Resmen çok çok takıntılıyım lütfen yardım edin'lütfenn telegram hakkında bilgisi olan varmı .

Sosyal medyadan gayet ulaşır ailene eşine. İnşallah söyler

Tamamını okuyamadım ama siz neyin kafasını yaşıyorsunuz, o çocuk nasıl bir kafaya sahip anlamak mümkün değil. Kıskançlığın basiti her insanda olur ama abartılı hali ilkelliktir bence...

Gerçek bu bacım aç gözünü.Bir daha böyle aptallık yapma diye söylüyoruz bunları.Yazma eski sevgililerine falan sonu iyi olmaz anla bunu diye söylüyoruz.
Birdaha yapmam böyle bir hata zaten

Sen eşini eşin seni aldatmış. Eşinden intikam almak içini soğutmak için çocuğu kullanmışsın. Çocuk evli olduğunu bildiği halde seninle konuşmuş. Bu hikayede kimseye acımam. Size sezen aksudan masum değiliz şarkısını armağan ediyorum.

Of Allah'ım yarabim

Noldu kız ne ofluyon bana.
Kendimi ifade edememişim bu yüzden efendim kötülemek ise amacınız tamam istediniz deyin ben sadece ne olup olmasını ogrneebilmek için o aqtal coxua yazdım o ise böyle yaptı bilsem bu hatayı yapamiyim bile bile

Kendimi ifade edememişim bu yüzden efendim kötülemek ise amacınız tamam istediniz deyin ben sadece ne olup olmasını ogrneebilmek için o aqtal coxua yazdım o ise böyle yaptı bilsem bu hatayı yapamiyim bile bile
Ya merak etme erkekler öyle cesaret edemez senin karın benle konuştu demeye. İlk olan ona olur çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…