Rüyanın hesabı sorulmaz da ben ne yapacağım bu hissi?

Gerçek olur kısmına çok takılmadım açıkçası, çoğu rüyam da çıkar oysa. Ama olduğu gibi, göründüğü gibi olmaz, altında bir mesaj bir ipucu verir gibi olur. Ben de bu rüyayı "Kendini düzelt" tarzı bir ikaz gibi aldım.

Üzerinden geçti de takılmıyorum, lafı da geçmiyor ama ardından bir rüya daha gördüm işte, ayakkabı seçiyordum kendime. Onun manasına baktım, güzel şeyler yazıyor. Bir dertten kurtulacaksın tarzında. Totalde eşimle aramızdaki uyum sorununu aşabiliriz ve eşinden çok esasen kendinin bir değişime gitmesi gerekiyor gibi bir sonuca vardım.

Bu rüyalar bana "Değiş" vurgusu yapıyor, daha eminim şu birkaç gün sonra. Kendimde hoşuma gitmeyen huylarım var, artık hareket zamanı dercesine öyle..
Güzel bir düşünce tarzı bende sık sik görüyorum bu tarz rüyaları bende bilinç altıma yordum eşim eskiden pek hareketli bi dönem gećirmiş benle tanışmadan önce bilincimde hep acaba vardı. Sürekli bu tarz şeyleri görmemi buna yormuştum ama sizin söyleminiz banada yol gösterdi. Teşekkür ederim.

Ben de dun gece ,R .. beni yine istemiyormus baska kiza asik olmus gordum.Yine cok uzuldum.Hic bu ruyaya ihtiyacim yoktu.Bari ruyada olsun sevinseydim. Beni sevdigini evlendigimizi gorseydim.Canim ciddi sıkkın ruyada bile cok goruluyor iyi birseyler.

Hastaydim zaten hassaslastim belki buyuzden.

Son düzenleme:
X