki hafta sonra saçlarımın tamamını boyadım . O renk ise vahşi kızıldı. Turuncu gibi bir renk çıktı ortaya beğenemedim . Daha sonra bir kuaföre gittim ve şarap kızılına boyattım . Tabi saçlarımda çok yıprandı ve aşırı şekilde saçlarım dökülüyorlar . Neredeyse saçım kalmadı . Bazı sarı kalan yerleri hala kapanmadı bunun için 2.ye şarap kızılına boyatacağım . Ama son günlerde çilek kırmızısı aklıma yattı ne yapmam gerekiyor? :26:

Ben şu an doğallıktan yanayım ama şu renge boyatabilirim ileride :KK31: Kızıl bana gidiyor :KK51:

$KOYU-K~1.JPG

$2011070409111964640_1.jpg $50657145.jpg $model143.jpg
Arkadaşlar bu tonlarda koyu bir kızıla boyamak istiyorum saçlarımı. Boyanın viyole ışınlar barındırmaması gerekiyor. Palette sonbahar kızılı ile boyamayı denedim ancak cansız bir renk oldu. Sizden boya tavsiyesi istiyorum. Koyu kırmızı boya olarak farklı bir marka biliyor musunuz?

Selam kizlar benim suan kardesimin saci koyu dore kumral su kizin sac rengi gibi cok istiyor ama kizil cok aktigi icin kinayi tercih et dedim tarif verebilirmisiniz kinaya ne koysak böyle bir renk cikar? lütfen kızlar acil cevap verin önümüzdeki haftaya önemli bi bulusması var bu renkle gitmek istiyor .. $tumblr_n2akd6MwKg1rl7s4eo1_1280.jpg $akazawa_izumi_by_renatomoe-d6ets69.jpg $izumi_by_milanaploy-d5o2k6n.jpg $izumi_akazawa_ii___another_by_kasumivi-d5v9oq8.jpg

Eğer kardeşinin saçı boyalıysa böyle açık tutmayacaktır. Bence kınaya bulaşmayın. Kınanın üstüne boya tutmaz.

Eğer kardeşinin saçı boyalıysa böyle açık tutmayacaktır. Bence kınaya bulaşmayın. Kınanın üstüne boya tutmaz.

tatlım bu kız lıseye yenı gectı kızıl boya hemen aktıgı ıcın saçı yıpranmasın dıye kına ıstıyorz kızıl hınt kınası var o tutar sanırım yada kaç yapısta tutarız

tatlım bu kız lıseye yenı gectı kızıl boya hemen aktıgı ıcın saçı yıpranmasın dıye kına ıstıyorz kızıl hınt kınası var o tutar sanırım yada kaç yapısta tutarız

Liseye yeni geçtiyse eğer bence hiç bulaşmasın. Yazık onun şimdi aklı havalarda. Sanıyor ki boyayınca saçları bu kızın saçları gibi olacak. Ancak böyle renkleri tutturmak çok zor. Kına yaptınız diyelim sonra beğenmedi pişman oldu. Kınanın üzerine boya tutmadığı için rengi değiştiremeyecek. Ben kına ile boyanın karıştırıldığını hiç duymadım. Çok saçma bir şey çıkabilir ortaya.

Eğer şu anda saçlarında boya yoksa size koleston 6/74 terrakota öneriyorum. Ben boyamıştım. Bu renge benziyor. Ama baksana o resimdeki kızın saçları bile peruk. Yani çok profesyonel olmak lazım o renk için. $KOLESTON-SAC-BOYASI-TERRAKOTA-6-74-4ac.jpg Bu renk kızıl kadar akıcı değildir. Hem de istediği renge benziyor. Fazla kızıl değil.

Liseye yeni geçtiyse eğer bence hiç bulaşmasın. Yazık onun şimdi aklı havalarda. Sanıyor ki boyayınca saçları bu kızın saçları gibi olacak. Ancak böyle renkleri tutturmak çok zor. Kına yaptınız diyelim sonra beğenmedi pişman oldu. Kınanın üzerine boya tutmadığı için rengi değiştiremeyecek. Ben kına ile boyanın karıştırıldığını hiç duymadım. Çok saçma bir şey çıkabilir ortaya.

