Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

arkadaslar benim saçlarım kahverengi.uzun bir aradan sonra sacımı boyamaya karar verdim.satıcı bana önce koleston kızıl büyüye boya sonra da aşk alevine boya süper oluyor ..bu sekılde yapanlar ortaya cıkan sonuctan cok memnun dedi ama bana kızıl büyü koyu geldı daha açık bir ton istiyorum.o yüzden aşk alevini aldım bakalım yarın boyayacagım sonuc ne olacak.cok tereddütteyım.kızılı ılk kez deneyecegım

keşke kolestonun değilde lorealın kızıllarına baksaydın canım. çok daha kalitelı.kolestonun aşk alevidir kızıl buyusudur o kadar baydı kı artık her 10 kışının 7 sı mutlaka boyamıştır bu renklere.benım sana tavsıyem saçının kalitelı durmasını saglıklı olmasını ıstıyorsan lorealın kızıllarına bak. hatta saçında hiç boya yoksa yanı doğalsa loreal recital kullan. o kadar canlı ve parlak ki

küllümango keşke daha önce baksaydım buraya
ben yazdıklarını okurken saçımı boyamıstım bile.:sm_confused:
ama güzel oldu.herkes cok begendi.a.s tam istedıgım sonuc cıktı ortaya.
kızıl rengın bu kadar yakısacagına ihtımal vermıyordum.bundan sonraki tercıhım dedıgın renk olacak.sagol canım önerın için.a.s.

nur 82 evet kızıl bazılarına okadar yakışıyor kı bazılarını da beter ediyor. sen ilk guruba girensin anlaşılan. keşke banada yakışşa hiç duşunmeden kızıl olurdum ama benım tenım sarımsı olduğu için kızıl hiç yakışmıyor.bır arkadaşım 5.yılını doldurmak uzere kızl saçlarıyla ve hemen herkes doğal kızıl sanıyor onu artık:) o yuzden tahmın edebılıyorum sende de ne kadar guzel duruduğunu

yazın kızıl saç çok problemli oluyor terlemeyle beraber boyanın rengi açık renk bluzlara geçiyor ayrıce havuza denize gidince soğan gibi oluyor insan yazın tercih etmeyin derim

MAVİ SİYAHA BOYADIM SAÇIMI SONRA KIZIL İSTEDİM MECBUREN AÇMAK GEREKTİ
AŞK ALEVİ RENGİNE BOYATTIM, 4,5 AY OLDU ÇOK AZ AKTI
HALA GÜZEL DURUYO
BİLMEM NEDENSE SAÇIMDA KIZIL İYİ DURUYOR BENİM

herkese selam a.s. bende bikaç aydır aşk alevi kullanıodum sonra daha bi kızıl olsun die gittim palette'nin şarap kızılını aldım boyadım fakat sonuç hiç de hoş olmadı yani ne benim istediğim renk oldu ne de koleston bu kadar akmamıştı acaip oldu saçlarım her yer pesbembe..senağlama sonra dayanamadım gittim kuaföre kızılları akıttım saçıma küllü kumral boya attılar buraya kadar normal.. ama şimdi uçlarda kalan pembelikler de alttan çıkmaya başladı tabi bu arada bakımı hiç ihmal etmedim de benim sorum ben yaza bir ay sonra falan röfle yaptırmak istiyorum nasıl olur sizce tutar mı ve de daha önce bunu deneyen arkadaşlar önerilerinizi bekliorum a.s.

arkdaslar bende yardim istiyorum kizildan kurtulmak istiyorum siyahta istemiyorum boyle kahve kopugu istiyorumm kendim evde yapabilirmiyim bana onereceginiz boya markalari varmi sacim tam kizi deyil ama artii k SIKILDIM bu renkten yardimci olursaniz sevinirim

canım ben direkt kuaföre gidip akıttırdım kızıllarımı.. ama kuaförün ve de biçok kişinin söylediği şeyi sana da söyleyeyim kızılları akıtmak için önce 15-20 gün kadar saçlarını beyaz banyo sabunuyla yıkıosun sonra da küllü bi renge boyuosun kumral kahve gibi ama küllü olursa renk daha ii kapanır.. bende denedim bunu ama sabun saçlarımı çok kötü yaptı ve biraz da sabırsız olduğum için bi an önce aksın istedim.. umarım işine yarar...

