Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

$P1010432 - Kopya.jpg bu sac rengi ne ola ki?

$20130324_203909.jpg buda bnm kızıl saçlarım. akos çilek kızılı-gelincik kızılı- igora kırmızı yoğunlaştırıcı karışımı kullandım.flaşsız çekim

Son düzenleme:
bayanlar bu saç renklerinin tam olarak hangi ton olduğunu söyleyebilecek biri var mı $2013-sac-modasi-bordo-tonlar5-570x842.jpg $598_8.jpg

Buğday tenliyim gözlerim koyu kahve denemediğim ton kalmadı sanırım açık sarılar dışında. Şu sıralar kızıla merak saldım hadi hayırlısı. şuanki rengim bu $20130326_124506.jpg

Bir süredir Palette Sonbahar Kızılı kullanıyordum. Bugün Koleston köpük boya aldım, 77/44 Kor Ateş Kızılı. Bakalım nasıl olacak merak içindeyim :)

Bir süredir Palette Sonbahar Kızılı kullanıyordum. Bugün Koleston köpük boya aldım, 77/44 Kor Ateş Kızılı. Bakalım nasıl olacak merak içindeyim :)

bende bugün aşk alevine boyadım.koleston..senin rengini merak ediyorum.eğer mümkünse foto ekler misin?bir dahaki sefere o rengi almayı düşünüyorum.benimkinden daha açık bi renk herhalde...bu arada koleston köpük boyanın bir kötülüğü var.dipleri açık uçları koyu tutuyor boya.haberin olsun:KK53:

bende bugün aşk alevine boyadım.koleston..senin rengini merak ediyorum.eğer mümkünse foto ekler misin?bir dahaki sefere o rengi almayı düşünüyorum.benimkinden daha açık bi renk herhalde...bu arada koleston köpük boyanın bir kötülüğü var.dipleri açık uçları koyu tutuyor boya.haberin olsun:KK53:

en açık kızıl buydu o yüzden bunu aldım. çünkü biraz koyu tutuyormuş okuduklarıma göre :)

şimdi boyadım, bekliyorum. sonucu paylaşırım :)

merhaba arkadaşlar, linkteki saç rengini nasıl tutturabilirim yardım ederseniz sevinirim. saçım şu anda kumrala yakın, daha önce birkaç defa kuaföre boyattım ama saçım ilk yıkamada çok kötü bir renk aldı. bu defa kendim boyamak istiyorum. tam bu renk olsun istiyorum. teşekkürler şimdiden.

Kızıl Saç Modası | iamistanbul.tv

Kızlar merhabalar, saçlarım kahverengi hiç boyatmadım belimde şuan saçlarım. Saç rengimi değiştirmek istiyorum gözlerim yeşil herkes boyat diyor ama ben korkuyorum fakat çokta istiyorum. Yeliz Kuvancı saç rengine boyamak istiyorum. Saçlarımda çok yıpranma olur mu sizce? Boyasız saçta bu rengi elde etmek için açma işlemi uyguluyorlar mı? Şimdiden teşekkürler güzellerrr :)

arkadaşlar aranızda garnierin yoğun küllü kızılını kullanan varmı acaba??

kızılı çok seviyorum ama şimdi sırf bu yüzden keşke boyamasaydım diyorum.bir de krem boya hiç kullanmadım.köpük boya saçı yıpratıyor sanırsam..koleston iyi markadır die aldım ama sanırım garnier daha iyi...annem öle diyodu.siz krem boya ile mi boyuyorsunuz?

aynen yaa :KK43: bir yildir kullaniyorum kizili. Her koyulastirmaya karar verdiimde, cevremden sakin degistirme sana cok yakisiyor diye tepki alip kararimi degistiriyorum ama bakimi da cok zor :KK43: kizil icin sampuanlar bakim ürünleri vs bi yere kadar yardimci oluyor ama yinede cok fazla bi ise yaramiyor yani boyanin yerini tutmuyor :KK43:( koyu kizil olmayi düsünüyorum yada cikolata ama karar veremiyorum :KK43:(

Sonuçtan pek memnun kalmadım kızlar. Dip boyam gelmişti 2-3 cm kadar (kumral). Ama diplerimi hiç kapatmadı desem yeridir. Beyazım falan da yok. Diğer tarafların rengi güzel oldu ama dipler kahve kaldı :KK50:

merhaba bayanlar ben de loreal feria preference P67 (pure scarlet) rengine boyalı koyu kızıl saçlarımı biraz daha açık, kırmızımsı ve canlı bir kızıla boyamak istiyorum. aslında kutunun üstündeki renk benim istediğim renge yakın ama ondan bir önceki rengim palette 5-889 olduğundan daha koyu tuttu. istediğim renk şu:

http://www.google.com.tr/imgres?q=s...bnh=186&tbnw=111&start=23&ndsp=29&tx=14&ty=86

http://www.google.com.tr/imgres?q=s...bnh=186&tbnw=117&start=23&ndsp=29&tx=91&ty=96

bunu hangi boyayla (marka-numara) elde edebilirim acaba?? açma işlemi gerekir mi? cevap verirseniz sevinirim...

Son düzenleme:
Merhaba,

Sizin sac renginiz tam istedigim renk kuaforunuzu ogrenebilir miyim? Tesekkurler. İstediginiz renk oldu mu bu arada. Ortada gozluklu kisinin de sac rengi cok guzel ama hangi kuafor nasil tutturur bilemeyiz:KK43:

Eki Görüntüle 123127 Eki Görüntüle 123128

Merhaba,
Kızlar kırmızı yelekli olan benim kendi resmim ve şuan o renge dönmke istiyorum diğer renklerde alternatif ona benzer renkler. Eski saçım denizde güneşte açılarak bu hale gelmişti...ve sonra kuaförde aynı renk istiyorum dedim akmış hali çok güzeldi beğenmiştim devam edeyim dedim ama soğan kabuğu gibi bir renk yaptı çok solgun gösterdi ve alakasız oldu... Şimdi hangi boyayla nasıl bu renge dönerim bilmiyorum.Bilen birileri varsa yardım ederse sevinirim...Phyto nun boyası MM Beauty boyasında resimdeki şeftali rengi benziyo istediğim renge ama nasıl tutar kutudakine güvenip boyayamıyorum.Kullanan varmı bu boyayı ?

Eki Görüntüle 123127 Eki Görüntüle 123128

Merhaba,
Kızlar kırmızı yelekli olan benim kendi resmim ve şuan o renge dönmke istiyorum diğer renklerde alternatif ona benzer renkler. Eski saçım denizde güneşte açılarak bu hale gelmişti...ve sonra kuaförde aynı renk istiyorum dedim akmış hali çok güzeldi beğenmiştim devam edeyim dedim ama soğan kabuğu gibi bir renk yaptı çok solgun gösterdi ve alakasız oldu... Şimdi hangi boyayla nasıl bu renge dönerim bilmiyorum.Bilen birileri varsa yardım ederse sevinirim...Phyto nun boyası MM Beauty boyasında resimdeki şeftali rengi benziyo istediğim renge ama nasıl tutar kutudakine güvenip boyayamıyorum.Kullanan varmı bu boyayı ?

Merhaba,

Ortadaki gozluklu kisinin resmini nereden buldunuz acaba? Tumblr' dan arastirdim ama bulamadim. Tesekkurler

X