Resmen çok çok takıntılıyım lütfen yardım edin'lütfenn telegram hakkında bilgisi olan varmı .

Bu saaten sonra böyle olacagim zaten bir aqtalik di ama onun tehtit etmesi çok ayrı bir konu yuvamı yıkmak için öncesinde arkadaş gibi konuşalım deyip sonra tehtit eti

Telegram falan bilmem hiç kullanmadım ama eşinizden bir farkınız yok
Akıl mantık biraz eşinizi eski sevgiliniz sayesinde enselemeye çalıştınız öyle mi biz buna ava giden avlanır diyoruz
Kendinizi gözden geçirin eşinizi tekinsiz buluyorsunuz ama sizde çok güvenilir değilsiniz, eskileri kapatmadan hatalı bir evlilik yapmışsınız

Gözükmez silme işlemi yapıldıysa. Engellilerde varsa gözükür. Veya mesajlar duruyorsa.
Ama ulaşmak isteyen ulaşır. Sonuçta isim soyisim ile sosyal medya da bulması çok zor olmaz.
Yapacağı varsa yapar bu kişiyle iletişim kurmayın yapma etme diye. Bir şey yaşanmadığını iddia ediyorsunz. Birşey olmuş gibi yalvarmanin anlamı yok.

Eşim zaten numarasını değiştirmişti kaynimin birde ablamın numarası telegraminda kalmış öğün birşeyler atıp usteleterek girdim telegramina sildim kişiyi şile bastim gözükmedi sonrasında tabi çıktım enegeledim onuda fakat hala gozukuyormudur diye düşünüyorum degilmi sonuçta dese onunda başı yanar ben kötü birşey yapmadım sadece bana yapılan haksızlıktan o hale geldim zaten bu hayata herşeyimi kaybettim yaşama sevincimi şuan kimseye rezil olmak istemiyorum birşey yapmadım halde o duruma girmeyi

Eskiler kapatılmıştı o öyle yapınca bana numara lazımdı ve arkadaşlarım hiç yoktu aileme mi deseydim

İşte amacı ben bosanayim onunla evleneyim Ayana giriyordu öyle birşey olsa bile ben ahyata o igrence bir araya gelmezdim resmen şok oldum bende iiyi insan rolü yapıp burnumdan getiren lerden

İşte amacı ben bosanayim onunla evleneyim Ayana giriyordu öyle birşey olsa bile ben ahyata o igrence bir araya gelmezdim resmen şok oldum bende iiyi insan rolü yapıp burnumdan getiren lerden
Hanfendi amacı boşanıp onla evlenmeniz değil. Gözünüzü açın. Amacı tehditle yatağa atmak. Öyle pembe dizi havasında peşinizde zannetmeyin yani.

Muhattap olmayın engelleyin geçin.

Eskiler kapatılmıştı o öyle yapınca bana numara lazımdı ve arkadaşlarım hiç yoktu aileme mi deseydim
Eski sevgiline dedin gordün gününü ya allah aşkına aklın mı yok senin anlamıyorum ki.Hala onla evleneyim amacı diyor.Bacım seni yatağa atıp düdükleyecek anlamıyormusun.

Hanfendi amacı boşanıp onla evlenmeniz değil. Gözünüzü açın. Amacı tehditle yatağa atmak. Öyle pembe dizi havasında peşinizde zannetmeyin yani.

Muhattap olmayın engelleyin geçin.
Enegeledim zaten iğrenç bir insanmis onu anladım asla böyle insanlara kanmamayi

Ya shshshshsh ablacım yapmayın gözünüzü seveyim. Herifin tek derdi bi kerecik sevişmek.

Eski sevgiline dedin gordün gününü ya allah aşkına aklın mı yok senin anlamıyorum ki.Hala onla evleneyim amacı diyor.Bacım seni yatağa atıp düdükleyecek anlamıyormusun.
Keşke bu dünyadan ölsem de kurtulsam resmen bir insana iyiyiyle giyimde derdimi analtimda hep zayıf yönümü gördükleri için bunları yapıyorlar bugüne kadar hep gülüyordum bir hata yoktu birşey oluyor derdini anlatıyorsun tehtit gülme iç ohlayisi nerden bilirdim

Amacınız eşinizin ne haltlar karıştırdığını öğrenmek olmadığı ortada. Siz eşinizden intikam almak istediniz.yoksa kim eski sevgilisinin telegramından kocasının eski sevgilisini araştırır. Sanırım adam sizi pek normal olmadığınızı anlayıp sonrada kendisi red etmiş yoksa siz devam edersiniz.

Lütfen böyle konuşmayın çok kötü hisediyorum
Ama öyle.

Sakin olun bir daha da kimseye dert anlatmayın, eski sevgiliye hele hele hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…