Ben mavi-siyahtan kızıla dönmek istiyorum:çok üzgünüm:En son 4 ay önce boyamıştım saçımı mavi-siyaha,açıcı kullanmak da istemiyorum çünkü saçlarım ince telli.Açıcı kullanmadan yapamazlar mı acaba?Tecrübesi olanlar paylaşırlarsa sevinirim a.s.

olmaz canım siyah boyayı sildirmeden.
saç diplerin yani doğal saçın kızıl olur siyah boyalı yerler gene siyah kalır yani tutmaz.
çok kötü olur yani o hatayı yapan bir arkadaş vardı.
tekrar siyaha boyamak zorunda kaldı galiba

arkadaşlar ben saçlarımı bakır yapmaya karar verdim ama kendim boyamak istiyorum saçlarım hala doğal renginde (koyu kestane) nasıl bakıra dönüştürebilirim yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar ben saçlarımı bakır yapmaya karar verdim ama kendim boyamak istiyorum saçlarım hala doğal renginde (koyu kestane) nasıl bakıra dönüştürebilirim yardımcı olurmusunuz

canım istediğin bakır tonu ne olursa olsun boyanın içinden yuzde 6 lık peroksit çıksada sen yuzde 9 luk peroksitle çalış.hani kolestonun satılıyorya 750 ykr ye. biliyorsundur.çünkü saçım koyuk have dıyorsun. yuzde 6 lıkla çalıştığın takdırde kahverengimsi bı bakırlık ortaya çıkacaktır.ayrıca ne renk bı bakır ıstıyorsun bunu da anlatırsan daha detaylı bılgı verebılrım. 5 yıldır saçı koyu kestane olan kız arkadaşımın saçını rahatlıkla açık bakır yanı turuncu yapıyorum çünkü.
istediğin rengi bulup resmini koyarsan daha ıyı yardımcı olurum.

peki ben bişey sormak istiorum.. siyahla koyu kestane arası bi saç rengini palette sonbahar kızılına dönüştürmek istesem kaçlık peroksiti kullanmam gerekir? içinden çıkan peroksitle istediğim (aşağıdaki resimdeki gibi) canlı kızıla ulaşamadım :s

palette sonbahar kızılı

canım palette kızıllarının ne kadar canlı olduğunu bılmıyorum sahsen. ama istediğin açıklığa ulaşamamışsan saçını ıyıce dınlerdir aksın ıyıce saçından. ardından loreal recitallın jel boyasının ıstedığın kızıl tonunu yuzde 9 luk peroksitle uygularsan. oldukça ıyı sonuç alacağını duşunuyorum eğer duzgunb ır sekilde boyayabılrsen.kızılda bakırda yuzde 6 lıkla çalışıldığında çıkan sonuç kahverengimsi oluyor çunku.ama bılınçlı bı şekilde uygulaman gerek çunku yuzde 9 yuzde 6 dan daha çok zarar verir yanlış uygulama yaparsan

teşekkür ederim o zaman resmi koyim a.s. acaba aşağıdaki resim deki rengi loreal preference nin bakır kor kızılı verebilirmi?

Herkese kolay gelsin diyeyim ben de iki sene kırmızı-turuncu tonlarında gezindim.(Fotolarımda var) Kendi saçım koyu kestane siyaha yakın diplerinin çıkmasından, akmasından, istediğim tonu tutturamayıp daha koyu olmasından o kadar sıkıldım ki en sonunda kendi rengine boyadım.

Kızıl sevmiyorum aslında, koyu kızıl, şarap kızılı en sevmediğim renkler ben direk cart kırmızı, soğan kabuğu, açık bakır ve turuncu seviyorum. En başta orealsiz rengi tutturan kuaförüm zamanla sallamaya başladı. Birkaç rengi karıştırıp elde ettiği güzelim kırmızı yerine "3.81 yokmuş 4.02 koyayıım" diyerek karışımı bozdukça, koyu kızıl güneşte kırmızı görünen renkler yapmaya başladıkça sinirim bozuldu gitmemeye başladım. Birkaç kez palette'nin Sonbahar Kızılını kullandım, bir kere de kumral bakırı ama giderek koyulaştı saçım diplerinin çıkmasından dolayı. En sonunda pes ettim. Yine palette'den koyu kahve'ye boyadım bitti gitti. Hala çok özeniyorum, kırmızıdan hevesimi alsam da açık bakır, turuncu, soğan kabuğu gibi renkleri başkalarında görünce hasta oluyorum. Elimde bi boya katoloğu var irlanda kızılı diye bir renk var onda gözüm ama bakalım birkaç seneye ancak tekrar o cesareti bulurum heralde :roflol:

Çok bakım ve sık boya istiyor kızıllar, üşengeç olanlar denemesin derim yerimseniben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…