Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

saçımı kumral bakıra boyadım ama saçım siyah boyaydı orielle açtım dipler çok açık oldu şimdi sadece dipleri kumrala boyasam olurmu :S

1 tüp Akos Çilek kızılı+ yarım tüp akos gelincik kırmızısı + az biraz jean's color su bazlı boya (sonuncuyu eklememi kuaförüm tavsiye etmişti)

sonuç:

Güneş ışığında daha da açık renk ve parlak görünüyor ve ben bu rengime bayıldım :) tüm evi de saçımla birlikte boyadım ama değdi :)

Bu arada boyaları karıştırdıktan sonra fırında pişen kek gibi boya bayağı bir kabardı ve kaptan taştı. Daha önce içinizde böyle bir durumla karşılaşan oldu mu hiç?

selm canmya ben sana biyer tarif edeyim arkadasımın yeri kızıl ve platin konusunda cok iyi kendisi yaptığı kızır 4 hafta hiç akmıyo okadar iyi çalışıo zaten bizde snradan arkadas olduk istersen ara bi danış ona sana gereken formülü söyler kendşisi yapmasa bile..sevalden aldım numaranı dersin bişi sorcam dersin aklına takılan bütün saç problemlerini sor

Son düzenleyen: Moderatör:
Ankara'da oturanlar yardıım.. Akos çilek kızılı boyasını nerden satın alabilirim acaba?:44:

su an benımde sac renfgım aşk alevi çok yakısıyor harıka bır renk ama sıkıldım artık ve bu renkten bır turlu kurtulamıyrmmmmmm sarıya nasıl donstrcem sasırdımmm((

ya bende kızıl istiyorum ama nasıl olurum bilmiyorum saçlarımda röfle vardı pekte kullnamdım 1-2 hafta ama ısınamadım kendim açık kumrala boyadım ki onuda beğenmedim saçlarım kızıl istiyodum ama saçlarım çok siyahtı tutmaz dediler o yüzden bende röfle yapmıştım şimdi kızıl yapsam nasıl olur

kızlaaar yardım edin moralim çok bozuk eskiden saçımı palettnn sonbahar kzılına boyadğımda çok güzel oluyurdu, 2 gün önce yine boyadım fakat bu sefer kopkoyu bi saç çıktı ortaya napmalıyımm??

bende simdi palette yoğun bakırla silky coloration mercan bakırına boyadım değişik bi renk oldu aslında istediğim daha turuncu bi renkti ama cok kızıla yakın bisey oldu (( yrn yapabilirsem foto koycam bana yakıştı mı yakışmadımı bilemedim :26:

saçlarımı yıllardır kızıl ve kırmızıya boyarım, bakımı zor mu zor, saçları yıpratıyor mu evet. ama eğer saçlar koyuysa birden pat diye kızıl yapmak saça inanılmaz zarar verir. adım adım renk değiştirilmeli.

Amonra akos çilek ile sonbahar kızılını karıştırdım. Ne çok akıyormuş akos yahu kıpkırmızı oldu banyo palette hiç böyle akmazdı bi de çıkmak bilmedi boya elimden alnımdan falan baya kalıcı.. saçım sonbahar kızılından daha koyu oldu hatta saçını patlıcan moru mu yaptın diyenler bile oldu fakat 2. yıkamada (2. yıkamada bile bi dünya aktı) kırmızımsı bi renk oldu. Ama bir daha boyamam akosa ya çok akıyor ve heryeri çok boyuyor valla korkuyorum terlediğimde falan ensem boyanacak diye
bana kırmızı bi renk önerebilir misin sonbahar kızılı tadında ama içinde pembelik barındırmayan? nasıl anlatayım mesele şunun gibi:

ben akostan çok memnunum açıkçası
öyle terleyince falan bulaşmıyo merak etme canım
gelincik kızılıyla ya da neva yoğun ateş kızılıyla
kırmızı yoğunlaştırıcı kullarak bu rengi elde edebilirsin
yoğunlşatırıcı fındık kadar olacak
40 volüm 12 lik oksidasyon kremiyle hazırlanacak boya
krem 1,5 ölçek katarsan daha iyi olur
ama önce bekle iyice aksın saçın

Eki Görüntüle 528321

Kızlar doğal saç rengim açık kumral daha önce küllü kumral gibi sarıya yakın renkler kullanmıştım ama aklım hep kızıldaydı sonunda boyattım çokta güzel oldu önceden yapmadığıma pişman oldum.

sanırım senin aradığın rengin numarasını buldum!!!
loreal casting creme 550
görsellerde aratırsan boyamış kişilerdeki sonucuda görürsün.
paylaştığın videonun altındaki yorumlarda yazıyordu numarası :)
bende bayıldım bu renge sarıdan daha çok yakışmış kızada...

Canım rengi ben de buldum ama saçlarım koyu kestane şuan da.
Direk onunla boyasam olmaz diye düşünüyorum acaba kuaföre resimleri ve videoyu göstersem yapabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…