Tatlimm varya aylardir yalvariyorum yapma diye ama iste insallah vazgeçer cunku bende daha sonra pisman olur diye korkuorum ki olurda zaten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tatlimm varya aylardir yalvariyorum yapma diye ama iste insallah vazgeçer cunku bende daha sonra pisman olur diye korkuorum ki olurda zaten

size önerdiğim boyaya bir bakın o zaman bulabilirseniz.

Eğer şu anda saçlarında boya yoksa size koleston 6/74 terrakota öneriyorum. Ben boyamıştım. Bu renge benziyor. Ama baksana o resimdeki kızın saçları bile peruk. Yani çok profesyonel olmak lazım o renk için. Eki Görüntüle 1188987 Bu renk kızıl kadar akıcı değildir. Hem de istediği renge benziyor. Fazla kızıl değil.

Tsk ederim tatlım hemen bakıyorum

Saçları koyu olduysa ne kına ne boya tutar. Sadece hafif bakırımsı ya da kızılımsı parlar. Ancak bu gösterdiğim renk gibi fazla koyu olmayan bir renkse tutar. Eki Görüntüle 1188997
Mesela bu kutu koyu dore kumral. Eğer saçları bu renkse tutar. Ancak koyuysa tutmaz.

Saçları koyu olduysa ne kına ne boya tutar. Sadece hafif bakırımsı ya da kızılımsı parlar. Ancak bu gösterdiğim renk gibi fazla koyu olmayan bir renkse tutar. Eki Görüntüle 1188997
Mesela bu kutu koyu dore kumral. Eğer saçları bu renkse tutar. Ancak koyuysa tutmaz.
evet güneşte biraz daha açık koyu derken ne kadar daha koyu normal ışıkta evde falan durmasını ona göre söliym :KK5: kb canım yoruyorum ama küçük bu ya çok iddaalı bi renkte yapmasını istemiyorum tam bu gönderdiğim renk yapsın diyorum :KK15:

Son düzenleme:
İşte size öneridiğim renk daha doğal durur. Fazla kızıl değil. Asıl kına yaparsanız kıpkızıl iddialı bir renk olabilir. Size önerdiğim boya ile boyayın istediğiniz renge yakın olur. Aynısını yapamazsınız saç boyama o kadar basit değil.

İşte size öneridiğim renk daha doğal durur. Fazla kızıl değil. Asıl kına yaparsanız kıpkızıl iddialı bir renk olabilir. Size önerdiğim boya ile boyayın istediğiniz renge yakın olur. Aynısını yapamazsınız saç boyama o kadar basit değil.

peki ozaman iyi bir kuaföre götürüp boyatalım tşkler canım

sanırım kızıldan vazgeçtim:KK70: bakımı baya zor galiba, okuduklarımdan onu çıkardım fisfisfis
ben saçlarımı her gün mutlaka yıkıyorum,, dayanamam yoksa:KK70: ama kızılı da hala çok istiyorum :çok üzgünüm: gerçekten çok mu akar :KK43: saçları kızıl olup ta her gün yıkayan var mı? :uhm:

mrb bende hep bakır kullanıyordum aksada belli olmuyor daha açık bakır oluyordu saçı açtırıp tekrar tekrar bakır yapmaktan sıkılmıştım bide çok para alıyor kuaförler hepten kızıl yaptırayım dedim ıkı haftada kızıl aktı ve iğrenç bir renk oldu.yeniden bakıra dönücem.kızıl akınca çok kötü bir renk çıkıyor ortaya saçımı hep toplamak zorunda kalıyorum.bakır rengi aksada o kadar kötü durmuyor.bu defa kendi saçımı kendim açıp kendim boyucam.deneyecem yani.

X